Jeep Compass Motorolie
- -27%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -28%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, Opel OV 040 1547-G30, Opel OV 040 1547-D30, PSA B71 2297
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Specificatie | Opel OV 040 1547-G30, Opel OV 040 1547-D30, PSA B71 2297, PSA B71 2290, VW 502 00, VW 505 00, VW 505 01, GM dexos2, MB 229.52, MB 229.51, MB 229.31, BMW Longlife-04, FPW 9.55535/03 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | C2, C3 |
| Aanvullende informatie | Mobility Guard Pro |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Fiat 9.55535-S2, API SQ, API SP, API CF
| Tariefpost | 34031980 |
| Fabrieksadvies voor olie | Fiat 9.55535-S2, API SQ, API SP, API CF, ACEA C3, ACEA C2 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 30,0 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 13,8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 19,7 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 511 00, Porsche C40, Porsche A40, MB-Approval 229.52, MB-Approval 229.51, GM dexosR |
| Specificatie | API SQ, API SP, ACEA C3 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Viscositeit klasse SAE | 0W-40 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ILSAC GF-6A, Fiat 9.55535-S1, API SP, API SN Plus
| Tariefpost | 27101981 |
| Fabrieksadvies voor olie | ILSAC GF-6A, Fiat 9.55535-S1, API SP, API SN Plus, API SM, API SL, API SJ, ACEA C3, OV 040 1547 - G30, OV 040 1547 - D30 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 30,0 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 13,8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 19,7 |
| Vrijgave van de fabrikant | MB-Approval 229.52, MB-Approval 229.51, MB-Approval 229.31, Longlife-04 |
| Specificatie | ILSAC GF-6A, API SP, API SN Plus, API SM, API SL, API SJ, ACEA C3 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ILSAC GF-6A, Fiat 9.55535-S1, API SP, API SN Plus
| Tariefpost | 27101981 |
| Fabrieksadvies voor olie | ILSAC GF-6A, Fiat 9.55535-S1, API SP, API SN Plus, API SM, API SL, API SJ, ACEA C3, OV 040 1547 - G30, OV 040 1547 - D30 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 22,9 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 11,1 |
| Vrijgave van de fabrikant | MB-Approval 229.52, MB-Approval 229.51, MB-Approval 229.31, Longlife-04 |
| Specificatie | ILSAC GF-6A, API SP, API SN Plus, API SM, API SL, API SJ, ACEA C3 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Fles, Synthetische olie
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Synthetische olie |
API SN, API SM, API SL, API SJ
| Tariefpost | 34031980 |
| Fabrieksadvies voor olie | API SN, API SM, API SL, API SJ, API CF, ACEA C3, ACEA C2, OV 040 1547 - G30, OV 040 1547 - D30 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 26,0 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 13,8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 19,7 |
| Vrijgave van de fabrikant | PSA B71 2297, PSA B71 2290, MB-Approval 229.52, MB-Approval 229.51, MB-Approval 229.31, GM dexos2, FPW9.55535/03 |
| Specificatie | API SN, API SM, API SL, API SJ, ACEA C3, ACEA C2 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 4 |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Fiat 9.55535-S3, API SQ, API SP, API SN Plus
| Tariefpost | 34031980 |
| Fabrieksadvies voor olie | Fiat 9.55535-S3, API SQ, API SP, API SN Plus, API SM, API SL, API SJ, ACEA C3, ACEA C2 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 36,4 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 25,0 |
| Verpakkingslengte [cm] | 30,0 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 507 00, VW 504 00, Porsche C30, MB-Approval 229.52, MB-Approval 229.51, MB-Approval 229.31, Longlife-04, OV 040 1547 - G30, OV 040 1547 - D30 |
| Specificatie | API SQ, API SP, API SN Plus, API SM, API SL, API SJ, ACEA C3 |
| Bundeltype | Zak |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
0W-20, API SP, ACEA C5
| Viscositeit klasse SAE | 0W-20 |
| Specificatie | API SP, ACEA C5 |
| Fabrieksadvies voor olie | API SP, ACEA C5 |
| Vrijgave van de fabrikant | Volvo RBS0-2AE 0W-20 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
RN 0710, Renault RN 0700, GM dexos2, Ford WSS-M2C 917-A
