Audi RS4 Zuiger
3. DSF 2.0 Cr, 2. NM 1.75, 1. R 1.5 Mo
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Nettogewicht [g] | 24 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Cilinderboring [mm] | 81,01 |
| Componentennummer | 3. DSF 2.0 Cr, 2. NM 1.75, 1. R 1.5 Mo |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3. DSF 2.0 Cr, 2. NM 1.75, 1. R 1.5 Mo
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Nettogewicht [g] | 25 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Cilinderboring [mm] | 81,51 |
| Componentennummer | 3. DSF 2.0 Cr, 2. NM 1.75, 1. R 1.5 Mo |
- -54%
3. DSF 2.0 Cr, 2. NM 1.5, 1. M 1.2 N
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Nettogewicht [g] | 22 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Cilinderboring [mm] | 82,51 |
| Componentennummer | 3. DSF 2.0 Cr, 2. NM 1.5, 1. M 1.2 N |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gecoat, 3. DSF 2.0 Cr, 2. NM 1.2, 1. R 1.0 N
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,5 |
| Nettogewicht [g] | 362 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 12,80 |
| Lengte [mm] | 50,7 |
| Cilinderboring [mm] | 81,51 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Boutdiameter [mm] | 19,0 |
| Componentennummer | 3. DSF 2.0 Cr, 2. NM 1.2, 1. R 1.0 N |
| Productienummer | 81 L 63 |
| Compressiehoogte [mm] | 29,0 |
| Komdiameter [mm] | 61,4 |
| Boutlengte [mm] | 42,0 |
| Komdiepte 1 [mm] | 2,0 |
| Verbrandingsoppervlakte [mm] | 5,0 |
| Drijfstangbouwtype | Trapeziumdrijfstang |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gecoat, Met uitsparing voor oliesproeier, Zonder koelkanaal, Met zuigerveerdrager
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,5 |
| Nettogewicht [g] | 474 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 12,80 |
| Lengte [mm] | 50,6 |
| Cilinderboring [mm] | 82,51 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Mechanisch bewerkt | Met uitsparing voor oliesproeier |
| Boutdiameter [mm] | 20,0 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder koelkanaal, Met zuigerveerdrager |
| Componentennummer | 3. DSF 2.0 Cr, 2. NM 1.5, 1. M 1.2 N |
| Productienummer | 82 L 143 |
| Compressiehoogte [mm] | 29,6 |
| Komdiameter [mm] | 49,25 |
| Boutlengte [mm] | 59,0 |
| Komdiepte 1 [mm] | 6,2 |
| Verbrandingsoppervlakte [mm] | 6,35 |
| Klepdiepte 1 [mm] | 0,76 |
| Drijfstangbouwtype | Trapeziumdrijfstang |
| Zuigerspeling [mm] | 0,05 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005IFU P IKA, 1.75mm 001 CK P KV1
| Cilinderboring [mm] | 78,3 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005IFU P IKA, 1.75mm 001 CK P KV1 |
| Standaardmaat |
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005IFU P GOE13, 1.75mm 001 CK P KV1
| Cilinderboring [mm] | 79,5 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005IFU P GOE13, 1.75mm 001 CK P KV1 |
| Standaardmaat |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005IFU P GOE13, 1.75mm 001 CK P KV1
| Cilinderboring [mm] | 80 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005IFU P GOE13, 1.75mm 001 CK P KV1 |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
2.0mm 231 CR P KV1, 1.75mm 026 P GOE13, 1.5mm 005 CK ST
| Cilinderboring [mm] | 81 |
| Componentennummer | 2.0mm 231 CR P KV1, 1.75mm 026 P GOE13, 1.5mm 005 CK ST |
