×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Renault Fluence Lambda-sonde
Lambda-sonde Metzger 0893665
Diagnosesonde
0893665
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Aantal leidingen | 4 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE GREENPARTS |
€ 288,84
€ 288,84
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Metzger 0895634
Diagnosesonde, IAM
0895634
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Kabellengte [mm] | 415 |
| Versie | IAM |
€ 212,78
€ 212,78
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Vemo V46-76-0022
Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, 82 00 650 085, Na katalysator
V46-76-0022
| Weerstand [Ohm] | 9 |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde |
| Voor OE nummer | 82 00 650 085 |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Lengte [mm] | 470 |
| Schroefdraadmaat | M18 x 1,5 |
| Kabellengte [mm] | 600 |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
| Aantal leidingen | 4 |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 74,35
€ 58,75
- -21%
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00216
Met siliconenisolatie, zwart, Metaal, Sprongsonde
LBS00216
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,1 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,13 |
| Lambdasonde | Sprongsonde |
| Lengte [mm] | 472 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 380 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 500 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 72,00
€ 72,00
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00524
Met siliconenisolatie, zwart, Regelsonde, M18X1.5mm
LBS00524
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,1 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Gewicht [kg] | 0,13 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Lengte [mm] | 482 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 381 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 510 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 57,60
€ 57,60
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Hella 6PA 358 243-001
Verwarmd
6PA 358 243-001
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 270 |
| Aantal contacten | 5 |
€ 229,37
€ 77,98
- -66%
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00021
Met siliconenisolatie, zwart, Metaal, Breedband-lambdasonde
LBS00021
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 5 |
| Nettogewicht [kg] | 0,15 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 5 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,18 |
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 536 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 420 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal leidingen | 5 |
| Totale lengte [mm] | 565 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 109,38
€ 109,38
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00022
Met siliconenisolatie, zwart, Metaal, Breedband-lambdasonde
LBS00022
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 5 |
| Nettogewicht [kg] | 0,15 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 5 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,18 |
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 326 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 210 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal leidingen | 5 |
| Totale lengte [mm] | 355 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 125,08
€ 125,08
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00131
Met siliconenisolatie, zwart, Metaal, Planarsonde
LBS00131
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,14 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,17 |
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 390 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 305 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 420 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 77,33
€ 77,33
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00431
Met siliconenisolatie, zwart, Planarsonde, M18X1.5mm
LBS00431
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,11 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Gewicht [kg] | 0,14 |
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Lengte [mm] | 461 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 370 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 490 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 65,65
€ 65,65
Tijdelijk uitverkocht