×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Daewoo Tacuma Lambda-sonde
Lambda-sonde Herth+Buss Jakoparts J1460903
Verwarmd
J1460903
| Weerstand [Ohm] | 4 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 350 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 162,49
€ 61,75
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Herth+Buss Jakoparts J1460905
Verwarmd
J1460905
| Weerstand [Ohm] | 7 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 350 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 154,11
€ 60,10
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Herth+Buss Jakoparts J1460916
Onverwarmd
J1460916
| Lambdasonde | Onverwarmd |
| Kabellengte [mm] | 325 |
| Aantal leidingen | 2 |
€ 120,31
€ 46,92
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Herth+Buss Jakoparts J1470901
Verwarmd
J1470901
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 325 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 150,79
€ 57,31
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Herth+Buss Jakoparts J1470902
Verwarmd
J1470902
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 325 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 160,13
€ 56,05
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Herth+Buss Jakoparts J1470904
Verwarmd
J1470904
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 475 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 336,89
€ 80,85
- -76%
Tijdelijk uitverkocht
€ 99,62
€ 34,87
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Febi Bilstein 31221
M18 x 1,5, Verwarmd
31221
| Gewicht [kg] | 0,90 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 360 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 142,31
€ 142,31
Tijdelijk uitverkocht
€ 102,60
€ 105,67
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Hella 6PA 358 221-241
Verwarmd
6PA 358 221-241
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 235 |
| Aantal contacten | 4 |
€ 108,94
€ 38,13
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Hella 6PA 358 221-341
Verwarmd
6PA 358 221-341
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 290 |
| Aantal contacten | 4 |
€ 123,43
€ 43,20
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde NTK 1918
Sprongsonde, Zonder stekker
1918
| Lambdasonde | Sprongsonde |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder stekker |
| Aantal leidingen | 2 |
€ 63,74
€ 55,45
- -13%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde NTK 6408
Sprongsonde, Verwarmd
6408
| Lambdasonde | Sprongsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 220 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 158,79
€ 158,79
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde NTK 92637
Sprongsonde, Onverwarmd
92637
| Lambdasonde | Sprongsonde, Onverwarmd |
| Lengte [mm] | 400 |
| Aantal leidingen | 2 |
€ 103,48
€ 103,48
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde NTK 95030
Sprongsonde, Verwarmd
95030
| Lambdasonde | Sprongsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 400 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 143,92
€ 120,89
- -16%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Blue Print ADG07002
M18 x 1,5, Verwarmd
ADG07002
| Gewicht [kg] | 0,090 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 96253546 |
€ 96,28
€ 96,28
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Blue Print ADG07014
M18 x 1.5, Verwarmd
ADG07014
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1.5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 235 |
| Aantal leidingen | 2 |
| Let op de serviceinformatie |
€ 322,61
€ 322,61
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Blue Print ADG07037
M18 x 1,5, Verwarmd
ADG07037
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 375 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
€ 181,26
€ 181,26
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Blue Print ADG07070
M18 x 1.5, Verwarmd
ADG07070
| Gewicht [kg] | 0,1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1.5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 475 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 167,46
€ 167,46
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Blue Print ADG07083
M18 x 1,5, Verwarmd
ADG07083
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 380 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
€ 75,82
€ 75,82
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00101
Met siliconenisolatie, Metaal, Vingersonde, Verwarmd
LBS00101
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 0 |
| Nettogewicht [kg] | 0,11 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 0 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,14 |
| Lambdasonde | Vingersonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 308 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 220 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 338 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 72,21
€ 72,21
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00344
Met siliconenisolatie, zwart, Planarsonde, Verwarmd
LBS00344
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,09 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Gewicht [kg] | 0,12 |
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 375 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 260 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 405 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 58,08
€ 58,08
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00494
Met siliconenisolatie, zwart, Sprongsonde, M18X1.5mm
LBS00494
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,1 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Gewicht [kg] | 0,13 |
| Lambdasonde | Sprongsonde |
| Lengte [mm] | 305 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 190 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 335 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 57,52
€ 57,52
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00495
Met siliconenisolatie, zwart, Regelsonde, M18X1.5mm
LBS00495
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 2 |
| Nettogewicht [kg] | 0,09 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 2 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Gewicht [kg] | 0,12 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Lengte [mm] | 317 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 205 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal leidingen | 2 |
| Totale lengte [mm] | 347 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 46,33
€ 46,33
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00557
Met siliconenisolatie, zwart, Diagnosesonde, M18X1.5mm
LBS00557
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,11 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Gewicht [kg] | 0,14 |
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Lengte [mm] | 350 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 255 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 380 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 57,15
€ 57,15
Tijdelijk uitverkocht