Citroën C1 Koplamp
Rechts, H7, W5W, PY21W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H7, W5W, PY21W |
| Werkwijze | Electrisch |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 552-1146L-LD-EM |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d, BAU15s |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links, voor rechtsrijdend verkeer, H4, voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch)
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H4 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 0910964 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, H4, voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch)
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H4 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 0910963 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, H4, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H4 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
- -43%
Links, voor rechtsrijdend verkeer, H4, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H4 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
- -47%
T. V, Certified Quality, Links, PY21W
| Hoogte [cm] | 31,51 |
| Breedte [cm] | 34,85 |
| Lengte [cm] | 60,60 |
| Kwaliteit | T. V, Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | PY21W, H7/H7, W5W |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
T. V, Certified Quality, rechts, PY21W
| Hoogte [cm] | 31,51 |
| Breedte [cm] | 34,85 |
| Lengte [cm] | 60,60 |
| Kwaliteit | T. V, Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | PY21W, H7/H7, W5W |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Certified Quality, Links, PY21W, H4
| Hoogte [cm] | 22,12 |
| Breedte [cm] | 35,15 |
| Lengte [cm] | 58,79 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | PY21W, H4, W5W |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Certified Quality, rechts, PY21W, H4
| Hoogte [cm] | 22,12 |
| Breedte [cm] | 35,15 |
| Lengte [cm] | 58,79 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | PY21W, H4, W5W |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Certified Quality, rechts, H7, ECE-getest
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H7 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
- -70%
Rechts, H7, ECE-getest, Met daglicht
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H7 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, H7/H7, Halogeen
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7/H7, Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Artikelnummer paar | 2060276 |
| Behuizingskleur | Antraciet |
| Fabrikant | Depo |
- -39%
Links, voor rechtsrijdend verkeer, H7/H7, Halogeen
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7/H7, Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Artikelnummer paar | 2060275 |
| Behuizingskleur | Antraciet |
| Fabrikant | Depo |
- -39%