Renault Stuurbekrachtigingspomp
- -11%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Elektrisch hydraulisch, HPI/JTekt, voor voertuigen met stuur links
| Werkwijze | Elektrisch hydraulisch |
| Voor fabrikant | HPI/JTekt |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 127,05 |
- -13%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -11%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch
| Nettogewicht [kg] | 2,64 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 12,16 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Hub Height 98,5mm, SAGINAW
| Nettogewicht [kg] | 2,56 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Hub Height 98,5mm |
| Druk (bar) | 85 |
| Voor stuurdelenfabrikant | SAGINAW |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 3,65 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Pulley Height 105mm, voor voertuigen met airco, Saginaw
| Nettogewicht [kg] | 2,06 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Pulley Height 105mm |
| Druk (bar) | 95 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 126 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco |
| Voor stuurdelenfabrikant | Saginaw |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 3,99 |
- -72%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Hub Height 95mm, Saginaw
| Nettogewicht [kg] | 1,66 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Hub Height 95mm |
| Druk (bar) | 100 |
| Voor stuurdelenfabrikant | Saginaw |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 3,65 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch
| Nettogewicht [kg] | 2,5 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 42,57 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Pulley Height 100mm
| Nettogewicht [kg] | 2,92 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Pulley Height 100mm |
| Druk (bar) | 95 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 126 |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 3,65 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Pulley Height 110mm, Saginaw
| Nettogewicht [kg] | 1,98 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Pulley Height 110mm |
| Druk (bar) | 100 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 125 |
| Voor stuurdelenfabrikant | Saginaw |
| Aantal groeven | 7 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,48 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, No pulley no hub, ZF
| Nettogewicht [kg] | 2,12 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | No pulley no hub |
| Druk (bar) | 105 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,81 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Hub Height 98.5mm, ZF
| Nettogewicht [kg] | 1,34 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Hub Height 98.5mm |
| Druk (bar) | 110 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,81 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, ZF
| Nettogewicht [kg] | 2,12 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 100 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Pulley Height 97mm, voor voertuigen zonder airco, Saginaw
| Nettogewicht [kg] | 1,92 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Pulley Height 97mm |
| Druk (bar) | 105 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 125 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder airco |
| Voor stuurdelenfabrikant | Saginaw |
| Aantal groeven | 5 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Pulley Height 105mm, voor voertuigen met airco, Saginaw
| Nettogewicht [kg] | 2,06 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Pulley Height 105mm |
| Druk (bar) | 95 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 126 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco |
| Voor stuurdelenfabrikant | Saginaw |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Hub Height 95mm, Saginaw
| Nettogewicht [kg] | 1,66 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Hub Height 95mm |
| Druk (bar) | 100 |
| Voor stuurdelenfabrikant | Saginaw |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Pulley Height 110mm, Saginaw
| Nettogewicht [kg] | 1,98 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Pulley Height 110mm |
| Druk (bar) | 100 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 125 |
| Voor stuurdelenfabrikant | Saginaw |
| Aantal groeven | 7 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Hub Height 98.5mm, ZF
| Nettogewicht [kg] | 1,34 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Hub Height 98.5mm |
| Druk (bar) | 110 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Hub height 94.6mm, With round hub, Kayaba
| Nettogewicht [kg] | 1,38 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Hub height 94.6mm, With round hub |
| Druk (bar) | 120 |
| Voor stuurdelenfabrikant | Kayaba |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, CIRCULAR FLANGE
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | CIRCULAR FLANGE |
| Druk (bar) | 100 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 99 |
| Aantal groeven | 6 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, SAGINAW, Aluminiumbehuizing
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | SAGINAW |
| Druk (bar) | 100 |
| Behuizing | Aluminiumbehuizing |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Saginaw
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Saginaw |
| Druk (bar) | 100 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 100 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 125 |
| Aantal groeven | 5 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Met adapter, Schottenpomp
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 100 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met adapter |
| Pomp soort | Schottenpomp |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Saginaw
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor stuurdelenfabrikant | Saginaw |
| Aantal groeven | 7 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, KAYABA, voor voertuigen met stuur links, Zonder riemschijf
| Aantal gaten voor montage | 5 |
| Hoogte [mm] | 105 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | KAYABA |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder reservoir |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 42,35 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.