Lada Xray Motorolie
5W-30, API SN, API SM, API SL
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Specificatie | API SN, API SM, API SL, API SJ, ACEA C3 |
| Fabrieksadvies voor olie | WSS-M2C917-A, GM-LL-B-025, GM-LL-A-025, API SN, API SM, API SL, API SJ, API CF, ACEA C3 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505 01, VW 505 00, MB-Approval 229.52, MB-Approval 229.51, MB-Approval 229.31, GM dexos2 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
5W-30, ILSAC GF-6A, API SP, API SN Plus
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Specificatie | ILSAC GF-6A, API SP, API SN Plus, API SM, API SL, API SJ, ACEA C3 |
| Fabrieksadvies voor olie | ILSAC GF-6A, Fiat 9.55535-S1, API SP, API SN Plus, API SM, API SL, API SJ, ACEA C3, OV 040 1547 - G30, OV 040 1547 - D30 |
| Vrijgave van de fabrikant | MB-Approval 229.52, MB-Approval 229.51, MB-Approval 229.31, Longlife-04 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, OV 040 1547 - D30, GM Dexos2, SN
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Vrijgave van de fabrikant | OV 040 1547 - D30 |
| Fabrieksadvies voor olie | GM Dexos2 |
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | C5, C3 |
| Inhoud [liter] | 209 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, MB 229.51, BMW Longlife-04, SN
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 229.51, BMW Longlife-04 |
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | C3 |
| Inhoud [liter] | 209 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-40, MB 229.31, SN, C3
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Fabrieksadvies voor olie | MB 229.31 |
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | C3 |
| Inhoud [liter] | 209 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW 507 00, VW 504 00, 0W-30, Porsche C30
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 507 00, VW 504 00, Porsche C30, MB 229.52, MB 229.51, MB 229.31 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
| Fabrieksadvies voor olie | Fiat 9.55535-GS1, Fiat 9.55535-DS1 |
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | C3, C2 |
| Inhoud [liter] | 55 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW 507 00, VW 504 00, 0W-30, Porsche C30
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 507 00, VW 504 00, Porsche C30, MB 229.52, MB 229.51, MB 229.31 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
| Fabrieksadvies voor olie | Fiat 9.55535-GS1, Fiat 9.55535-DS1 |
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | C3, C2 |
| Inhoud [liter] | 209 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, MB 229.52, MB 229.51, MB 229.31
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 229.52, MB 229.51, MB 229.31, Chrysler MS 11106, BMW Longlife-04 |
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | C3 |
| Inhoud [liter] | 55 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, MB 229.52, MB 229.51, MB 229.31
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 229.52, MB 229.51, MB 229.31, Chrysler MS 11106, BMW Longlife-04 |
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | C3 |
| Inhoud [liter] | 209 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-40, A3/B4, A3/B3, VW 505 00
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| ACEA specificaties | A3/B4, A3/B3 |
| Specificatie | VW 505 00, VW 502 00 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | RENAULT RN 0710, RENAULT RN 0700, Porsche A40, MB 229.3 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, SN, C3, C2
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | C3, C2 |
| Olie | Volledig synthetisch |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-40, VW 505 01, VW 505 00, Volledig synthetisch
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Specificatie | VW 505 01, VW 505 00 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | RENAULT RN 0710, RENAULT RN 0700, MB 229.31, MB 226.5, Ford WSSM2C917-A, BMW LL04 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, DH-2, DH-1, CI-4 Plus
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| JASO specificaties | DH-2, DH-1 |
| API specificaties | CI-4 Plus, CK-4, CJ-4, SN, CH-4 |
| Specificatie | Voith Class B, MTU TYPE 3.1, 2.1, Detroit DSL DDC, Detroit DSL 93K222, Detroit DSL 93K218, CES 20086, CES 20081 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | Volvo VDS-4.5, Volvo VDS-3, Renault RLD-3, Renault RLD-2, MB-228.52, Mb-228.51, MB-228.31, MAN M 3775, Mack EOS-4.5, DTFR 15C120, DTFR 15C110, DTFR 15C100, Deutz DQC IV-18 LA, Cummins CES 20086, Cummins CES 20081, Caterpillar ECF-3, Caterpillar ECF-2 |
- -96%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
10W-40, VW 505 00, VW 502 00, Deels synthetische olie
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
| Specificatie | VW 505 00, VW 502 00 |
| Olie | Deels synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | RENAULT RN 0710, RENAULT RN 0700, PSA B71 2300, MB 229.3 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