| Standaardmaat |
- -30%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005IFU P F14, 1.75mm 001 CK P KV4
| Cilinderboring [mm] | 81 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005IFU P F14, 1.75mm 001 CK P KV4 |
| Standaardmaat |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.0mm 231 CR P KV1, 1.2mm 026 P GOE13, 1.0mm 001 NT ST
| Cilinderboring [mm] | 81 |
| Componentennummer | 2.0mm 231 CR P KV1, 1.2mm 026 P GOE13, 1.0mm 001 NT ST |
| Standaardmaat |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3.0mm 231 CR GOE13, 2.0mm 005IFU KV1, 2.0mm 001 CK KV1
| Cilinderboring [mm] | 83 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR GOE13, 2.0mm 005IFU KV1, 2.0mm 001 CK KV1 |
| Standaardmaat |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3.0mm 231 CR GOE13, 2.0mm 005IFU KV1, 2.0mm 001 CK KV1
| Cilinderboring [mm] | 83,5 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR GOE13, 2.0mm 005IFU KV1, 2.0mm 001 CK KV1 |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
- -74%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
2.0mm 231 CR P KV1, 1.5mm 023 P GOE13, 1.2mm 001IF PVD ST
| Cilinderboring [mm] | 82,5 |
| Componentennummer | 2.0mm 231 CR P KV1, 1.5mm 023 P GOE13, 1.2mm 001IF PVD ST |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.0mm 231 CR P KV1, 1.75mm 026 P GOE13, 1.5mm 001 CK P KV1
| Cilinderboring [mm] | 81 |
| Componentennummer | 2.0mm 231 CR P KV1, 1.75mm 026 P GOE13, 1.5mm 001 CK P KV1 |
| Standaardmaat |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met uitsparing voor oliesproeier, voor trapesiumvormige drijfstang, Met zuigerveerdrager, 08-438507-00
| Cilinderboring [mm] | 83 |
| Hoogte [mm] | 50,5 |
| Mechanisch bewerkt | Met uitsparing voor oliesproeier |
| Boutdiameter [mm] | 20 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor trapesiumvormige drijfstang, Met zuigerveerdrager |
| Componentennummer | 08-438507-00 |
| Compressiehoogte [mm] | 29,5 |
| Komdiameter [mm] | 49,52 |
| Boutlengte [mm] | 59 |
| Komdiepte 1 [mm] | 6,1 |
| Klepdiepte 1 [mm] | 1,36 |
| Klepdiepte 2 [mm] | 1,36 |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
- -26%
0,25
| Cilinderboring [mm] | 79,76 |
| Componentennummer | 80008, 80005, 80000 |
| Herstelfase | 0,25 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte [mm] | 68,8 |
| Cilinderboring [mm] | 81,01 |
| Boutdiameter [mm] | 26 |
| Componentennummer | 87423, 60678, 60676 |
| Productienummer | 081191 |
| Compressiehoogte [mm] | 45,8 |
| Komdiameter [mm] | 38 |
| Boutlengte [mm] | 66 |
| Komdiepte 1 [mm] | 17,8 |
| Standaardmaat | |
| Drijfstangbouwtype | Trapeziumdrijfstang |
| Zuigerspeling [mm] | 0,05 |
| Lengte [mm] | 68,8 |
| Cilinderboring [mm] | 81,26 |
| Boutdiameter [mm] | 26 |
| Componentennummer | 63047, 63045, 60807 |
| Productienummer | 081191 |
| Compressiehoogte [mm] | 45,8 |
| Komdiameter [mm] | 38 |
| Boutlengte [mm] | 66 |
| Komdiepte 1 [mm] | 17,8 |
| Drijfstangbouwtype | Trapeziumdrijfstang |
| Zuigerspeling [mm] | 0,05 |
| Herstelfase | 0,25 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte [mm] | 68,55 |
| Cilinderboring [mm] | 81,51 |
| Boutdiameter [mm] | 26 |
| Componentennummer | 87993, 63048, 63046 |
| Productienummer | 081191 |
| Compressiehoogte [mm] | 45,55 |
| Komdiameter [mm] | 38 |
