Daihatsu Lambda-sonde
Regelsonde
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Kabellengte [mm] | 150 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Breedband-lambdasonde, Verwarmd
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 300 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -34%
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 210 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Onverwarmd
| Geleidingswaarde | 1 |
| Lambdasonde | Onverwarmd |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kabellengte [mm] | 200 |
- -22%
Onverwarmd, Regelsonde, voor katalysator
| Geleidingswaarde | 1 |
| Lambdasonde | Onverwarmd, Regelsonde |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Kabellengte [mm] | 350 |
Onverwarmd, Diagnosesonde, Na katalysator
| Geleidingswaarde | 1 |
| Lambdasonde | Onverwarmd, Diagnosesonde |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Kabellengte [mm] | 200 |
- -54%
Verwarmd, Met krimp-knijpverbinder, Zonder stekker
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 150 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met krimp-knijpverbinder |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder stekker |
- -61%
90195A2, 90076A2, Verwarmd, 03C906262Q
| Alternatief artikel | 90195A2, 90076A2 |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 03C906262Q |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Voor artikelnummer | 90076 |
Onverwarmd, Regelsonde, Uitlaatbocht, OE EQUIVALENT
| Geleidingswaarde | 1 |
| Lambdasonde | Onverwarmd, Regelsonde |
| Inbouwplaats | Uitlaatbocht |
| Kabellengte [mm] | 230 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Voor artikelnummer | 90077 |
Verwarmd, OE EQUIVALENT
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 510 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
- -16%
| Vervangen na [km] | 250000 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 400 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 0258986602 |
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Onverwarmd
| Brutogewicht [g] | 105 |
| Gewicht [g] | 72 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Onverwarmd |
| Voor OE nummer | 89465-87109 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 430 |
| Aantal contacten | 1 |
| Kwaliteit | DENSO |
Onverwarmd, Vingersonde
| Lambdasonde | Onverwarmd, Vingersonde |
| Kabellengte [mm] | 290 |
Vingersonde, Onverwarmd, M18x1.5mm
| Lambdasonde | Vingersonde, Onverwarmd |
| Lengte [mm] | 180 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 260 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
- -35%
Vingersonde, Onverwarmd, M18x1.5mm
| Lambdasonde | Vingersonde, Onverwarmd |
| Lengte [mm] | 200 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 1 |
- -35%
Vingersonde, Onverwarmd, M18x1.5mm
| Lambdasonde | Vingersonde, Onverwarmd |
| Lengte [mm] | 350 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 470 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 480 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 330 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 660 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 480 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 200 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -35%
M18 x 1,5, Verwarmd, Uitlaatbocht
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Inbouwplaats | Uitlaatbocht |
| Kabellengte [mm] | 370 |
- -35%
Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating, Schroefdraad vooraf ingevet, Regelsonde, MHK 501050
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Regelsonde |
| Voor OE nummer | MHK 501050 |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Lengte [mm] | 250 |
| Schroefdraadmaat | M18 x 1,5 |
| Kabellengte [mm] | 135 |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal leidingen | 4 |
| Stekkerkleur | Zwart |
Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating, Schroefdraad vooraf ingevet
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet |
Schroefdraad vooraf ingevet, 22690-AA960, Na katalysator, voor katalysator
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet |
| Voor OE nummer | 22690-AA960 |
| Inbouwplaats | Na katalysator, voor katalysator |
| Lengte [mm] | 415 |
| Schroefdraadmaat | M18 x 1,5 |
| Kabellengte [mm] | 340 |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal leidingen | 4 |
Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating, Schroefdraad vooraf ingevet, Regelsonde, 1618,K9
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Regelsonde |
| Voor OE nummer | 1618,K9 |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Lengte [mm] | 300 |
| Schroefdraadmaat | M18 x 1,5 |
| Kabellengte [mm] | 185 |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
| Aantal leidingen | 4 |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Versie | ZR-PLANAR |
Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde |
| Lengte [mm] | 350 |
| Aantal contacten | 4 |