Renault Stuurhuis
- 10
- 11
- 12
- 14
- 15
-
Toon minder Toon meer
- 16
- 17
- 18
- 19
- 20
- 21
- 25
- 30
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9
- Alaskan
- Alpine
- Arkana
- Austral
- Avantime
- Captur
- Clio
- Dauphine
- Duster
- Espace
- Estafette
- Express
- Fluence
- Fuego
- Grand Scenic
- Kangoo
- Kangoo Mpv
- Koleos
- Laguna
- Latitude
- Logan
- Logan/Stepway
- Mascott
- Master
- Megane
- Messenger
- Modus
- Rodeo
- Safrane
- Sandero/Stepway
- Scenic
- Sport Spider
- Talisman
- Thalia
- Trafic
- Twingo
- Twizy
- Vel Statis
- Wind
- Zoé
VW TL 521 45-X, VW TL 521 90, MB 239.71, MB 239.72
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 521 45-X, VW TL 521 90, MB 239.71, MB 239.72, MB 235.75, MB 235.74 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de serviceinformatie | |
| Olie | Deels synthetische olie |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | V99-1017 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-85 |
| Hoogte [mm] | 225 |
| Breedte [mm] | 115,0 |
| Lengte [mm] | 60 |
| Kleur | Geel |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| API specificaties | GL-5 |
VW TL 521 45-X, VW TL 521 90, MB 239.71, MB 239.72
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 521 45-X, VW TL 521 90, MB 239.71, MB 239.72, MB 235.75, MB 235.74 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de serviceinformatie | |
| Hoogte [mm] | 230 |
| Breedte [mm] | 115 |
| Lengte [mm] | 300 |
| Olie | Deels synthetische olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-85 |
| Kleur | Geel |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| API specificaties | GL-5 |
VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78, VW TL 521 71, PSA B71 2310, PSA B71 2316, GMW17594, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ7, FIAT 9.55550-MZ6, FIAT 9.55550-MZ2 |
| Hoogte [mm] | 225 |
| Breedte [mm] | 115,0 |
| Lengte [mm] | 60 |
| Olie | Mineraal olie |
| API specificaties | GL-4 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78, VW TL 521 71, PSA B71 2310, PSA B71 2316, GMW17594, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ7, FIAT 9.55550-MZ6, FIAT 9.55550-MZ2 |
| Breedte [mm] | 115,0 |
| Hoogte [mm] | 230 |
| Lengte [mm] | 300 |
| Hoeveelheid | Doos |
| API specificaties | GL-4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Olie | Mineraal olie |
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78, VW TL 521 71, PSA B71 2310, PSA B71 2316, GMW17594, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ7, FIAT 9.55550-MZ6, FIAT 9.55550-MZ2 |
| Breedte [mm] | 264 |
| Hoogte [mm] | 385 |
| Lengte [mm] | 289 |
| API specificaties | GL-4 |
| Olie | Mineraal olie |
| Hoeveelheid | Doos |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78, VW TL 521 71, PSA B71 2310, PSA B71 2316, GMW17594, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ7, FIAT 9.55550-MZ6, FIAT 9.55550-MZ2 |
| Hoeveelheid | Doos |
| Hoogte [mm] | 880 |
| Lengte [mm] | 580 |
| Breedte [mm] | 580 |
| Bundeltype | Jerrycan, Vat |
| API specificaties | GL-4 |
| Olie | Mineraal olie |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78, VW TL 521 71, PSA B71 2310, PSA B71 2316, GMW17594, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ7, FIAT 9.55550-MZ6, FIAT 9.55550-MZ2 |
| Lengte [mm] | 1200 |
| Breedte [mm] | 1000,0 |
| Hoogte [mm] | 1117 |
| API specificaties | GL-4 |
| Inhoud [liter] | 1000 |
| Olie | Mineraal olie |
| Bundeltype | Tank |
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links
| Nettogewicht [kg] | 8 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,62 |
- -65%
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links, JTEKT
| Nettogewicht [kg] | 10,5 |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 36 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor stuurdelenfabrikant | JTEKT |
| Aantal stuuromwentelingen | 3,4 |
| Lengte [mm] | 1165 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 272,25 |
- -65%
Mechanisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur rechts, TRW
| Nettogewicht [kg] | 4,5 |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 107 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts |
| Voor stuurdelenfabrikant | TRW |
| Aantal stuuromwentelingen | 2,9 |
| Lengte [mm] | 1092 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,00 |
- -65%
Elektrisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links, TRW
| Nettogewicht [kg] | 12 |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 63 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor stuurdelenfabrikant | TRW |
| Aantal stuuromwentelingen | 2,8 |
| Lengte [mm] | 1133 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 243,23 |
- -65%
Elektrisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links, TRW
