Audi S3 Zuiger
2.0mm 231 CR P KV1, 1.5mm 023 P GOE13, 1.2mm 001IF PVD ST
| Cilinderboring [mm] | 82,5 |
| Componentennummer | 2.0mm 231 CR P KV1, 1.5mm 023 P GOE13, 1.2mm 001IF PVD ST |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.0mm 231 NT P KV1, 1.2mm 026 P KV1, 1.2mm 001 NT ST
| Cilinderboring [mm] | 71 |
| Componentennummer | 2.0mm 231 NT P KV1, 1.2mm 026 P KV1, 1.2mm 001 NT ST |
| Standaardmaat |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.0mm 712 NT P ST, 1.2mm 005 P GOE13, 1.0mm 001 NT ST
| Cilinderboring [mm] | 71 |
| Componentennummer | 2.0mm 712 NT P ST, 1.2mm 005 P GOE13, 1.0mm 001 NT ST |
| Standaardmaat |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Cilinderboring [mm] | 76,5 |
| Boutdiameter [mm] | 19 |
| Boutlengte [mm] | 48,2 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Cilinderboring [mm] | 82,51 |
| Boutdiameter [mm] | 23 |
| Boutlengte [mm] | 50 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Cilinderboring [mm] | 83 |
| Boutdiameter [mm] | 23 |
| Boutlengte [mm] | 51 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Cilinderboring [mm] | 82,51 |
| Boutdiameter [mm] | 23 |
| Boutlengte [mm] | 56 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Cilinderboring [mm] | 79,51 |
| Boutdiameter [mm] | 26 |
| Boutlengte [mm] | 66 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Cilinderboring [mm] | 79,51 |
| Boutdiameter [mm] | 26 |
| Boutlengte [mm] | 66 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Cilinderboring [mm] | 81 |
| Boutdiameter [mm] | 26 |
| Boutlengte [mm] | 66 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Cilinderboring [mm] | 76,51 |
| Boutdiameter [mm] | 17 |
| Boutlengte [mm] | 54 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Cilinderboring [mm] | 81,51 |
| Boutdiameter [mm] | 19 |
| Boutlengte [mm] | 42 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
| Cilinderboring [mm] | 81,01 |
| Boutdiameter [mm] | 19 |
| Boutlengte [mm] | 42 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Cilinderboring [mm] | 81,01 |
| Boutdiameter [mm] | 26 |
| Boutlengte [mm] | 66 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor trapesiumvormige drijfstang, Met zuigerveerdrager, 08-442200-10
| Gevuld | |
| Cilinderboring [mm] | 82,5 |
| Hoogte [mm] | 50,1 |
| Boutdiameter [mm] | 21 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor trapesiumvormige drijfstang, Met zuigerveerdrager |
| Componentennummer | 08-442200-10 |
| Compressiehoogte [mm] | 29,6 |
| Komdiameter [mm] | 50,6 |
| Boutlengte [mm] | 56 |
| Komdiepte 1 [mm] | 6,3 |
| Klepdiepte 1 [mm] | 3,5 |
| Standaardmaat |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.0mm 231 CR KV1, 1.5mm 026 P KV1, 1.2mm 001IF NTPVD ST
| Cilinderboring [mm] | 82,5 |
| Componentennummer | 2.0mm 231 CR KV1, 1.5mm 026 P KV1, 1.2mm 001IF NTPVD ST |
| Standaardmaat |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3. 2,00, 2. 1,50, 1. 1,20
| Gatdiameter [mm] | 82,50 |
| Componentennummer | 3. 2,00, 2. 1,50, 1. 1,20 |
| Standaardmaat |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3. 2,00, 2. 1,20, 1. 1,20
| Gatdiameter [mm] | 82,50 |
| Componentennummer | 3. 2,00, 2. 1,20, 1. 1,20 |
| Standaardmaat |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3. 2,00, 2. 1,50, 1. 1,20
| Gatdiameter [mm] | 84,00 |
