Volkswagen Stuurbekrachtigingspomp
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Triangle, Hydraulisch, Port depth 15mm, Hub Height 98mm
| Nettogewicht [kg] | 1,68 |
| Spiebaan | Triangle |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Port depth 15mm, Hub Height 98mm |
| Druk (bar) | 110 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF/Saginaw/KYB |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 3,99 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Hydraulisch, Hub Height 113mm, Kayaba/Hitachi
| Nettogewicht [kg] | 2,08 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Hub Height 113mm |
| Druk (bar) | 120 |
| Voor stuurdelenfabrikant | Kayaba/Hitachi |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 3,65 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M16 x 1,5, Hydraulisch, 7H0 422 154 F, Draairichting met de klok mee
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 8 |
| Maat van inwendige schroefdraad | M16 x 1,5 |
| Binnendiameter [mm] | 16 |
| Werkdruk tot [bar] | 120 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor OE nummer | 7H0 422 154 F |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal aansluitingen | 2 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Triangle, Hydraulisch, KAYABA, Zonder riemschijf
| Spiebaan | Triangle |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | KAYABA |
| Druk (bar) | 120 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder expansievat |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
LR051321
| Pompnummer | 36011385, 33108663457, LR051321, 31367750, 0CQ525549, 0CQ598549A |
| Aandrijving | 4- wielaandrijving (elektronisch geregeld) |
| Beperking voor fabrikant van servopomp | Borg Warner |
| Aantal schroeven | 2 |
| Aantal keerringen | 2 |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Triangle, Hydraulisch
| Bedrijfsdruk [bar] | 128 |
| Spiebaan | Triangle |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 98,01 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Hydraulisch, Tandempomp
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Pomp soort | Tandempomp |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 98,01 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Curved Triangle, Hydraulisch
| Bedrijfsdruk [bar] | 80 |
| Spiebaan | Curved Triangle |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 98,01 |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Curved Triangle, Hydraulisch
| Bedrijfsdruk [bar] | 90 |
| Spiebaan | Curved Triangle |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 98,01 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Triangle, Hydraulisch
| Bedrijfsdruk [bar] | 110 |
| Spiebaan | Triangle |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 98,01 |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Curved triangle, Hydraulisch
| Bedrijfsdruk [bar] | 102 |
| Spiebaan | Curved triangle |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 98,01 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Curved Triangle, Hydraulisch
| Bedrijfsdruk [bar] | 105 |
| Spiebaan | Curved Triangle |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 98,01 |
- -62%
Hydraulisch
| Bedrijfsdruk [bar] | 120 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 98,01 |
- -72%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Triangle, Hydraulisch
| Spiebaan | Triangle |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 98,51 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Hydraulisch, No, Zonder riemschijf, ZF
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | No |
| Druk (bar) | 80 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Hydraulisch, No, Zonder riemschijf, ZF
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | No |
| Druk (bar) | 100 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Hydraulisch, No, Zonder riemschijf, KAYABA
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | No |
| Druk (bar) | 110 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Voor stuurdelenfabrikant | KAYABA |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
- -71%
Hydraulisch, No, Zonder riemschijf, HITACHI
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | No |
| Druk (bar) | 120 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Voor stuurdelenfabrikant | HITACHI |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
- -77%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Hydraulisch, No, voor voertuigen met airco, Zonder riemschijf
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | No |
| Druk (bar) | 110 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Voor stuurdelenfabrikant | KAYABA |
| Aantal groeven | 23 |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Hydraulisch, No, Zonder riemschijf, KAYABA
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | No |
| Druk (bar) | 120 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Voor stuurdelenfabrikant | KAYABA |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
- -74%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Hydraulisch, No, Zonder riemschijf, KAYABA
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | No |
| Druk (bar) | 110 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Voor stuurdelenfabrikant | KAYABA |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Hydraulisch, No, Zonder riemschijf, ZF
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | No |
| Druk (bar) | 110 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Hydraulisch, Zonder riemschijf, Draairichting met de klok mee
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 105 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Zonder riemschijf, KAYABA, Draairichting met de klok mee
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 95 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Voor stuurdelenfabrikant | KAYABA |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Hydraulisch, Zonder riemschijf, ZF, Draairichting met de klok mee
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 105 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Hydraulisch, Drukbegrenzingsklep, Draairichting met de klok mee, Schottenpomp
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 120 |
| Ventieltype | Drukbegrenzingsklep |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Pomp soort | Schottenpomp |
Hydraulisch, Drukbegrenzingsklep, Draairichting met de klok mee, Schottenpomp
| Steek wielbouten (mm) | 50 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 120 |
| Ventieltype | Drukbegrenzingsklep |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Pomp soort | Schottenpomp |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Hydraulisch, Draairichting met de klok mee, Schottenpomp
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 95 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Pomp soort | Schottenpomp |
- -7%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Hydraulisch, Draairichting met de klok mee, Schottenpomp
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 105 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Pomp soort | Schottenpomp |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Hydraulisch, Draairichting met de klok mee, Schottenpomp
| Steek wielbouten (mm) | 50 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 120 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Pomp soort | Schottenpomp |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.