Jeep Wrangler Motorolie
5W-30, VW 505 00, VW 502 00, Volledig synthetisch
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Specificatie | VW 505 00, VW 502 00 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 229.5, MB 229.3, GM LL-B 025, GM LL-A 025, FIAT 9.55535-G1, BMW LL01 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
0W-30, Volledig synthetisch, PSA B71 2312
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | PSA B71 2312 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, Volledig synthetisch, STJLR 03.5003, RENAULT RN 0700
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | STJLR 03.5003, RENAULT RN 0700 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
5W-30, VW 505 01, VW 505 00, Volledig synthetisch
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Specificatie | VW 505 01, VW 505 00 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 229.52, MB 229.51, MB 229.31, GM Dexos 2, BMW LL04 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
5W-40, Volledig synthetisch, RENAULT RN 0710, RENAULT RN 0700
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | RENAULT RN 0710, RENAULT RN 0700, MB 229.51, MB 229.31, MB 226.5, GM Dexos 2, Ford WSSM2C917-A, BMW LL04 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
0W-30, GF-6A, SP/RC, SP
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
| ILSAC specificaties | GF-6A |
| API specificaties | SP/RC, SN+ |
| ACEA specificaties | C2, A5/B5 |
| Olie | Synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | MB-Approval 229.61, BMW LL-12 FE |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
5W-30, VW 507 00, VW 504 00, Volledig synthetisch
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Specificatie | VW 507 00, VW 504 00 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | PORSCHE C30, MB 229.51, MB 229.31, BMW LL04 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Fiat 9.55535-S1, MB 229.31, BMW Longlife-04, OV 040 1547 - G30
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
BMW Longlife-04, GM dexos 2, Fiat 9.55535-S1, OV 040 1547 - G30
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API SP, ACEA C5, Fiat 9.55535-DS1, Fiat 9.55535-GS1
| Specificatie | API SP, ACEA C5, Fiat 9.55535-DS1, Fiat 9.55535-GS1, PSA B71 2312 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 210 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API SP, ACEA C5, Fiat 9.55535-GS1, PSA B71 2312
| Specificatie | API SP, ACEA C5, Fiat 9.55535-GS1, PSA B71 2312, Fiat 9.55535-DS1 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API SP, ACEA C2, Ford WSS M2C-950A, VWC 53035
| Specificatie | API SP, ACEA C2, Ford WSS M2C-950A, VWC 53035 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | STJLR.03.5007 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API SP, ACEA C2, Ford WSS M2C-950A, VWC 53035
| Specificatie | API SP, ACEA C2, Ford WSS M2C-950A, VWC 53035 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 210 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | STJLR.03.5007 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API SP, ACEA C2, VWC 53035, Ford WSS M2C-950A
| Specificatie | API SP, ACEA C2, VWC 53035, Ford WSS M2C-950A |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | STJLR.03.5007 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Volvo VDS, API SJ/CG-4, API CF, MAN 271
| Specificatie | Volvo VDS, API SJ/CG-4, API CF, MAN 271, ACEA E2, ACEA A3/B3, ACEA A2/B2, VW 501.01, Mack EO/L, VW 505.00 (97), MB 228.1, Allison C-4, MTU type 2 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Olie | Mineraal olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-30 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW 501.01, API SJ/CG-4, API CF, MAN 271
| Specificatie | VW 501.01, API SJ/CG-4, API CF, MAN 271, ACEA E2, ACEA A3/B3, ACEA A2/B2, Volvo VDS, MB 228.1, Allison C-4, VW 505.00 (97), MTU type 2, Mack EO/L |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 210 |
| Olie | Mineraal olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-30 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MB 228.1, API SJ/CG-4, API CF, Allison C-4
| Specificatie | MB 228.1, API SJ/CG-4, API CF, Allison C-4, ACEA E2, ACEA A3/B3, ACEA A2/B2, MTU type 2, VW 501.01, Volvo VDS, VW 505.00 (97), MAN 271, Mack EO/L |
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Olie | Mineraal olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-30 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
API SJ/CG-4, API CF, Allison C-4, MB 228.1
| Specificatie | API SJ/CG-4, API CF, Allison C-4, MB 228.1, ACEA E2, ACEA A3/B3, ACEA A2/B2, MAN 271, Volvo VDS, MTU type 2, VW 501.01, VW 505.00 (97), Mack EO/L |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Mineraal olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-30 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ILSAC GF-5, MB 229.72, BMW Longlife 14FE+, Ford WSS-M2C962-A1
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ILSAC GF-5, ILSAC GF-7A, Chrysler MS-12145, Ford WSS-M2C954-A1
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API SL/CF, ACEA A3/B4, MB 229.1, VW 500.00
| Specificatie | API SL/CF, ACEA A3/B4, MB 229.1, VW 500.00, VW 505.00, VW 501.01 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Synthetische olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 15W-50 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ford WSS-M2C917-A, VW 511.00, VW 505.01, Fiat 9.55535-T2
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW 502.00, Fiat 9.55535-S2, Renault RN0710, Renault RN0700
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Renault RN0710, VW 502.00, MB 229.51, MB 226.5
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Fiat 9.55535-S2, Fiat 9.55535-GH2, MB 229.51, GM dexos 2
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ACEA C4, ACEA C3, MB 229.51, MB 226.51
| Specificatie | ACEA C4, ACEA C3, MB 229.51, MB 226.51 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | Renault RN0720 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
ACEA C4, ACEA C3, MB 229.51, MB 226.51
| Specificatie | ACEA C4, ACEA C3, MB 229.51, MB 226.51 |
| Bundeltype | Bag-in-box |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | Renault RN0720 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ACEA C4, ACEA C3, MB 226.51, MB 229.51
| Specificatie | ACEA C4, ACEA C3, MB 226.51, MB 229.51 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | Renault RN0720 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ACEA C4, ACEA C3, MB 229.51, MB 226.51
| Specificatie | ACEA C4, ACEA C3, MB 229.51, MB 226.51 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 210 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | Renault RN0720 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ACEA C4, ACEA C3, MB 229.51, MB 226.51
| Specificatie | ACEA C4, ACEA C3, MB 229.51, MB 226.51 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | Renault RN0720 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API SQ, API SP, VW 504.00, ACEA C3
| Specificatie | API SQ, API SP, VW 504.00, ACEA C3, VW 507.00, Porsche C30, MB 229.51, OV 040 1547 - D30, MB 229.31, OV 040 1547 - G30 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 210 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | MB-Approval 229.52, BMW Longlife-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API SQ, API SP, Porsche C30, ACEA C3
| Specificatie | API SQ, API SP, Porsche C30, ACEA C3, OV 040 1547 - G30, OV 040 1547 - D30, VW 507.00, MB 229.51, MB 229.31, VW 504.00 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | MB-Approval 229.52, BMW Longlife-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.