Seat Knipperlicht
4 x 6,3 mm, Elektrisch, Gestekt, Platte stekker
| Diepte [mm] | 30 |
| Aansluittechniek | 4 x 6,3 mm |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Breedte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 4 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 2 + 1/6 x 21 |
- -65%
Buitenspiegel links, Transparent, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Kleur | Transparent |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
- -28%
Buitenspiegel links, Transparent, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Kleur | Transparent |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
- -13%
Aan beide zijden, Oranje, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Kleur | Oranje |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
- -26%
Buitenspiegel rechts, voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Artikelnummer paar | 6201136 |
- -64%
Geel, Transparent, Voor, inbouw aan zijkant
| Gewicht [kg] | 0 |
| Knipperlamp kleur | Geel |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Inbouwplaats | Voor, inbouw aan zijkant, Aan beide zijden |
| Lichten-bouwtype | Gloeilamp technologie |
| Registratietype | SAE gecontroleerd, ECE-getest |
| Buiten / binnenspiegel | Voor spiegelverwarming |
| Componentennummer | BSG 90-810-001 |
Inbouw aan zijkant, wit, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Kleur | Wit |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Componentennummer | BSG 90-810-002 |
Inbouw aan zijkant, Oranje, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Kleur | Oranje |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Componentennummer | BSG 90-810-003 |
Inbouw aan zijkant, Rookgrijs, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Kleur | Rookgrijs |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Componentennummer | BSG 90-810-004 |
Inbouw aan zijkant, ECE, E1 52636, W5W
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Controleteken | ECE, E1 52636 |
| Lamptype | W5W |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder, Zonder gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Geel |
| Componentennummer | BSG 90-810-005 |
Inbouw aan zijkant, Rookgrijs, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Kleur | Rookgrijs |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Componentennummer | BSG 90-810-006 |
Inbouw aan zijkant, Rookgrijs, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Kleur | Rookgrijs |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Componentennummer | BSG 90-810-007 |
Links, Zonder lamphouder, BSG 90-916-001
| Inbouwplaats | Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Componentennummer | BSG 90-916-001 |
Links, voor stuur links/rechts, BSG 90-916-012
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Componentennummer | BSG 90-916-012 |
Aan beide zijden, Rookgrijs, Transparent, LED
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Kleur | Rookgrijs, Transparent |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
- -70%
Elektrisch
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Aantal contacten | 3 |
| Voor OE nummer | 735491937 |
Voor en achter, Akustisch
| Breedte van papierrol van [mm] | 14 |
| Inbouwplaats | Voor en achter |
| Informatieoverdracht | Akustisch |
Wit, Buitenspiegel links, LED, ECE-getest
| Knipperlamp kleur | Wit |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
Aan beide zijden, Transparent, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Kleur | Transparent |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Aan beide zijden, zwart, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Kleur | Zwart |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Buitenspiegel rechts, Transparent, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Kleur | Transparent |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
Rechts voor, wit, ECE-getest, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Wit |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Links voor, wit, ECE-getest, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Wit |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Certified Quality, rechts, Links, Oranje
| Hoogte [cm] | 8,49 |
| Breedte [cm] | 7,58 |
| Lengte [cm] | 13,03 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Kleur | Oranje |
| Lamptype | W5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Certified Quality, rechts, Links, Oranje
| Hoogte [cm] | 8,48 |
| Breedte [cm] | 7,58 |
| Lengte [cm] | 13,03 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Kleur | Oranje |
| Lamptype | W5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Certified Quality, rechts, Links, Wy5W
| Hoogte [cm] | 3,50 |
| Breedte [cm] | 3,50 |
| Lengte [cm] | 3,50 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lamptype | Wy5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
Certified Quality, rechts, Links, Wy5W
| Hoogte [cm] | 5,00 |
| Breedte [cm] | 6,00 |
| Lengte [cm] | 8,00 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lamptype | Wy5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
Certified Quality, rechts, Links, Oranje
| Hoogte [cm] | 5,00 |
| Breedte [cm] | 6,00 |
| Lengte [cm] | 8,00 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Kleur | Oranje |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Certified Quality, Links, PY21W, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 11,52 |
| Breedte [cm] | 17,88 |
| Lengte [cm] | 27,27 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | PY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
Certified Quality, rechts, PY21W, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 11,52 |
| Breedte [cm] | 17,88 |
| Lengte [cm] | 27,27 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | PY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
Certified Quality, rechts, Links, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 6,36 |
| Breedte [cm] | 9,39 |
| Lengte [cm] | 14,24 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
Certified Quality, rechts, Links, Oranje
| Hoogte [cm] | 7,27 |
| Breedte [cm] | 8,49 |
| Lengte [cm] | 16,97 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Kleur | Oranje |
| Lamptype | W5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |