×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Citroën ZX Lambda-sonde
Terug naar Lambda-sonde
116 Resultaten
×
Filter op
€ 102,66
€ 43,11
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Dt Spare Parts 12.27040
Regelsonde, 2 jaar garantie
12.27040
| Nettogewicht [g] | 155 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 164,52
€ 65,81
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Dt Spare Parts 12.27041
Regelsonde, 2 jaar garantie
12.27041
| Nettogewicht [g] | 104 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 168,93
€ 67,57
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Dt Spare Parts 12.27042
Diagnosesonde, 2 jaar garantie
12.27042
| Nettogewicht [g] | 138 |
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 177,72
€ 71,09
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Dt Spare Parts 12.27043
Regelsonde, 2 jaar garantie
12.27043
| Nettogewicht [g] | 170 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 164,52
€ 65,81
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00101
Met siliconenisolatie, Metaal, Vingersonde, Verwarmd
LBS00101
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 0 |
| Nettogewicht [kg] | 0,11 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 0 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,14 |
| Lambdasonde | Vingersonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 308 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 220 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 338 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 72,21
€ 72,21
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00361
Met siliconenisolatie, grijs, Regelsonde, M18X1.5mm
LBS00361
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,1 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Gewicht [kg] | 0,13 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Lengte [mm] | 414 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 325 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 445 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 58,20
€ 58,20
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00362
Met siliconenisolatie, zwart, Planarsonde, Verwarmd
LBS00362
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,1 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Gewicht [kg] | 0,13 |
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 415 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 325 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 445 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 59,88
€ 59,88
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00520
Met siliconenisolatie, zwart, Planarsonde, Verwarmd
LBS00520
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,11 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Gewicht [kg] | 0,14 |
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 392 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 310 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 422 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 57,08
€ 57,08
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde KW 497 036
497 004, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde
497 036
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 497 004 |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde |
| Kabellengte [mm] | 500 |
€ 160,48
€ 150,85
- -6%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde KW 497 061
497 004, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde
497 061
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 497 004 |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde |
| Kabellengte [mm] | 1300 |
€ 160,48
€ 150,85
- -6%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde KW 497 064
497 004, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde
497 064
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 497 004 |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde |
| Kabellengte [mm] | 1500 |
€ 160,48
€ 150,85
- -6%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde KW 497 069
Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde
497 069
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde |
| Kabellengte [mm] | 400 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 92,61
€ 92,61
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde KW 497 403
Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde
497 403
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde |
| Kabellengte [mm] | 400 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 95,53
€ 95,53
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Delphi Diesel ES20229-12B1
Verwarmd, Planarsonde
ES20229-12B1
| Lambdasonde | Verwarmd, Planarsonde |
| Kabellengte [mm] | 450 |
€ 150,54
€ 66,24
- -56%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Delphi Diesel ES20233-12B1
Verwarmd, Planarsonde
ES20233-12B1
| Lambdasonde | Verwarmd, Planarsonde |
| Kabellengte [mm] | 1470 |
€ 153,95
€ 69,27
- -55%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Delphi Diesel ES20234-12B1
Verwarmd, Planarsonde
ES20234-12B1
| Lambdasonde | Verwarmd, Planarsonde |
| Kabellengte [mm] | 630 |
€ 156,74
€ 67,40
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Delphi Diesel ES20242-12B1
Verwarmd, Planarsonde
ES20242-12B1
| Lambdasonde | Verwarmd, Planarsonde |
| Kabellengte [mm] | 380 |
€ 193,88
€ 83,37
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Blue Print ADBP700017
M18 x 1,5, Regelsonde, Verwarmd
ADBP700017
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Regelsonde, Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 400 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
€ 79,88
€ 48,73
- -39%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken