BMW 5 Serie Luchtfilter
Filter insert
| Lengte [mm] | 381 |
| Breedte [mm] | 150 |
| Hoogte [mm] | 58 |
| Filter type | Filter insert |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 327 |
| Breedte [mm] | 289 |
| Hoogte [mm] | 50 |
| Filter type | Filter insert |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 266 |
| Breedte [mm] | 218 |
| Hoogte [mm] | 36 |
| Filter type | Filter insert |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 266 |
| Breedte [mm] | 218 |
| Hoogte [mm] | 36 |
| Filter type | Filter insert |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 216 |
| Breedte [mm] | 202 |
| Hoogte [mm] | 44 |
| Filter type | Filter insert |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 216 |
| Breedte [mm] | 205 |
| Hoogte [mm] | 44 |
| Filter type | Filter insert |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Lengte [mm] | 367 |
| Breedte [mm] | 149 |
| Hoogte [mm] | 48 |
| Filter type | Filter insert |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ADBP220153, Filter insert, rechts, Met voorfilter
| Artikelnummer paar | ADBP220153 |
| Lengte [mm] | 264 |
| Breedte [mm] | 217 |
| Hoogte [mm] | 42 |
| Filter type | Filter insert |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met voorfilter |
| Let op de serviceinformatie |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, 13 71 5 A1B C50, Met voorfilter
| Lengte [mm] | 312 |
| Breedte [mm] | 251 |
| Hoogte [mm] | 58 |
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | 13 71 5 A1B C50 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met voorfilter |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 312 |
| Breedte [mm] | 251 |
| Hoogte [mm] | 40 |
| Filter type | Filter insert |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 312 |
| Breedte [mm] | 251 |
| Hoogte [mm] | 34 |
| Filter type | Filter insert |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met voorfilter
| Lengte [mm] | 312 |
| Breedte [mm] | 251 |
| Hoogte [mm] | 50 |
| Filter type | Filter insert |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met voorfilter |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, 13 71 5 A6C 4B7, Met voorfilter
| Lengte [mm] | 312 |
| Breedte [mm] | 251 |
| Hoogte [mm] | 58 |
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | 13 71 5 A6C 4B7 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met voorfilter |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 276 |
| Breedte [mm] | 261 |
| Hoogte [mm] | 35 |
| Filter type | Filter insert |
| Let op de serviceinformatie |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 271 |
| Breedte [mm] | 251 |
| Hoogte [mm] | 53 |
| Filter type | Filter insert |
| Let op de serviceinformatie |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 294 |
| Breedte [mm] | 202 |
| Hoogte [mm] | 47 |
| Filter type | Filter insert |
| Let op de serviceinformatie |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ADB112232, Filter insert, rechts, Voor
| Artikelnummer paar | ADB112232 |
| Lengte [mm] | 236 |
| Breedte [mm] | 214 |
| Hoogte [mm] | 38 |
| Filter type | Filter insert |
| Inbouwplaats | Rechts, Voor |
| Let op de serviceinformatie |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 246 |
| Breedte [mm] | 179 |
| Hoogte [mm] | 58 |
| Filter type | Filter insert |
| Let op de serviceinformatie |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 278 |
| Breedte [mm] | 261 |
| Hoogte [mm] | 40 |
| Filter type | Filter insert |
| Let op de serviceinformatie |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 293 |
| Breedte [mm] | 202 |
| Hoogte [mm] | 52 |
| Filter type | Filter insert |
| Let op de serviceinformatie |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Links, Voor
| Lengte [mm] | 217 |
| Breedte [mm] | 202 |
| Hoogte [mm] | 44 |
| Filter type | Filter insert |
| Inbouwplaats | Links, Voor |
| Let op de serviceinformatie |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Links, Voor
| Lengte [mm] | 258 |
| Breedte [mm] | 230 |
| Hoogte [mm] | 58 |
| Filter type | Filter insert |
| Inbouwplaats | Links, Voor |
| Let op de serviceinformatie |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, rechts, Voor
| Lengte [mm] | 258 |
| Breedte [mm] | 230 |
| Hoogte [mm] | 58 |
| Filter type | Filter insert |
| Inbouwplaats | Rechts, Voor |
| Let op de serviceinformatie |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Links, Voor
| Lengte [mm] | 267 |
| Breedte [mm] | 218 |
| Hoogte [mm] | 37 |
| Filter type | Filter insert |
| Inbouwplaats | Links, Voor |
| Let op de serviceinformatie |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Schuim/hardschuim, Filter insert
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,00 |
| Nettogewicht [g] | 314 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 27,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 23,0 |
| Materiaal pakking | Schuim/hardschuim |
| Lengte [mm] | 270,1 |
| Breedte [mm] | 220 |
| Hoogte [mm] | 61,3 |
| Filter type | Filter insert |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 13:45 besteld, morgen bij u geleverd.
