Jaguar Motorolie
API SG/CF-4, MIL-L-46152, MIL-L-2104D, Vat
| Specificatie | API SG/CF-4, MIL-L-46152, MIL-L-2104D |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Mineraal olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 15W-40 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API SQ, API SP-RC, API SP, API CF
| Specificatie | API SQ, API SP-RC, API CF, Honda HTO-06, Chrysler MS 6395, GM dexos 1 Gen 2, ILSAC GF-7A, Ford WSS-M2C946-A, GM 6049-M |
| Bundeltype | Bag-in-box |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | ILSAC GF-6A |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API SQ, API SP-RC, API SP, API CF
| Specificatie | API SQ, API SP-RC, API CF, ILSAC GF-7A, Chrysler MS 6395, Honda HTO-06, GM 6049-M, GM dexos 1 Gen 2, Ford WSS-M2C946-A |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 210 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | ILSAC GF-6A |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API SQ, API SP-RC, API SP, API CF
| Specificatie | API SQ, API SP-RC, API CF, Honda HTO-06, Chrysler MS 6395, GM dexos 1 Gen 2, Ford WSS-M2C946-A, ILSAC GF-7A, GM 6049-M |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | ILSAC GF-6A |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API SL, API CF, ACEA A5/B5, Bag-in-box
| Specificatie | API SL, API CF, ACEA A5/B5 |
| Bundeltype | Bag-in-box |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | Volvo VCC 95200377 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API SL, API CF, ACEA A5/B5, Jerrycan
| Specificatie | API SL, API CF, ACEA A5/B5 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | Volvo VCC 95200377 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API SL, API CF, ACEA A5/B5, Vat
| Specificatie | API SL, API CF, ACEA A5/B5 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | Volvo VCC 95200377 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API SQ, API SP, ACEA C6, ACEA C5
| Specificatie | API SQ, API SP, ACEA C6, ACEA C5, Dexos D, OV 040 1547 - A20, MB 229.71 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | STJLR.03.5006, Ford WSS-M2C952-A1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-20 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API SQ, API SP, ACEA C6, ACEA C5
| Specificatie | API SQ, API SP, ACEA C6, ACEA C5, MB 229.71, OV 040 1547 - A20, Dexos D |
| Bundeltype | Bag-in-box |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | STJLR.03.5006, Ford WSS-M2C952-A1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-20 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API SQ, API SP, ACEA C6, ACEA C5
| Specificatie | API SQ, API SP, ACEA C6, ACEA C5, Dexos D, MB 229.71, OV 040 1547 - A20 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 210 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | STJLR.03.5006, Ford WSS-M2C952-A1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-20 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW 505.01, Ford WSS-M2C917-A, API SP, API CF
| Specificatie | VW 505.01, Ford WSS-M2C917-A, API SP, API CF, VW 502.00, ACEA C3, VW 505.00, PSA B71 2296, Renault RN0700 / 071, GM dexos 2, MB 229.31, BMW Longlife-04 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 210 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PSA B71 2710 (LHM Pl, Volledig synthetisch, Fles
| Specificatie | PSA B71 2710 (LHM Pl |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rood, ZF TE-ML 14B, MB 236.9, MB 235.71
| Kleur bedijfsvloeistof | Rood |
| Specificatie | ZF TE-ML 14B, MB 236.9, MB 235.71, MB 236.6, Ford WSS-M2C919-E, VW TL 52533, Ford WSA-M2C195-A, Ford WSS-M2C202-B, Ford WSS-M2C922-A1, Dexron III G, Dexron III H, Mercon V, ZF 4HP 14, MAN 339 V2, Honda Z1, MB 236.13, MAN 339 Z2, MAN 339 V1, ZF 4HP 18, MB 236.10 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Let op de serviceinformatie |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Ford WSS-M2C138-CJ, Ford WSS-M2C185-A, Dexron II D, Allison C3/C4
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | Ford WSS-M2C138-CJ, Ford WSS-M2C185-A, Dexron II D, Allison C3/C4, MAN 339 V1, Ford WSS-M2C166-H, MB 236.5, MB 236.1, MB 236.7, Ford WSS-M2C186-A, MB 236.2, MB 236.6, MAN 339 Z1, Suffix A |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Kleur | Rood |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
15W-40, DTFR 15B110, Cummins CES 20078, Cummins CES 20077
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 15W-40 |
| Specificatie | DTFR 15B110, Cummins CES 20078, Cummins CES 20077, VW 505 00, VW 501 01, MB 228.3, VW 501 01/505 00, Renault RLD-2, MAN 3275, MB 229.1, MTU Type 2, CAT ECF-1-a/ECF-2, Deutz DQC-III, Cummins CES 20076, Mack EO-M PLUS |
