Nissan Stuurhuis
- 100 Nx
- 180 Sx
- 200 Sx
- 200Sx
- 240/260
-
Toon minder Toon meer
- 240Sx
- 280 Zx
- 300 Zx
- 300Zx
- 350 Z
- 370 Z
- Almera
- Altima
- Armada
- Bluebird
- Bluebird Sylphy
- Cab Star
- Cedric
- Cefiro
- Cherry
- Cube
- Datsun 100A
- Figaro
- Gt-R
- Interstar
- Juke
- King Cab
- Kubistar
- Laurer
- Leaf
- Maxima
- Micra
- Murano
- Navara
- Note
- Np 300
- Nt 400
- Nv 200
- Nv 300
- Nv 400
- Pathfinder
- Patrol
- Pixo
- Prairie
- President
- Primastar
- Primera
- Pulsar
- Qashqai
- Quest
- Quest Mini Passengeran
- Rogue
- Sentra
- Serena
- Silvia
- Skyline
- Stanza
- Sunny
- Teana
- Terrano
- Terrano Regulus
- Tiida
- Titan
- Townstar Mpv
- Trade
- Urvan
- Vanette
- Violet
- X-Trail
- X-Trial
2 jaar garantie, zwart, Hydraulisch
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Kleur | Zwart |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 203,28 |
2 jaar garantie, VER FOTOS., zwart, Hydraulisch
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Specificatie | VER FOTOS. |
| Kleur | Zwart |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | TRW |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 187,55 |
2 jaar garantie, VER FOTOS, zwart, Hydraulisch
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Specificatie | VER FOTOS |
| Kleur | Zwart |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 203,28 |
2 jaar garantie, VER FOTOS., zwart, Hydraulisch
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Specificatie | VER FOTOS. |
| Kleur | Zwart |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 187,55 |
2 jaar garantie, VER FOTOS., zwart, Hydraulisch
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Specificatie | VER FOTOS. |
| Kleur | Zwart |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 203,28 |
Grijs, Electrisch, 2 jaar garantie
| Kleur | Grijs |
| Totale lengte [mm] | 1030 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 65,34 |
Grijs, Electrisch, 2 jaar garantie
| Kleur | Grijs |
| Totale lengte [mm] | 1245 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 65,34 |
Grijs, Electrisch, 2 jaar garantie
| Kleur | Grijs |
| Totale lengte [mm] | 1060 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 150,32 |
- -59%
Grijs, Electrisch, 2 jaar garantie
| Kleur | Grijs |
| Werkwijze | Electrisch |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 159,72 |
Electrisch, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Electrisch |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 159,72 |
Electrisch, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Electrisch |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 159,72 |
Electrisch, voor voertuigen met stuur links, 2 jaar garantie
| Totale lengte [mm] | 1105 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 159,72 |
85W-90, voor versnellingsbak met hypoidtanden, ZF TE-ML 05C/21C, Volvo (Achsen
| Viscositeit klasse SAE | 85W-90 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor versnellingsbak met hypoidtanden |
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 05C/21C, Volvo (Achsen, Sperrdifferential), GM B 040 1010, DAF, 97311 |
| Vrijgave van de fabrikant | MIL-L 2105 D, API GL5 |
- -67%
15W-40, MTU Typ 1, MB 228.1, MAN 271
| Viscositeit klasse SAE | 15W-40 |
| Fabrieksadvies voor olie | MTU Typ 1, MB 228.1, MAN 271, Caterpillar TO-2 |
| Vrijgave van de fabrikant | Volvo VDS, MIL-L 2104 E/46152 D, API SJ/CF-4, Allison C4, ACEA A2, B3, E2 |
- -61%
ZF TE-ML 03D, VW G 009 300, 17C, 14A
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 03D, VW G 009 300, 17C, 14A, 11, 04D |
| Vrijgave van de fabrikant | MB-Freigabe 236.3, DTFR 38B100 (236.3), Dexron II D |
- -76%
API Other GL-5, API Other GL-4, 75W-90, Jerrycan
| Specificatie | API Other GL-5, API Other GL-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Deels synthetische olie |
API Other GL-5, DTFR 12B100 MB 235.0, ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B
| Specificatie | API Other GL-5 |
| Vrijgave van de fabrikant | DTFR 12B100 MB 235.0, ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 16C |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 85W-90 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Mineraal olie |
API Other GL-4, ZF TE-ML 17A, ZF TE-ML 02B, MAN 341 Typ Z2
| Specificatie | API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 17A, ZF TE-ML 02B, MAN 341 Typ Z2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Mineraal olie |
API Other GL-5, ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 16D, ZF TE-ML 12E
| Specificatie | API Other GL-5 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 16D, ZF TE-ML 12E, ZF TE-ML 05A |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 85W-140 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Mineraal olie |
API Other GL-5, API Other GL-4, ZF TE-ML 16C, ZF TE-ML 12M
| Specificatie | API Other GL-5, API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16C, ZF TE-ML 12M, ZF TE-ML 12L, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 02B, Scania STO 1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Deels synthetische olie |
SAE J2360, API Other MT-1, API Other GL-5, API Other GL-4
| Specificatie | SAE J2360, API Other MT-1, API Other GL-5, API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16F, ZF TE-ML 12N, ZF TE-ML 12L, Volvo 97312, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 02B, Scania STO 2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Synthetische olie |
API Other GL-4, ZF TE-ML 17A, MB 235.14, MB 235.1
| Specificatie | API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 17A, MB 235.14, DTFR 13B100 MB 235.1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Mineraal olie |
Met kroonmoer en splitpen, Vooras
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met kroonmoer en splitpen |
| Inbouwplaats | Vooras |
- -33%
Met kroonmoer en splitpen, Vooras
| Lengte [mm] | 128 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met kroonmoer en splitpen |
| Inbouwplaats | Vooras |
- -54%
Mechanisch, voor voertuigen met stuur links, met spoorstang
| Werkwijze | Mechanisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Sturen | Met spoorstang |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -67%
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links, met spoorstang
| Hoogte ingangssteel [mm] | 32 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 16 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 14 |
| Totale lengte [mm] | 1160 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Sturen | Met spoorstang |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 242,00 |
- -67%
Vooras, voor voertuigen met stuur rechts
| Inbouwplaats | Vooras |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts |
- -49%
Electrisch, voor voertuigen met stuur links
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 248,05 |
Electrisch, voor voertuigen met stuur links
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 248,05 |