Jaguar Motorolie
15W-40, VW 505.00, VW 501.01, MB 229.1
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 15W-40 |
| Specificatie | VW 505.00, VW 501.01, MB 229.1, API SL, API CF, ACEA A3/B4 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Mineraal olie |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Performance level:, ACEA A3/B4, API SN/CF, MB 229.3/226.5
| Specificatie | Performance level |
| Olie | Synthetische olie |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-40 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 502.00 / 505.00, Renault RN0700 / RN0, PSA B71 2296, MB 229.3 / 226.5, GM LL-B-025, Fiat 9.55535-M2, Porsche A40, Renault RN0700/RN071 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 16L, ZF TE-ML 14B, ZF TE-ML 14A
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 16L, ZF TE-ML 14B, ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 11B, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 09, ZF TE-ML 04D, ZF TE-ML 03D, ZF TE-ML 02F, Ford ESD-M2C-186A |
| Vrijgave van de fabrikant | Volvo 97341 (AT101), Volvo 97340, Voith 55.6335 (G607), MB 236.93, MB 236.7, MB 236.6, MB 236.5, MB 236.3, MB 236.10, MAN 339 Typ Z2, MAN 339 Typ Z1, MAN 339 Typ V1 |
| Specificatie | TES-389, GM Dexron TASA, GM Dexron IIIH, GM Dexron IIIG, GM Dexron IIIF, GM Dexron IIE, GM Dexron IID, Ford Mercon, Ford M2C138-CJ, Ford 166-H, DTFR 38B100, DTFR 13C170, DTFR 13C140, DTFR 13C100, Cat TO-2, Allison C4 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Mineraal olie |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API SL, API CF, ACEA A5/B5, Kan
| Specificatie | API SL, API CF, ACEA A5/B5 |
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | Volvo VCC 95200377 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, Renault RN17, Renault RN0710, Renault RN0700
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Vrijgave van de fabrikant | Renault RN17, Renault RN0710, Renault RN0700 |
| Specificatie | PSA B71 2290, MB 229.52, MB 229.51, MB 229.31, MB 226.52, API SP, ACEA C3, ACEA C2 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Bundeltype | Kan |
| Olie | Synthetische olie |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
0W-20, SP, C5, Fles
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-20 |
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | C5 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Fiat 9.55535-GSX, Ford WSS-M2C954-A1, ILSAC GF-7A, Ford WSS-M2C947-B1
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
API Gasoline SP, ACEA Light Duty A3/B, 20W-50, Fles
| Specificatie | API Gasoline SP, ACEA Light Duty A3/B |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 20W-50 |
| Inhoud [liter] | 4 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
ACEA Light Duty C1, Engine oil specifica, 5W-30, Fles
| Specificatie | ACEA Light Duty C1 |
| Vrijgave van de fabrikant | Engine oil specifica |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
PSA B71 2296 / PSA B, MB 229.5, API SN, API CF
| Specificatie | PSA B71 2296 / PSA B, MB 229.5, API SN, API CF, Porsche A40, ACEA A3/B4, Fiat 9.55535-H2, GM-LL-B-025, MB 229.1, Renault RN0700, Renault RN0710, Fiat 9.55535-M2 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505.00, VW 502.00, MB-Approval 229.3 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
0W-30, JLR STJLR.03.5007, Iveco 18-1811SC1LV16, FPT FPI9.LUBR.002
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
| Vrijgave van de fabrikant | JLR STJLR.03.5007, Iveco 18-1811SC1LV16, FPT FPI9.LUBR.002, Ford WSS-M2C 950 A |
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | C2 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
API SJ/SL, ACEA A3/B4, MB 229.1, Kan
| Specificatie | API SJ/SL, ACEA A3/B4, MB 229.1 |
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Olie | Mineraal olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 20W-50 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, GF-2, Ford WSS-M2C913-B, Ford WSS-M2C913-A
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| ILSAC specificaties | GF-2 |
| Vrijgave van de fabrikant | Ford WSS-M2C913-B, Ford WSS-M2C913-A |
