Audi Zuiger
3mm 231LKZ CRP GOE13, 2.0mm 005IFU P F14, 1.75mm 001 GDC P KV4
| Cilinderboring [mm] | 79,5 |
| Componentennummer | 3mm 231LKZ CRP GOE13, 2.0mm 005IFU P F14, 1.75mm 001 GDC P KV4 |
| Standaardmaat |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3mm 231LKZ CRP GOE13, 2.0mm 005IFU P F14, 1.75mm 001 GDC P KV4
| Cilinderboring [mm] | 80 |
| Componentennummer | 3mm 231LKZ CRP GOE13, 2.0mm 005IFU P F14, 1.75mm 001 GDC P KV4 |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005IFU CKP KV1, 1.75mm 001 GDC ST
| Cilinderboring [mm] | 83 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005IFU CKP KV1, 1.75mm 001 GDC ST |
| Standaardmaat |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3.0mm 231 CR GOE13, 2.0mm 005IFU KV1, 2.0mm 001 CK KV1
| Cilinderboring [mm] | 83 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR GOE13, 2.0mm 005IFU KV1, 2.0mm 001 CK KV1 |
| Standaardmaat |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3.0mm 231 CR GOE13, 2.0mm 005IFU KV1, 2.0mm 001 CK KV1
| Cilinderboring [mm] | 83,5 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR GOE13, 2.0mm 005IFU KV1, 2.0mm 001 CK KV1 |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
- -74%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
2.0mm 231 CR P KV1, 1.5mm 023 P GOE13, 1.2mm 001IF PVD ST
| Cilinderboring [mm] | 82,5 |
| Componentennummer | 2.0mm 231 CR P KV1, 1.5mm 023 P GOE13, 1.2mm 001IF PVD ST |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.0mm 231 NT P KV1, 1.2mm 026 P KV1, 1.2mm 001 NT ST
| Cilinderboring [mm] | 71 |
| Componentennummer | 2.0mm 231 NT P KV1, 1.2mm 026 P KV1, 1.2mm 001 NT ST |
| Standaardmaat |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
For Nüral OE piston, 2.0mm 712 NT P ST, 1.2mm 005 CR P KV1, 1.2mm 001 NT ST
| Cilinderboring [mm] | 71 |
| Voor fabrikant | For Nüral OE piston |
| Componentennummer | 2.0mm 712 NT P ST, 1.2mm 005 CR P KV1, 1.2mm 001 NT ST |
| Standaardmaat |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.0mm 712 NT P ST, 1.2mm 005 P GOE13, 1.0mm 001 NT ST
| Cilinderboring [mm] | 71 |
| Componentennummer | 2.0mm 712 NT P ST, 1.2mm 005 P GOE13, 1.0mm 001 NT ST |
| Standaardmaat |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2mm 231LKZ CRP GOE13, 2.0mm 005IFU P F14, 1.75mm 001 GDC P KV4
| Cilinderboring [mm] | 79,5 |
| Componentennummer | 2mm 231LKZ CRP GOE13, 2.0mm 005IFU P F14, 1.75mm 001 GDC P KV4 |
| Standaardmaat |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2mm 231LKZ CR NT G13, 2.0mm 005IFU P F14, 1.75mm 001 GDC P KV4, 2014>
| Cilinderboring [mm] | 81 |
| Componentennummer | 2mm 231LKZ CR NT G13, 2.0mm 005IFU P F14, 1.75mm 001 GDC P KV4 |
| Versie | 2014> |
| Standaardmaat | |
| Verkoopbenaming motor | EA288 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.0mm 712 NT P ST, 1.2mm 005 CR P KV1, 1.2mm 001 NT ST
| Cilinderboring [mm] | 74,5 |
| Componentennummer | 2.0mm 712 NT P ST, 1.2mm 005 CR P KV1, 1.2mm 001 NT ST |
| Standaardmaat |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.0mm 231LKZ CRP G13, 2.0mm 005IFU CKP KV1, 1.75mm 001 GDC ST, For Gen 2 engines
| Cilinderboring [mm] | 83 |
| Componentennummer | 2.0mm 231LKZ CRP G13, 2.0mm 005IFU CKP KV1, 1.75mm 001 GDC ST |
| Versie | For Gen 2 engines |
| Standaardmaat |
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3.0mm 231 CR P GOE13, 1.75mm 026 P GOE13, 1.2mm 005 PS P KV1
| Cilinderboring [mm] | 82,5 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 1.75mm 026 P GOE13, 1.2mm 005 PS P KV1 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3.0mm 231 CR P GOE13, 2mm 005IFU CRP GOE13, 2.5mm 001 CK P KV1
| Cilinderboring [mm] | 81 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 2mm 005IFU CRP GOE13, 2.5mm 001 CK P KV1 |
| Standaardmaat |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3.0mm 231 CR P GOE13, 2mm 005IFU CRP GOE13, 2.5mm 001 PS P KV1
| Cilinderboring [mm] | 81,5 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 2mm 005IFU CRP GOE13, 2.5mm 001 PS P KV1 |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.0mm 231 CR P KV1, 1.5mm 005IW P GOE13, 1.2mm 005 CK P KV1
| Cilinderboring [mm] | 82,5 |
| Optioneel | |
| Componentennummer | 2.0mm 231 CR P KV1, 1.5mm 005IW P GOE13, 1.2mm 005 CK P KV1 |
| Standaardmaat |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.0mm 231 CR P KV1, 1.75mm 026 P GOE13, 1.5mm 001 CK P KV1
| Cilinderboring [mm] | 81 |
| Componentennummer | 2.0mm 231 CR P KV1, 1.75mm 026 P GOE13, 1.5mm 001 CK P KV1 |
| Standaardmaat |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005IFU P GOE13, 1.75mm 001 CR P KV1
| Cilinderboring [mm] | 79,5 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005IFU P GOE13, 1.75mm 001 CR P KV1 |
| Standaardmaat |
- -26%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005IFU P GOE13, 1.75mm 001 CR P KV1
| Cilinderboring [mm] | 80 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005IFU P GOE13, 1.75mm 001 CR P KV1 |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
- -26%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
| Cilinderboring [mm] | 76,5 |
| Boutdiameter [mm] | 19 |
| Boutlengte [mm] | 48 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Cilinderboring [mm] | 76,5 |
| Boutdiameter [mm] | 19 |
| Boutlengte [mm] | 48,2 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Cilinderboring [mm] | 76,5 |
| Boutdiameter [mm] | 17 |
| Boutlengte [mm] | 49,92 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Cilinderboring [mm] | 82,51 |
| Boutdiameter [mm] | 23 |
| Boutlengte [mm] | 50 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Cilinderboring [mm] | 83 |
| Boutdiameter [mm] | 30 |
| Boutlengte [mm] | 70,8 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Cilinderboring [mm] | 83 |
| Boutdiameter [mm] | 23 |
| Boutlengte [mm] | 51 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Cilinderboring [mm] | 82,51 |
| Boutdiameter [mm] | 23 |
| Boutlengte [mm] | 56 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Cilinderboring [mm] | 79,51 |
| Boutdiameter [mm] | 26 |
| Boutlengte [mm] | 66 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Cilinderboring [mm] | 79,51 |
| Boutdiameter [mm] | 26 |
| Boutlengte [mm] | 66 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.