| Nettogewicht [kg] | 13 |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 81 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor stuurdelenfabrikant | TRW |
| Aantal stuuromwentelingen | 2,4 |
| Lengte [mm] | 1133 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 242,00 |
- -65%
M14×1,5, Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links
| Schroefdraadmaat 1 | M14×1,5 |
| Diameter ingangssteel [mm] | 17,5 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Nieuw onderdeel | |
| Lengte [mm] | 1129 |
| Getande ingangssteel | 54 |
- -65%
M14×1,5, Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links
| Schroefdraadmaat | M14×1,5 |
| Diameter ingangssteel [mm] | 18 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Nieuw onderdeel | |
| Lengte [mm] | 1155 |
- -65%
M14×1,5, Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links
| Schroefdraadmaat 1 | M14×1,5 |
| Diameter ingangssteel [mm] | 15 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Nieuw onderdeel | |
| Lengte [mm] | 1300 |
- -65%
M18×1,5, Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links
| Schroefdraadmaat 1 | M18×1,5 |
| Diameter ingangssteel [mm] | 18,5 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Nieuw onderdeel | |
| Lengte [mm] | 1270 |
- -65%
M14X1,5, Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links
| Uitgangsdiameter [mm] | 11, 12 |
| Schroefdraadmaat | M14X1,5 |
| Diameter ingangssteel [mm] | 18 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Nieuw onderdeel | |
| Lengte [mm] | 1012 |
- -65%
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, M16×1,5, M18×1,5
| Diameter ingangssteel [mm] | 18 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Schroefdraad ingang | M16×1,5 |
| Schroefdraad uitgang | M18×1,5 |
| Lengte [mm] | 1243 |
| Slag [mm] | 156 |
- -65%
Mechanisch, Tandheugel-stuurhuis
| Werkwijze | Mechanisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Nieuw onderdeel |
- -65%
Mechanisch, voor voertuigen met stuur links
| Diameter ingangssteel [mm] | 18 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Nieuw onderdeel | |
| Lengte [mm] | 1012 |
- -65%
M14×1,5, Mechanisch, voor voertuigen met stuur links
| Schroefdraadmaat 1 | M14×1,5 |
| Diameter ingangssteel [mm] | 16,3 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Nieuw onderdeel | |
| Lengte [mm] | 1075 |
| Slag [mm] | 127 |
| Getande ingangssteel | 30 |
- -65%
M14X1,5, Mechanisch, voor voertuigen met stuur links
| Schroefdraadmaat 1 | M14X1,5 |
| Diameter ingangssteel [mm] | 16,5 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Nieuw onderdeel | |
| Lengte [mm] | 1063 |
- -65%
M14X1,5, Mechanisch, voor voertuigen met stuur links
| Schroefdraadmaat | M14X1,5 |
| Diameter ingangssteel [mm] | 18,5 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Nieuw onderdeel | |
| Lengte [mm] | 1180 |
| Slag [mm] | 118 |
- -65%
M14X1,5, Mechanisch, voor voertuigen met stuur links
| Schroefdraadmaat | M14X1,5 |
| Diameter ingangssteel [mm] | 16,3 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Nieuw onderdeel | |
| Lengte [mm] | 1089 |
| Slag [mm] | 148 |
| Getande ingangssteel | 30 |
- -65%
M14x1,5, Mechanisch, voor voertuigen met stuur links
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Nieuw onderdeel |
- -65%
M14×1,5, Mechanisch, voor voertuigen met stuur links
| Schroefdraadmaat 1 | M14×1,5 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Nieuw onderdeel | |
| Lengte [mm] | 1093 |
- -65%
Mechanisch, 490011723R, Met fuseekogel, Met axiale koppeling
| Werkwijze | Mechanisch |
| Voor OE nummer | 490011723R |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met fuseekogel, Met axiale koppeling |
- -65%
Mechanisch, 490011723R, met montageset, Met fuseekogel
| Werkwijze | Mechanisch |
| Voor OE nummer | 490011723R |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montageset, Met fuseekogel, Met axiale koppeling |
Mechanisch, 490012870R, Met fuseekogel, Met axiale koppeling
| Werkwijze | Mechanisch |
| Voor OE nummer | 490012870R |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met fuseekogel, Met axiale koppeling |
- -66%
Mechanisch, 490012870R, met montageset, Met fuseekogel
| Werkwijze | Mechanisch |
| Voor OE nummer | 490012870R |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montageset, Met fuseekogel, Met axiale koppeling |
Mechanisch, 490010683R, met montageset, Met fuseekogel
| Werkwijze | Mechanisch |
| Voor OE nummer | 490010683R |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montageset, Met fuseekogel, Met axiale koppeling |
Mechanisch, 480101836R, Met fuseekogel, Met axiale koppeling
| Werkwijze | Mechanisch |
| Voor OE nummer | 480101836R |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met fuseekogel, Met axiale koppeling |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 5,57 |
- -65%