| API specificaties | SJ |
| ACEA specificaties | A1/B1 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 5 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Renault RN0710, Renault RN0700, MB 229.31, VW 505.01
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
ILSAC GF-6, API Gasoline SP, 5W-30, Fles
| Specificatie | ILSAC GF-6, API Gasoline SP |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
MB 229.51, OV 040 1547 - G30, GM dexos 2, MB 229.31
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Ford WSS-M2C962-A1, MB 229.72, Fiat 9.55535-GSX, Ford WSS-M2C954-A1
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
ACEA C4, ACEA C3, MB 226.51, MB 229.51
| Specificatie | ACEA C4, ACEA C3, MB 226.51, MB 229.51 |
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | Renault RN0720 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
10W-60, API SP/CF, ACEA A3/B4, Fles
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-60 |
| Specificatie | API SP/CF, ACEA A3/B4 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Synthetische olie |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Ford WSS-M2C917-A, BMW Longlife-04, Fiat 9.55535-T2, MB 226.5
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
API SN/CF, API SL, ACEA A3/B4, VW 505.00
| Specificatie | API SN/CF, API SL, ACEA A3/B4, VW 505.00, VW 502.00, MB 229.5, Renault RN0710, Renault RN0700, MB 229.3 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
API SQ, API SP-RC, API SP, API CF
| Specificatie | API SQ, API SP-RC, API CF, Chrysler MS 6395, GM dexos 1 Gen 2, Ford WSS-M2C946-A, GM 6049-M, Honda HTO-06, ILSAC GF-7A |
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | ILSAC GF-6A |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-20, Ford WSS-M2C948-B, SN, C5
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-20 |
| Vrijgave van de fabrikant | Ford WSS-M2C948-B |
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | C5 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
ILSAC GF-6A, Dexos D, Fiat 9.55535-S1, BMW Longlife-04
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
API SN/CF, ACEA A3/B4, VW 500.00, Fiat 9.55535-G2
| Specificatie | API SN/CF, ACEA A3/B4, VW 500.00, Fiat 9.55535-G2, MB 229.1, VW 505.00, VW 501.01 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Olie | Synthetische olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
0W-30, JLR STJLR.03.5007, Iveco 18-1811SC1LV16, FPT FPI9.LUBR.002
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
| Vrijgave van de fabrikant | JLR STJLR.03.5007, Iveco 18-1811SC1LV16, FPT FPI9.LUBR.002, Ford WSS-M2C 950 A |
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | C2 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 5 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
PSA B71 2710, Fles, Mineraal olie
| Specificatie | PSA B71 2710 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Mineraal olie |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
VW 502 00 505 00, RENAULT RN0710, RENAULT RN0700, PSA B71 2296
| Bruto gewicht [kg] | 4,585 |
| Fabrieksadvies voor olie | VW 502 00 505 00, RENAULT RN0710, RENAULT RN0700, PSA B71 2296, PORSCHE A40, MB 229.5, MB 226.5, GM LL-B-025, FIAT 9.55535-Z2, FIAT 9.55535-N2, FIAT 9.55535-M2, FIAT 9.55535-H2, CHRYSLER MS 12991, BMW LL-01 |
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
API Gasoline SN, API Diesel CF, ACEA Light Duty A3/B, VW 501 01 / 505 00
| Specificatie | API Gasoline SN, API Diesel CF, ACEA Light Duty A3/B |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 501 01 / 505 00, 501 01 / 505 00 VW, BMW Approved for B |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-60 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
API Gasoline SQ, API Gasoline SP, ACEA Light Duty C3, MB 229.52
| Specificatie | API Gasoline SQ, API Gasoline SP, ACEA Light Duty C3 |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 229.52, FIAT 9.55535-S2, Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.51, MB 229.31, MB 226.5, BMW Longlife-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-40 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.