| Boutlengte [mm] | 66 |
| Komdiepte 1 [mm] | 17,8 |
| Drijfstangbouwtype | Trapeziumdrijfstang |
| Zuigerspeling [mm] | 0,05 |
| Herstelfase | 0,50 |
Voor cilinder 1 - 2
| Lengte [mm] | 68,8 |
| Cilinderboring [mm] | 81,01 |
| Inbouwplaats | Voor cilinder 1 - 2 |
| Boutdiameter [mm] | 26 |
| Componentennummer | 87423, 60678, 60676 |
| Productienummer | 081191 |
| Compressiehoogte [mm] | 45,8 |
| Komdiameter [mm] | 38 |
| Boutlengte [mm] | 66 |
| Komdiepte 1 [mm] | 17,5 |
| Klepdiepte 1 [mm] | 0,7 |
| Standaardmaat | |
| Drijfstangbouwtype | Trapeziumdrijfstang |
| Zuigerspeling [mm] | 0,05 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor cilinder 1 - 2
| Lengte [mm] | 68,8 |
| Cilinderboring [mm] | 81,51 |
| Inbouwplaats | Voor cilinder 1 - 2 |
| Boutdiameter [mm] | 26 |
| Componentennummer | 87993, 63048, 63046 |
| Productienummer | 081191 |
| Compressiehoogte [mm] | 45,55 |
| Komdiameter [mm] | 38 |
| Boutlengte [mm] | 66 |
| Komdiepte 1 [mm] | 17,5 |
| Klepdiepte 1 [mm] | 0,7 |
| Drijfstangbouwtype | Trapeziumdrijfstang |
| Zuigerspeling [mm] | 0,05 |
| Herstelfase | 0,50 |
- -30%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Voor cilinder 3 - 4
| Lengte [mm] | 68,8 |
| Cilinderboring [mm] | 81,01 |
| Inbouwplaats | Voor cilinder 3 - 4 |
| Boutdiameter [mm] | 26 |
| Componentennummer | 87423, 60678, 60676 |
| Productienummer | 081191 |
| Compressiehoogte [mm] | 45,8 |
| Komdiameter [mm] | 38 |
| Boutlengte [mm] | 66 |
| Komdiepte 1 [mm] | 17,5 |
| Klepdiepte 1 [mm] | 0,7 |
| Standaardmaat | |
| Drijfstangbouwtype | Trapeziumdrijfstang |
| Zuigerspeling [mm] | 0,05 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor cilinder 3 - 4
| Lengte [mm] | 68,8 |
| Cilinderboring [mm] | 81,51 |
| Inbouwplaats | Voor cilinder 3 - 4 |
| Boutdiameter [mm] | 26 |
| Componentennummer | 87993, 63048, 63046 |
| Productienummer | 081191 |
| Compressiehoogte [mm] | 45,55 |
| Komdiameter [mm] | 38 |
| Boutlengte [mm] | 66 |
| Komdiepte 1 [mm] | 17,5 |
| Klepdiepte 1 [mm] | 0,7 |
| Drijfstangbouwtype | Trapeziumdrijfstang |
| Zuigerspeling [mm] | 0,05 |
| Herstelfase | 0,50 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
0,50
| Cilinderboring [mm] | 80,01 |
| Componentennummer | 80009, 80006, 80002 |
| Herstelfase | 0,50 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1,00
| Cilinderboring [mm] | 80,51 |
| Componentennummer | 81203, 81202, 81201 |
| Herstelfase | 1,00 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Cilinderboring [mm] | 81,01 |
| Componentennummer | 61939, 61938, 61937 |
| Standaardmaat |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Cilinderboring [mm] | 78,3 |
| Componentennummer | 60717, 60714, 60711 |
| Standaardmaat |
- -51%
| Cilinderboring [mm] | 81 |
| Componentennummer | 86964, 62883, 18652 |
| Standaardmaat |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Cilinderboring [mm] | 81 |
| Componentennummer | 87423, 60678, 60676 |
| Standaardmaat |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
0,25
| Cilinderboring [mm] | 81,25 |
| Componentennummer | 63047, 63045, 60807 |
| Herstelfase | 0,25 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Cilinderboring [mm] | 82,5 |
| Componentennummer | 66206, 66205, 66204 |
| Standaardmaat |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.