Audi S3 Zuiger
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Cilinderboring [mm] | 81,51 |
| Boutdiameter [mm] | 26 |
| Boutlengte [mm] | 66 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Voor trapesiumvormige drijfstang, Met zuigerveerdrager, 08-442200-10
| Gevuld | |
| Cilinderboring [mm] | 82,5 |
| Hoogte [mm] | 50,1 |
| Boutdiameter [mm] | 21 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor trapesiumvormige drijfstang, Met zuigerveerdrager |
| Componentennummer | 08-442200-10 |
| Compressiehoogte [mm] | 29,6 |
| Komdiameter [mm] | 50,6 |
| Boutlengte [mm] | 56 |
| Komdiepte 1 [mm] | 6,3 |
| Klepdiepte 1 [mm] | 3,5 |
| Standaardmaat |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.0mm 231 CR KV1, 1.5mm 026 P KV1, 1.2mm 001IF NTPVD ST
| Cilinderboring [mm] | 82,5 |
| Componentennummer | 2.0mm 231 CR KV1, 1.5mm 026 P KV1, 1.2mm 001IF NTPVD ST |
| Standaardmaat |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3. 2,00, 2. 1,50, 1. 1,20
| Gatdiameter [mm] | 82,50 |
| Componentennummer | 3. 2,00, 2. 1,50, 1. 1,20 |
| Standaardmaat |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3. 2,00, 2. 1,20, 1. 1,20
| Gatdiameter [mm] | 82,50 |
| Componentennummer | 3. 2,00, 2. 1,20, 1. 1,20 |
| Standaardmaat |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3. 2,50, 2. 1,50, 1. 1,20
| Gatdiameter [mm] | 76,50 |
| Componentennummer | 3. 2,50, 2. 1,50, 1. 1,20 |
| Standaardmaat |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3. 2,00, 2. 1,50, 1. 1,20
| Gatdiameter [mm] | 84,00 |
| Componentennummer | 3. 2,00, 2. 1,50, 1. 1,20 |
| Standaardmaat |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Voor trapesiumvormige drijfstang, Met zuigerveerdrager, Met koelkanaal
| Lengte [mm] | 67,8 |
| Gatdiameter [mm] | 79,51 |
| Boutdiameter [mm] | 26 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor trapesiumvormige drijfstang, Met zuigerveerdrager, Met koelkanaal |
| Compressiehoogte [mm] | 45,3 |
| Komdiameter [mm] | 49 |
| Boutlengte [mm] | 66 |
| Komdiepte 1 [mm] | 10,65 |
| Standaardmaat |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Met bus voor boutnaaf, voor trapesiumvormige drijfstang, Met koelkanaal, Met zuigerveerdrager
| Lengte [mm] | 68,80 |
| Gatdiameter [mm] | 81,00 |
| Boutdiameter [mm] | 26 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met bus voor boutnaaf, voor trapesiumvormige drijfstang, Met koelkanaal, Met zuigerveerdrager |
| Compressiehoogte [mm] | 45,80 |
| Komdiameter [mm] | 50,90 |
| Boutlengte [mm] | 66 |
| Komdiepte 1 [mm] | 12,70 |
| Standaardmaat |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Voor trapesiumvormige drijfstang, Met bus voor boutnaaf, Met koelkanaal, Met zuigerveerdrager
| Lengte [mm] | 68,00 |
| Gatdiameter [mm] | 81,01 |
| Boutdiameter [mm] | 26 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor trapesiumvormige drijfstang, Met bus voor boutnaaf, Met koelkanaal, Met zuigerveerdrager |
| Compressiehoogte [mm] | 45,80 |
| Komdiameter [mm] | 38 |
| Boutlengte [mm] | 66 |
| Standaardmaat |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte [mm] | 47,00 |
| Gatdiameter [mm] | 71,00 |
| Boutdiameter [mm] | 19 |
| Compressiehoogte [mm] | 29,00 |
| Komdiameter [mm] | 39,50 |
| Boutlengte [mm] | 42 |
| Komdiepte 1 [mm] | 4,35 |
| Standaardmaat |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gecoat, Zonder koelkanaal, 3. 3S 2.0 N, 2. M 1.2
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,5 |
| Nettogewicht [g] | 294 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 12,80 |
| Lengte [mm] | 53,8 |
| Cilinderboring [mm] | 76,51 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Boutdiameter [mm] | 17 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder koelkanaal |
| Componentennummer | 3. 3S 2.0 N, 2. M 1.2, 1. R 1.2 N |
| Productienummer | 76 L 84 |
| Compressiehoogte [mm] | 29,27 |
| Boutlengte [mm] | 47 |
| Komdiepte 1 [mm] | 6 |
| Verbrandingsoppervlakte [mm] | 5 |
| Klepdiepte 1 [mm] | 2,9 |
| Drijfstangbouwtype | Trapeziumdrijfstang |