15W-40, Mineraal olie, MB 229.1
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 15W-40 |
| Olie | Mineraal olie |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 229.1 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
5W-40, VW 505 00, VW 502 00, Volledig synthetisch
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Specificatie | VW 505 00, VW 502 00 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | RENAULT RN 0710, RENAULT RN 0700, MB 229.3 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, VW 505 00, VW 502 00, Volledig synthetisch
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Specificatie | VW 505 00, VW 502 00 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 229.51, MB 229.31, GM Dexos 2, BMW LL04 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, VW 505 00, VW 502 00, Volledig synthetisch
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Specificatie | VW 505 00, VW 502 00 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 229.5, MB 229.3, GM LL-B 025, GM LL-A 025, FIAT 9.55535-G1, BMW LL01 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, Volledig synthetisch, STJLR 03.5003, RENAULT RN 0700
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | STJLR 03.5003, RENAULT RN 0700 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
5W-40, Volledig synthetisch, RENAULT RN 0710, RENAULT RN 0700
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | RENAULT RN 0710, RENAULT RN 0700, MB 229.51, MB 229.31, MB 226.5, GM Dexos 2, Ford WSSM2C917-A, BMW LL04 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
5W-30, VW 507 00, VW 504 00, Volledig synthetisch
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Specificatie | VW 507 00, VW 504 00 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | PORSCHE C30, MB 229.51, MB 229.31, BMW LL04 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
20W-50, Mineraal olie, GM 6094M, Ford M2C-153E
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 20W-50 |
| Olie | Mineraal olie |
| Vrijgave van de fabrikant | GM 6094M, Ford M2C-153E |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
5W-30, VW 505.01, VW 505.00, MB 229.31
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505.01, VW 505.00, MB 229.31, GM dexos 2, Fiat 9.55535-S1 |
| Specificatie | Opel OV 040 1547 G30, Opel OV 040 1547 D30, MB 229.52, MB 229.51, BMW Longlife-04, API SP, ACEA C3, ACEA C2 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, VW VWC 53036, Renault RN0700, JLR STJLR.03.5003
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW VWC 53036 |
| Specificatie | Renault RN0700, JLR STJLR.03.5003, Ford WSS-M2C913-D, API SL/CF, ACEA A5/B5, ACEA A1/B1 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, VW VWC 53036, Renault RN0700, JLR STJLR.03.5003
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW VWC 53036 |
| Specificatie | Renault RN0700, JLR STJLR.03.5003, Ford WSS-M2C913-D, API SL/CF, ACEA A5/B5, ACEA A1/B1 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
0W-30, PSA B71 2312, PSA B71 2302, Fiat 9.55535-GS1
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
| Specificatie | PSA B71 2312, PSA B71 2302, Fiat 9.55535-GS1, Fiat 9.55535-DS1, API SP, ACEA C2 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
0W-30, PSA B71 2312, PSA B71 2302, Fiat 9.55535-GS1
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
| Specificatie | PSA B71 2312, PSA B71 2302, Fiat 9.55535-GS1, Fiat 9.55535-DS1, API SP, ACEA C2 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
0W-30, PSA B71 2312, PSA B71 2302, Fiat 9.55535-GS1
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
| Specificatie | PSA B71 2312, PSA B71 2302, Fiat 9.55535-GS1, Fiat 9.55535-DS1, API SP, ACEA C2 |
| Inhoud [liter] | 15 |
| Bundeltype | Bag-in-box |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
0W-30, VW VWC 53035, MB 227.61, Ford WSS-M2C950-A
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW VWC 53035, MB 227.61, Ford WSS-M2C950-A, DTFR 15D100 |
| Specificatie | MB 229.61, ILSAC GF-6A, BMW Longlife-12 FE, API SP RC, ACEA C2, ACEA B5, ACEA A5 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
0W-30, VW VWC 53035, MB 227.61, Ford WSS-M2C950-A
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW VWC 53035, MB 227.61, Ford WSS-M2C950-A, DTFR 15D100 |
| Specificatie | MB 229.61, ILSAC GF-6A, BMW Longlife-12 FE, API SP RC, ACEA C2, ACEA B5, ACEA A5 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API Gasoline SP, ACEA Light Duty A3/B, VW 502 00 / 505 00, Renault RN 0710
| Specificatie | API Gasoline SP, ACEA Light Duty A3/B |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 502 00 / 505 00, Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.3, MB 226.5, BMW Longlife-01 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW TL766-Z, Fles, Nitraat vrij, DOT 4
| Vrijgave van de fabrikant | VW TL766-Z |
| Bundeltype | Fles |
| Chemische eigenschappen | Nitraat vrij |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.