Schuim/hardschuim, Filter insert
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,00 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 26,00 |
| Nettogewicht [g] | 196 |
| Verpakkingslengte [cm] | 15,5 |
| Materiaal pakking | Schuim/hardschuim |
| Lengte [mm] | 256,0 |
| Breedte [mm] | 150 |
| Hoogte [mm] | 57,3 |
| Filter type | Filter insert |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 13:45 besteld, morgen bij u geleverd.
Filter insert
| Verpakkingsbreedte [cm] | 5,50 |
| Nettogewicht [g] | 389 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 36,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 25,0 |
| Lengte [mm] | 354,5 |
| Breedte [mm] | 245 |
| Hoogte [mm] | 49,8 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte 1 [mm] | 50 |
| Lengte 1 [mm] | 354,5 |
| Breedte 1 [mm] | 244,5 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Schuim/hardschuim, Filter insert
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,50 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 26,00 |
| Nettogewicht [g] | 251 |
| Verpakkingslengte [cm] | 24,0 |
| Materiaal pakking | Schuim/hardschuim |
| Lengte [mm] | 228,6 |
| Breedte [mm] | 257 |
| Hoogte [mm] | 57,3 |
| Filter type | Filter insert |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Schuim/hardschuim, Filter insert
| Nettogewicht [g] | 403 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 39,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 30,0 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,00 |
| Materiaal pakking | Schuim/hardschuim |
| Lengte [mm] | 193,7 |
| Breedte [mm] | 197 |
| Hoogte [mm] | 32,0 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte 1 [mm] | 32 |
| Lengte 1 [mm] | 193,7 |
| Breedte 1 [mm] | 197,1 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 13:45 besteld, morgen bij u geleverd.
Schuim/hardschuim, Filter insert
| Verpakkingshoogte [cm] | 30,00 |
| Nettogewicht [g] | 262 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 5,20 |
| Verpakkingslengte [cm] | 21,0 |
| Materiaal pakking | Schuim/hardschuim |
| Lengte [mm] | 293,6 |
| Breedte [mm] | 202 |
| Hoogte [mm] | 47,3 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte 1 [mm] | 47 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 13:45 besteld, morgen bij u geleverd.
Schuim/hardschuim, Filter insert
| Verpakkingshoogte [cm] | 31,50 |
| Nettogewicht [g] | 265 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 4,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 26,5 |
| Materiaal pakking | Schuim/hardschuim |
| Lengte [mm] | 312,2 |
| Breedte [mm] | 258 |
| Hoogte [mm] | 37,3 |
| Filter type | Filter insert |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 13:45 besteld, morgen bij u geleverd.
Schuim/hardschuim, Filter insert
| Verpakkingsbreedte [cm] | 4,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 24,0 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 23,00 |
| Nettogewicht [g] | 184 |
| Materiaal pakking | Schuim/hardschuim |
| Lengte [mm] | 213,0 |
| Breedte [mm] | 236 |
| Hoogte [mm] | 37,3 |
| Filter type | Filter insert |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 13:45 besteld, morgen bij u geleverd.