Land Rover Koplamp
Links, voor rechtsrijdend verkeer, Getint, LED
| Gewicht [kg] | 7,07 |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Knipperlamp kleur | Getint |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtfunctie | Met dimlicht (LED) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp voor dagrijverlichting, zonder gloeilamp voor knipperlicht, zonder gloeilamp voor grootlicht, zonder gloeilamp voor dimlicht |
| Artikelnummer paar | 451197 |
- -6%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, W5W, D1S/H7
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| OEM-nummer controleren | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | W5W, D1S/H7, PY21W, H8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lichten-bouwtype | Bi-Xenon |
| Registratietype | ECE-getest, CCC-getest |
| Lichtfunctie | Met bochtcorrectielicht, Met groot licht, Met dimlicht, Met knipperlamp, Met navigatielicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met adaptieve bochtverlichting, voor voertuigen met Xenon verlichting |
| Landuitvoering | China, Europa |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilampen, Met gasontladinglamp, Met ballast, Met regelmotor voor LWR |
| Aantal lichtfuncties | 5 |
| Artikelnummer paar | 1EL 238 036-431 |
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
BMW, Vertint, VAG, Met steekhulsbehuizing
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Voor fabrikant | BMW, VAG, Peugeot, Citroen, Ford, Mercedes-Benz |
| Temperatuurbereik tot [°C] | +125 |
| Contactoppervlakte | Vertint |
| Steekbreedte [mm] | 2,8 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met steekhulsbehuizing, Met pakkingen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met leiding |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
O.E. (Original), rechts, voor rechtsrijdend verkeer, LED
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | LED, D3S (gasontladingslamp) |
| Knipperlamp kleur | Oranje |
| Lichten-bouwtype | Bi-Xenon |
| Lichtfunctie | Met groot licht, Met dimlicht, Met knipperlamp, Zonder mistlamp |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (automatisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED-regeleenheid voor dag-/positielicht |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR, Met gloeilampen, Met apparaat voor lichtbreedte regeling |
| Aantal lichtfuncties | 4 |
| Artikelnummer paar | 712476701129 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
LR003851, Links
| Voor OE nummer | LR003851 |
| Inbouwplaats | Links |
LR022474, Links
| Voor OE nummer | LR022474 |
| Inbouwplaats | Links |
- -4%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
LR015358, rechts
| Voor OE nummer | LR015358 |
| Inbouwplaats | Rechts |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
LR024209, rechts
| Voor OE nummer | LR024209 |
| Inbouwplaats | Rechts |
- -5%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
DNJ500110, Links
| Voor OE nummer | DNJ500110 |
| Inbouwplaats | Links |
DNJ500100, rechts
| Voor OE nummer | DNJ500100 |
| Inbouwplaats | Rechts |
LR109997, Links
| Voor OE nummer | LR109997 |
| Inbouwplaats | Links |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
LR083134, Links
| Voor OE nummer | LR083134 |
| Inbouwplaats | Links |
- -1%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, voor voertuigen met koplampenreiniging, V48-08-0042
| Inbouwplaats | Rechts |
| Uitvoering | Voor voertuigen met koplampenreiniging |
| Artikelnummer paar | V48-08-0042 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links
| Inbouwplaats | Links |
| Productiedatum tot | 12.09 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links
| Inbouwplaats | Links |
| Productiedatum tot | 10.14 |
- -72%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts
| Inbouwplaats | Rechts |
| Productiedatum tot | 10.14 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links
| Inbouwplaats | Links |
| Productiedatum tot | 03.13 |
- -75%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts
| Inbouwplaats | Rechts |
| Productiedatum tot | 03.13 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links, voor rechtsrijdend verkeer, LED, PSY24W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | LED, PSY24W, D3S (gasontladingslamp) |
| Lichten-bouwtype | Bi-Xenon |
| Werkwijze | Electrisch |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met daglicht (LED), Met bochtcorrectielicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder stuurelement voor Xenon, Zonder ballast, Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 884-1103RMLDAEM |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK32d-5 |
- -2%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, HB3, ECE-getest, Met daglicht
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | HB3 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, 33 10 3700
| Inbouwplaats | Rechts |
| Artikelnummer paar | 33 10 3700 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, 33 10 3691
| Inbouwplaats | Links |
| Artikelnummer paar | 33 10 3691 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, HB3, ECE-getest, Met daglicht
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | HB3 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts
| Inbouwplaats | Rechts |
| Productiedatum tot | 12.15 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts
| Inbouwplaats | Rechts |
| Productiedatum tot | 12.09 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links
| Inbouwplaats | Links |
| Productiedatum tot | 12.15 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, voor rechtsrijdend verkeer, PSY24W, HB3
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| OEM-nummer controleren | |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | PSY24W, HB3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met dimlicht, Met knipperlamp, Met daglicht (LED), Met groot licht, Met navigatielicht |
| Landuitvoering | Europa |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR, Met gloeilampen |
| Aantal lichtfuncties | 5 |
| Artikelnummer paar | 1EE 354 835-021 |
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, HB3, PSY24W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| OEM-nummer controleren | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | HB3, PSY24W |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met dimlicht, Met daglicht (LED), Met knipperlamp, Met navigatielicht, Met groot licht |
| Landuitvoering | Europa |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR, Met gloeilampen |
| Aantal lichtfuncties | 5 |
| Artikelnummer paar | 1EE 354 835-011 |
Links, voor rechtsrijdend verkeer, W5W, PY21W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| OEM-nummer controleren | |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | W5W, PY21W, H7/H7 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met dimlicht, Met knipperlamp, Met navigatielicht, Met groot licht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Landuitvoering | Europa |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilampen, Met regelmotor voor LWR |
| Aantal lichtfuncties | 4 |
| Artikelnummer paar | 1EF 354 025-101 |
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, PY21W, W5W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| OEM-nummer controleren | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | PY21W, W5W, H7/H7 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp, Met groot licht, Met navigatielicht, Met dimlicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Landuitvoering | Europa |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilampen, Met regelmotor voor LWR |
| Aantal lichtfuncties | 4 |
| Artikelnummer paar | 1EF 354 025-091 |