| Componentennummer | 3. 2,00, 2. 1,50, 1. 1,20 |
| Standaardmaat |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte [mm] | 47,00 |
| Gatdiameter [mm] | 71,00 |
| Boutdiameter [mm] | 19 |
| Compressiehoogte [mm] | 29,00 |
| Komdiameter [mm] | 39,50 |
| Boutlengte [mm] | 42 |
| Komdiepte 1 [mm] | 4,35 |
| Standaardmaat |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte [mm] | 50,1 |
| Cilinderboring [mm] | 82,51 |
| Boutdiameter [mm] | 21 |
| Componentennummer | 63719, 63716, 63713 |
| Productienummer | 082243 |
| Compressiehoogte [mm] | 29,6 |
| Komdiameter [mm] | 50 |
| Boutlengte [mm] | 56 |
| Komdiepte 1 [mm] | 6,2 |
| Klepdiepte 1 [mm] | 3 |
| Standaardmaat | |
| Drijfstangbouwtype | Trapeziumdrijfstang |
| Zuigerspeling [mm] | 0,045 |
- -5%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte [mm] | 50,1 |
| Cilinderboring [mm] | 82,76 |
| Boutdiameter [mm] | 21 |
| Componentennummer | 63720, 63717, 63714 |
| Productienummer | 082243 |
| Compressiehoogte [mm] | 29,6 |
| Komdiameter [mm] | 50 |
| Boutlengte [mm] | 56 |
| Komdiepte 1 [mm] | 6,2 |
| Klepdiepte 1 [mm] | 3 |
| Drijfstangbouwtype | Trapeziumdrijfstang |
| Zuigerspeling [mm] | 0,045 |
| Herstelfase | 0,25 |
- -33%
| Lengte [mm] | 50,1 |
| Cilinderboring [mm] | 83,01 |
| Boutdiameter [mm] | 21 |
| Componentennummer | 63721, 63718, 63715 |
| Productienummer | 082243 |
| Compressiehoogte [mm] | 29,6 |
| Komdiameter [mm] | 50 |
| Boutlengte [mm] | 56 |
| Komdiepte 1 [mm] | 6,2 |
| Klepdiepte 1 [mm] | 3 |
| Drijfstangbouwtype | Trapeziumdrijfstang |
| Zuigerspeling [mm] | 0,045 |
| Herstelfase | 0,50 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte [mm] | 55,98 |
| Cilinderboring [mm] | 82,51 |
| Zuigerovermaat [mm] | 5,7 |
| Boutdiameter [mm] | 21 |
| Componentennummer | 63719, 63716, 63713 |
| Productienummer | 082236 |
| Compressiehoogte [mm] | 29,8 |
| Komdiameter [mm] | 67 |
| Boutlengte [mm] | 53 |
| Komdiepte 1 [mm] | 4,75 |
| Standaardmaat | |
| Drijfstangbouwtype | Trapeziumdrijfstang |
| Zuigerspeling [mm] | 0,045 |
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte [mm] | 55,98 |
| Cilinderboring [mm] | 82,76 |
| Zuigerovermaat [mm] | 5,7 |
| Boutdiameter [mm] | 21 |
| Componentennummer | 63720, 63717, 63714 |
| Productienummer | 082236 |
| Compressiehoogte [mm] | 29,8 |
| Komdiameter [mm] | 67 |
| Boutlengte [mm] | 53 |
| Komdiepte 1 [mm] | 4,75 |
| Drijfstangbouwtype | Trapeziumdrijfstang |
| Zuigerspeling [mm] | 0,045 |
| Herstelfase | 0,25 |
- -44%
| Lengte [mm] | 55,98 |
| Cilinderboring [mm] | 83,01 |
| Zuigerovermaat [mm] | 5,7 |
| Boutdiameter [mm] | 21 |
| Componentennummer | 63721, 63718, 63715 |
| Productienummer | 082236 |
| Compressiehoogte [mm] | 29,8 |
| Komdiameter [mm] | 67 |
| Boutlengte [mm] | 53 |
| Komdiepte 1 [mm] | 4,75 |
| Drijfstangbouwtype | Trapeziumdrijfstang |
| Zuigerspeling [mm] | 0,045 |
| Herstelfase | 0,50 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte [mm] | 68,8 |
| Cilinderboring [mm] | 81,01 |
| Boutdiameter [mm] | 26 |
| Componentennummer | 63507, 63504, 63501 |
| Productienummer | 081188 |
| Compressiehoogte [mm] | 45,8 |
| Komdiameter [mm] | 50,88 |
| Boutlengte [mm] | 66 |
| Komdiepte 1 [mm] | 13,1 |
| Standaardmaat | |
| Drijfstangbouwtype | Trapeziumdrijfstang |
| Zuigerspeling [mm] | 0,06 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.