Peugeot 1007 Lambda-sonde
Universal 77015
| Lengte [mm] | 570 |
| Technisch informatienummer | Universal 77015 |
- -55%
Verwarmd, Universal 77004
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 600 |
| Aantal contacten | 4 |
| Technisch informatienummer | Universal 77004 |
- -57%
Verwarmd, Universal 77015
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 410 |
| Technisch informatienummer | Universal 77015 |
- -55%
Verwarmd, Universal 77004, groen
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 410 |
| Aantal contacten | 4 |
| Technisch informatienummer | Universal 77004 |
| Stekkerkleur | Groen |
- -61%
Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde |
| Lengte [mm] | 400 |
| Aantal contacten | 4 |
Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating, Schroefdraad vooraf ingevet, Verwarmd, 18x1,5
| Geleidingswaarde | 4 |
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 400 |
| Schroefdraadmaat | 18x1,5 |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
| Aantal leidingen | 4 |
| Versie | ZR PLANAR |
Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating, Schroefdraad vooraf ingevet, ZR PLANAR
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet |
| Kabellengte [mm] | 1250 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Versie | ZR PLANAR |
Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating, Schroefdraad vooraf ingevet, Verwarmd, 18x1,5
| Geleidingswaarde | 4 |
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 630 |
| Schroefdraadmaat | 18x1,5 |
| Kabellengte [mm] | 400 |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
| Aantal leidingen | 4 |
| Versie | ZR PLANAR |
Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating, Schroefdraad vooraf ingevet
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet |
| Lengte [mm] | 400 |
Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, 996 606 118 00
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde |
| Voor OE nummer | 996 606 118 00 |
| Lengte [mm] | 540 |
| Schroefdraadmaat | M18 x 1,5 |
| Kabellengte [mm] | 405 |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal leidingen | 4 |
Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating, Schroefdraad vooraf ingevet, 18x1,5, Hoekig
| Geleidingswaarde | 4 |
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet |
| Lengte [mm] | 550 |
| Schroefdraadmaat | 18x1,5 |
| Kabellengte [mm] | 445 |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
| Totale lengte [mm] | 580 |
Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, 18x1,5
| Geleidingswaarde | 4 |
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde |
| Lengte [mm] | 610 |
| Schroefdraadmaat | 18x1,5 |
| Kabellengte [mm] | 460 |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating, Schroefdraad vooraf ingevet, Verwarmd, Vingersonde
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Verwarmd, Vingersonde |
| Voor OE nummer | V99760001 |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Lengte [mm] | 350 |
| Kabellengte [mm] | 210 |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder stekker |
| Aantal leidingen | 4 |
Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating, Schroefdraad vooraf ingevet, Verwarmd, Planarsonde
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Verwarmd, Planarsonde |
| Kabellengte [mm] | 210 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder stekker |
| Aantal leidingen | 4 |
Planarsonde
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Lengte [mm] | 660 |
| Aantal contacten | 4 |
- -64%
Planarsonde
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Lengte [mm] | 455 |
| Aantal contacten | 4 |
- -69%
- -61%
Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd, 497 008
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 1900 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 497 008 |
Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd, 498 240
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 570 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 498 240 |
- -50%
Verwarmd, Planarsonde
| Lambdasonde | Verwarmd, Planarsonde |
| Kabellengte [mm] | 570 |
- -43%
Diagnosesonde, Regelsonde
| Lambdasonde | Diagnosesonde, Regelsonde |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 570 |
- -24%
Diagnosesonde
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 570 |
- -24%
Regelsonde
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 420 |
- -24%
Met siliconenisolatie, wit, Metaal, Planarsonde
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,1 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Wit |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,13 |
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 395 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 305 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 425 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
Met siliconenisolatie, grijs, Metaal, Regelsonde
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,11 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,14 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Lengte [mm] | 555 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 460 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 585 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
Met siliconenisolatie, groen, Metaal, Regelsonde
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,1 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Groen |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,13 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Lengte [mm] | 410 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 315 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 440 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |