×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Daihatsu Lambda-sonde
Terug naar Lambda-sonde
181 Resultaten
×
Filter op
€ 288,90
€ 124,23
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
€ 235,25
€ 101,16
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
€ 123,50
€ 62,99
- -49%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde KW 497 001
Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde
497 001
| Geleidingswaarde | 1 |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde |
| Kabellengte [mm] | 250 |
| Aantal leidingen | 1 |
€ 77,83
€ 77,83
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde KW 497 248
497 009, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde
497 248
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 497 009 |
| Geleidingswaarde | 1 |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde |
| Kabellengte [mm] | 650 |
€ 93,11
€ 93,11
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde KW 498 269
Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd, 498 235
498 269
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 300 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 498 235 |
€ 119,85
€ 119,85
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde KW 498 294
Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd, 498 235
498 294
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 300 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 498 235 |
€ 105,75
€ 105,75
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde KW 498 522
Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd, 498 235
498 522
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 350 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 498 235 |
€ 83,74
€ 83,74
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde KW 498 529
Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd, 498 235
498 529
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 250 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 498 235 |
€ 78,02
€ 78,02
Tijdelijk uitverkocht
€ 182,01
€ 182,01
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde NTK 7916
Sprongsonde, Verwarmd
7916
| Lambdasonde | Sprongsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 275 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 149,13
€ 149,13
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde NTK 7948
Sprongsonde, Verwarmd
7948
| Lambdasonde | Sprongsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 290 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 178,03
€ 178,03
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde NTK 7973
Sprongsonde, Verwarmd
7973
| Lambdasonde | Sprongsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 330 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 161,23
€ 161,23
Tijdelijk uitverkocht
€ 144,89
€ 144,89
Tijdelijk uitverkocht
€ 116,57
€ 116,57
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Engitech ENT600067
Planarsonde
ENT600067
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Kabellengte [mm] | 400 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 119,56
€ 49,02
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00010
Met siliconenisolatie, grijs, Metaal, Regelsonde
LBS00010
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,1 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,13 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Lengte [mm] | 282 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 165 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 310 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 72,10
€ 72,10
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00151
Met siliconenisolatie, grijs, Metaal, Sprongsonde
LBS00151
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,11 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,14 |
| Lambdasonde | Sprongsonde |
| Lengte [mm] | 725 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 635 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 755 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 72,53
€ 72,53
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00366
Met siliconenisolatie, grijs, Regelsonde, M18X1.5mm
LBS00366
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,15 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Gewicht [kg] | 0,18 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Lengte [mm] | 289 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 200 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 320 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 152,62
€ 152,62
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00564
Met siliconenisolatie, grijs, Sprongsonde, M18X1.5mm
LBS00564
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,11 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Gewicht [kg] | 0,14 |
| Lambdasonde | Sprongsonde |
| Lengte [mm] | 525 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 430 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 555 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 72,53
€ 72,53
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Autlog AS2201
Planarsonde, D-vorm
AS2201
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Lengte [mm] | 1400 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
€ 100,73
€ 37,27
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken