Opel Lambda-sonde
- Adam
- Agila
- Ampera
- Antara
- Ascona
-
Toon minder Toon meer
- Astra
- Astra G Classic
- Astra H Family
- Astra L
- Astra L Sports Tourer
- Calibra
- Campo
- Cascada
- Combo
- Combo E Tour / Life
- Corsa
- Corsa B
- Corsa F
- Crossland X / Crossland
- Frontera
- GT
- Grandland / Grandland X
- Insignia
- Insignia A Country Tourer
- Insignia B Country Tourer
- Insignia B Grand Sport
- Insignia B Sports Tourer
- Kadett
- Karl
- Meriva
- Mokka
- Monterey
- Monza
- Movano
- Omega
- Rekord
- Senator
- Signum
- Sintra
- Speedster
- Tigra
- Vectra
- Vivaro
- Zafira
90363A2, Breedband-lambdasonde, 18213T69L00, OE EQUIVALENT
| Alternatief artikel | 90363A2 |
| Geleidingswaarde | 5 |
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Voor OE nummer | 18213T69L00 |
| Kabellengte [mm] | 420 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Voor artikelnummer | 90363 |
- -18%
Regelsonde, OE EQUIVALENT, 90363A2
| Geleidingswaarde | 5 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Kabellengte [mm] | 420 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Voor artikelnummer | 90363A2 |
- -16%
90417A2, Verwarmd, GENUINE
| Alternatief artikel | 90417A2 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 260 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Voor artikelnummer | 90417 |
L Form, Diagnosesonde, Na katalysator, GENUINE
| Geleidingswaarde | 4 |
| Vorm | L Form |
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Kabellengte [mm] | 250 |
| Kwaliteit | GENUINE |
- -18%
Diagnosesonde, Na katalysator
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Voor OE nummer | 93190345, 93184701 |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Kabellengte [mm] | 1350 |
| Kwaliteit | GENUINE |
- -16%
Diagnosesonde, voor katalysator, GENUINE
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Voor OE nummer | 55570074 |
| Kabellengte [mm] | 170 |
| Aantal contacten | 4 |
| Uitlaatsysteem | Voor katalysator |
| Kwaliteit | GENUINE |
- -16%
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 300 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 520 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
- -37%
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 530 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Breedband-lambdasonde, M18x1.5mm
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Lengte [mm] | 550 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 5 |
- -37%
Onverwarmd, Vingersonde
| Lambdasonde | Onverwarmd, Vingersonde |
| Kabellengte [mm] | 290 |
Verwarmd, Vingersonde
| Lambdasonde | Verwarmd, Vingersonde |
| Kabellengte [mm] | 317 |
Onverwarmd, Vingersonde
| Lambdasonde | Onverwarmd, Vingersonde |
| Kabellengte [mm] | 310 |
- -44%
Verwarmd, Vingersonde
| Lambdasonde | Verwarmd, Vingersonde |
| Kabellengte [mm] | 885 |
- -40%
Verwarmd, Sprongsonde
| Lambdasonde | Verwarmd, Sprongsonde |
| Kabellengte [mm] | 825 |
Verwarmd, Sprongsonde
| Lambdasonde | Verwarmd, Sprongsonde |
| Kabellengte [mm] | 705 |
Verwarmd, Sprongsonde
| Lambdasonde | Verwarmd, Sprongsonde |
| Kabellengte [mm] | 705 |
Verwarmd, Sprongsonde
| Lambdasonde | Verwarmd, Sprongsonde |
| Kabellengte [mm] | 825 |
Verwarmd, Vingersonde
| Lambdasonde | Verwarmd, Vingersonde |
| Kabellengte [mm] | 551 |
- -59%
Verwarmd, Planarsonde
| Lambdasonde | Verwarmd, Planarsonde |
| Kabellengte [mm] | 620 |
Verwarmd, Planarsonde
| Lambdasonde | Verwarmd, Planarsonde |
| Kabellengte [mm] | 600 |
- -41%
Verwarmd, Planarsonde
| Lambdasonde | Verwarmd, Planarsonde |
| Kabellengte [mm] | 310 |
- -4%
Verwarmd, Planarsonde
| Lambdasonde | Verwarmd, Planarsonde |
| Kabellengte [mm] | 530 |
Verwarmd, Planarsonde
| Lambdasonde | Verwarmd, Planarsonde |
| Kabellengte [mm] | 1120 |
- -32%
Verwarmd, Planarsonde
| Lambdasonde | Verwarmd, Planarsonde |
| Kabellengte [mm] | 256 |
- -37%
Verwarmd, Planarsonde
| Lambdasonde | Verwarmd, Planarsonde |
| Kabellengte [mm] | 365 |
Verwarmd, Planarsonde
| Lambdasonde | Verwarmd, Planarsonde |
| Kabellengte [mm] | 325 |
Verwarmd, Breedband-lambdasonde
| Lambdasonde | Verwarmd, Breedband-lambdasonde |
| Kabellengte [mm] | 561 |
- -34%
Verwarmd, Planarsonde
| Lambdasonde | Verwarmd, Planarsonde |
| Kabellengte [mm] | 210 |
- -24%
Verwarmd, Breedband-lambdasonde
| Lambdasonde | Verwarmd, Breedband-lambdasonde |
| Kabellengte [mm] | 460 |
- -11%
Verwarmd, Planarsonde
| Lambdasonde | Verwarmd, Planarsonde |
| Kabellengte [mm] | 411 |
- -15%