| Zuigerspeling [mm] | 0,04 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gecoat, Met uitsparing voor oliesproeier, Met koelkanaal, Met zuigerveerdrager
| Lengte [mm] | 68,8 |
| Cilinderboring [mm] | 81,5 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Mechanisch bewerkt | Met uitsparing voor oliesproeier |
| Boutdiameter [mm] | 26 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met koelkanaal, Met zuigerveerdrager |
| Componentennummer | 3. DSF 3.0 Cr, 2. M 2.0 IFU P, 1. R 1.75 CrK |
| Productienummer | 81 L 156 |
| Compressiehoogte [mm] | 45,8 |
| Komdiameter [mm] | 50,9 |
| Boutlengte [mm] | 66 |
| Komdiepte 1 [mm] | 12,7 |
| Verbrandingsoppervlakte [mm] | 12,1 |
| Zuigerspeling [mm] | 0,07 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3. 3S 2.0 Cr, 2. NM 1.5 P, 1. R 1.2 N
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Nettogewicht [g] | 27 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Cilinderboring [mm] | 84,0 |
| Componentennummer | 3. 3S 2.0 Cr, 2. NM 1.5 P, 1. R 1.2 N |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gecoat, Met zuigerveerdrager, 3. DSF 2 Cr, 2. NM 1.2
| Lengte [mm] | 50,1 |
| Cilinderboring [mm] | 82,51 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Boutdiameter [mm] | 23 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met zuigerveerdrager |
| Componentennummer | 3. DSF 2 Cr, 2. NM 1.2, 1. M1.2 IF PVD |
| Productienummer | 82 L 251 |
| Compressiehoogte [mm] | 29,6 |
| Komdiameter [mm] | 49,6 |
| Boutlengte [mm] | 51 |
| Komdiepte 1 [mm] | 6,15 |
| Verbrandingsoppervlakte [mm] | 6 |
| Klepdiepte 1 [mm] | 3,6 |
| Drijfstangbouwtype | Trapeziumdrijfstang |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
03L 198151 C, ~ to 03L 107065 AG, 3mm 231LKZ CRP GOE13, 2mm 005IFU CK P KV1
| Cilinderboring [mm] | 81 |
| Voor OE nummer | 03L 198151 C, ~ to 03L 107065 AG |
| Componentennummer | 3mm 231LKZ CRP GOE13, 2mm 005IFU CK P KV1, 1.75mm 001 GDC P KV1 |
| Standaardmaat |
- -31%
3mm 231LKZ CRP GOE13, 2.0mm 005IFU P F14, 1.75mm 001 GDC P KV4
| Cilinderboring [mm] | 79,5 |
| Componentennummer | 3mm 231LKZ CRP GOE13, 2.0mm 005IFU P F14, 1.75mm 001 GDC P KV4 |
| Standaardmaat |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Cilinderboring [mm] | 71 |
| Componentennummer | 66335, 66334, 66333 |
| Standaardmaat |
Gecoat, Met uitsparing voor oliesproeier, Met koelkanaal, Met zuigerveerdrager
| Lengte [mm] | 68,8 |
| Cilinderboring [mm] | 81,51 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Mechanisch bewerkt | Met uitsparing voor oliesproeier |
| Boutdiameter [mm] | 26 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met koelkanaal, Met zuigerveerdrager |
| Componentennummer | 3. DSF 3.0 Cr, 2. M 2.0 IFU P, 1. R 1.75 CrK |
| Productienummer | 81 L 156 |
| Compressiehoogte [mm] | 45,8 |
| Komdiameter [mm] | 50,8 |
| Boutlengte [mm] | 66 |
| Komdiepte 1 [mm] | 13,1 |
| Verbrandingsoppervlakte [mm] | 12,1 |
| Zuigerspeling [mm] | 0,07 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -60%
- -60%
- -60%
Voor trapesiumvormige drijfstang, Met zuigerveerdrager, 08-442205-10
| Gevuld | |
| Cilinderboring [mm] | 82,75 |
| Hoogte [mm] | 50,1 |
| Boutdiameter [mm] | 21 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor trapesiumvormige drijfstang, Met zuigerveerdrager |
| Componentennummer | 08-442205-10 |
| Compressiehoogte [mm] | 29,6 |
| Komdiameter [mm] | 50,6 |
| Boutlengte [mm] | 56 |
| Komdiepte 1 [mm] | 6,3 |
| Klepdiepte 1 [mm] | 3,5 |
| Overmaat [mm] | 0,25 |
- -65%
Voor trapesiumvormige drijfstang, Met zuigerveerdrager, 08-442207-10
| Gevuld | |
| Cilinderboring [mm] | 83 |
| Hoogte [mm] | 50,1 |
| Boutdiameter [mm] | 21 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor trapesiumvormige drijfstang, Met zuigerveerdrager |
| Componentennummer | 08-442207-10 |
| Compressiehoogte [mm] | 29,6 |
| Komdiameter [mm] | 50,6 |
| Boutlengte [mm] | 56 |
| Komdiepte 1 [mm] | 6,3 |
| Klepdiepte 1 [mm] | 3,5 |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
- -65%