| Fabrieksadvies voor olie | RN 0710, Renault RN 0700, GM dexos2, Ford WSS-M2C 917-A, Fiat 9.55535-H2, BMW Longlife-04 (bis, 9.55535-S2, 9.55535-M2 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505 00/505 01, Porsche A40, MB-Freigabe 229.31, API SN, ACEA C3 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-40 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
0W-30, Fiat 9.55535-GS1, Fiat 9.55535-DS1, C2
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
| Fabrieksadvies voor olie | Fiat 9.55535-GS1, Fiat 9.55535-DS1 |
| ACEA specificaties | C2 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
5W-40, Fles, Synthetische olie
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Synthetische olie |
- -43%
5W-40, Kan, Synthetische olie
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Bundeltype | Kan |
| Olie | Synthetische olie |
- -43%
BMW MTF LT-5, Ford M2C936-A, Ford M2C218-A1, Pentosin FFL-3
| Fabrieksadvies voor olie | BMW MTF LT-5, Ford M2C936-A, Ford M2C218-A1, Pentosin FFL-3, Castrol BOT 341, Dia Queen SSTF-1, Pentosin FFL-7 A, Nissan DCT fluid, Castrol BOT 342A, PSA, partnr. 9734 S2 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Synthetische olie |
API Gasoline SN, ACEA Light Duty C2, FIAT 9.55535-S1, 5W-30
| Specificatie | API Gasoline SN, ACEA Light Duty C2 |
| Vrijgave van de fabrikant | FIAT 9.55535-S1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Synthetische olie |
5W-30, API Gasoline SN, API Diesel CF, ACEA Light Duty C3
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Specificatie | API Gasoline SN, API Diesel CF, ACEA Light Duty C3 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Olie | Synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | GM dexos2??? superse |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
5W-30, API Gasoline SN, API Diesel CF, ACEA Light Duty C3
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Specificatie | API Gasoline SN, API Diesel CF, ACEA Light Duty C3 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | GM dexos2??? superse |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
Wuling, VW 505 00/505 01, Opel GM-LL-A-025, HAVAL
| Fabrieksadvies voor olie | Wuling, VW 505 00/505 01, Opel GM-LL-A-025, HAVAL, GWM, GM dexos2, GM-LL-B-025, Ford WSS-M2C 917-A, Fiat 9.55535-S3 |
| Vrijgave van de fabrikant | Opel OV 040 1547 - G, MB-Freigabe 229.31, BMW Longlife-04, API SP, ACEA C2/C3, 229.52, 229.51, OV 040 1547 - D30 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
- -64%
- -25%
- -25%
VW 507 00, VW 504 00, 5W-30, MB 229.51
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 507 00, VW 504 00, MB 229.51, MB 229.31 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Fabrieksadvies voor olie | BMW Longlife-04 |
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | C3 |
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 20 |
0W-30, Ford WSS-M2C950-A, C2
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Voor losse onderdelen, zie stuklijst | |
| Vrijgave van de fabrikant | Ford WSS-M2C950-A |
| ACEA specificaties | C2 |
| Inhoud [liter] | 209 |
0W-30, Ford WSS-M2C950-A, C2
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Voor losse onderdelen, zie stuklijst | |
| Vrijgave van de fabrikant | Ford WSS-M2C950-A |
| ACEA specificaties | C2 |
| Inhoud [liter] | 5 |
0W-20, Renault RN 17 FE, C5
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-20 |
| Vrijgave van de fabrikant | Renault RN 17 FE |
| ACEA specificaties | C5 |
| Inhoud [liter] | 209 |
0W-30, Fiat 9.55535-GS1, Fiat 9.55535-DS1, C2
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
| Fabrieksadvies voor olie | Fiat 9.55535-GS1, Fiat 9.55535-DS1 |
| ACEA specificaties | C2 |
| Inhoud [liter] | 209 |
0W-20, GF-6A, SP, Kan
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-20 |
| ILSAC specificaties | GF-6A |
| API specificaties | SP |
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 20 |
VW 509 00, VW 508 00, 0W-20, Porsche C20
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 509 00, VW 508 00, Porsche C20 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-20 |
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | C5 |
| Inhoud [liter] | 55 |