| Inhoud [liter] | 20 |
| API specificaties | CI-4/SL |
| ACEA specificaties | E2, E7, A3/B4 |
| Aanvullende informatie | Mobility Guard Pro |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zeeffilter, Automatische versnellingsbak, Oliecarter met vast geïntegreerd filterelement
| Filter type | Zeeffilter |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Oliecarter met vast geïntegreerd filterelement |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Ford WSS-M2C138-CJ, Ford WSS-M2C185-A, Dexron II D, Allison C3/C4
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | Ford WSS-M2C138-CJ, Ford WSS-M2C185-A, Dexron II D, Allison C3/C4, MAN 339 V1, Ford WSS-M2C166-H, MB 236.5, MB 236.1, MB 236.7, Ford WSS-M2C186-A, MB 236.2, MB 236.6, MAN 339 Z1, Suffix A |
| Inhoud [liter] | 20 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
SAE J2360, API Other MT-1, API Other GL-5, API Other GL-4
| Specificatie | SAE J2360, API Other MT-1, API Other GL-5, API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16F, ZF TE-ML 12N, ZF TE-ML 12L, Volvo 97312, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 02B, Scania STO 2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API Gasoline SQ, API Gasoline SP, ACEA Light Duty C3, ACEA Light Duty C2
| Specificatie | API Gasoline SQ, API Gasoline SP, ACEA Light Duty C3, ACEA Light Duty C2 |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 229.52, Renault RN 0710, Renault RN 0700, OPEL OV 040 1547-G30, OPEL OV 040 1547-D30, MB 229.51, MB 229.31, MB 226.5, BMW Longlife-19 FE, BMW Longlife-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
| Inhoud [liter] | 1000 |
| Bundeltype | Tank |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
BMW MTF LT-5, Ford M2C936-A, Ford M2C218-A1, Pentosin FFL-3
| Fabrieksadvies voor olie | BMW MTF LT-5, Ford M2C936-A, Ford M2C218-A1, Pentosin FFL-3, Castrol BOT 341, Dia Queen SSTF-1, Pentosin FFL-7 A, Nissan DCT fluid, Castrol BOT 342A, PSA, partnr. 9734 S2 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API Gasoline SQ, API Gasoline SP, API Gasoline SN Plus, ACEA Light Duty C3
| Specificatie | API Gasoline SQ, API Gasoline SP, API Gasoline SN Plus, ACEA Light Duty C3 |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 229.52, MB 229.51, MB 229.31, BMW Longlife-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API Other GL-5, API Other GL-4, ZF TE-ML 16C, ZF TE-ML 12M
| Specificatie | API Other GL-5, API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16C, ZF TE-ML 12M, ZF TE-ML 12L, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 02B, Scania STO 1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Deels synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SP, C3, B71 2297, B71 2290
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de serviceinformatie | |
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | C3 |
| Fabrieksadvies voor olie | B71 2297, B71 2290, FPW9.55535/03 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 1 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
SP, C3, B71 2297, B71 2290
| Let op de serviceinformatie | |
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | C3 |
| Fabrieksadvies voor olie | B71 2297, B71 2290, FPW9.55535/03 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ZF TE-ML 09B, ZF TE-ML 02K, VOLVO 8713089, VOLKSWAGEN G 004 000
| Specificatie | ZF TE-ML 09B, ZF TE-ML 02K, VOLVO 8713089, VOLKSWAGEN G 004 000, VOLKSWAGEN TL 52 146, OPEL B 040 0070, MAN M 3289, GM B 040 0070, FIAT 9.55550-AG3, BMW 81 22 9 407 758 |
| Inhoud [liter] | 1 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
API SL, API CF, ACEA A5/B5, Vat
| Specificatie | API SL, API CF, ACEA A5/B5 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 210 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | Volvo VCC 95200377 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API SN, ACEA C3, MB 229.52, Bag-in-box
| Specificatie | API SN, ACEA C3, MB 229.52 |
| Bundeltype | Bag-in-box |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 507.00, VW 504.00, Porsche C30, MB-Approval 229.51, BMW Longlife-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW 502.00/505.00, Fiat 9.55535-S3, Dexos D, GM-LL-B-025
| Specificatie | VW 502.00/505.00, Fiat 9.55535-S3, Dexos D, GM-LL-B-025, GM dexos 2, API SN/CF, BMW Longlife-04, ACEA C3, OV 040 1547 - D30, MB 229.51, MB 229.31, MB 229.52, VW 505.01, GM-LL-A-025 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 210 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.