Citroën XM Stuurkogel
Buiten, M14x1,5, Met rechtse schroefdraad
| Inbouwplaats | Buiten |
| Buitendraad [mm] | M14x1,5 |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
| Artikelnummer paar | 49398958 |
- -60%
Buiten, M14x1,5, Met rechtse schroefdraad
| Inbouwplaats | Buiten |
| Buitendraad [mm] | M14x1,5 |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
| Artikelnummer paar | 49398942 |
- -60%
Vooras links, M 16 x 1,5
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Buitendraad [mm] | M 16 x 1,5 |
| Artikelnummer paar | 49401137 |
- -60%
Vooras rechts
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Artikelnummer paar | 49401136 |
- -60%
Vooras links, V42-9552
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Artikelnummer paar | V42-9552 |
Vooras rechts, M 10 x 1,25, V42-9547
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Buitendraad [mm] | M 10 x 1,25 |
| Artikelnummer paar | V42-9547 |
Vooras, M14x1,5, 8173303 + 8173313
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Type | 8173303 + 8173313 |
- -35%
Vooras, M14x1,5
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 381741 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Artikelnummer paar | 8173313 |
- -51%
Vooras, M14x1,5
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 381742 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Artikelnummer paar | 8173303 |
- -51%
M14x1,5 mm, M10x1,25 mm, VKDY 313003
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 mm, M10x1,25 mm |
| Artikelnummer paar | VKDY 313003 |
- -6%
M10x1,25 mm, M14x1,5 mm, VKDY 313002
| Schroefdraadmaat | M10x1,25 mm |
| Schroefdraadmaat 1 | M14x1,5 mm |
| Artikelnummer paar | VKDY 313002 |
- -6%
M16 x 1,5 mm, M10 x 1,25 mm, VKDY 313022
| Schroefdraadmaat | M16 x 1,5 mm, M10 x 1,25 mm |
| Artikelnummer paar | VKDY 313022 |
- -6%
M16 x 1,5 mm, M10 x 1,25 mm, VKDY 313021
| Schroefdraadmaat | M16 x 1,5 mm, M10 x 1,25 mm |
| Artikelnummer paar | VKDY 313021 |
- -6%
1:5, Vooras rechts, Vooras links, Met rechtse schroefdraad
| Conushelling | 1 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met bevestigingsmatriaal |
| Schroefdraadmaat 1 | M14x1,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M10x1,25 |
- -66%
16x1,5, Met rechtse schroefdraad, M10X1.25, L28104
| Verpakkingshoogte [cm] | 5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 14,5 |
| Buitendraad [mm] | 16x1,5 |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
| Schroefdraadmaat 2 | M10X1.25 |
| Artikelnummer paar | L28104 |
| Gewicht [kg] | 0,400 |
- -35%
16x1,5, Met rechtse schroefdraad, M10X1.25, L28103
| Verpakkingshoogte [cm] | 5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 14,5 |
| Buitendraad [mm] | 16x1,5 |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
| Schroefdraadmaat 2 | M10X1.25 |
| Artikelnummer paar | L28103 |
| Gewicht [kg] | 0,400 |
- -35%
14x1,5, Met rechtse schroefdraad, M10X1.25, L3871
| Verpakkingshoogte [cm] | 5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 14,5 |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Buitendraad [mm] | 14x1,5 |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
| Schroefdraadmaat 2 | M10X1.25 |
| Artikelnummer paar | L3871 |
| Gewicht [kg] | 0,400 |
- -53%
14x1,5, Met rechtse schroefdraad, M10X1.25, L3870
| Verpakkingshoogte [cm] | 5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 14,5 |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Buitendraad [mm] | 14x1,5 |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
| Schroefdraadmaat 2 | M10X1.25 |
| Artikelnummer paar | L3870 |
| Gewicht [kg] | 0,400 |
- -53%
Vooras rechts, M16x1,5, 3 jaar garantie of tot 75.000 km
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Artikelnummer paar | 54031201 |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
| Aanvullende informatie | COMPETENCE KIT |
Vooras links, M16x1,5, 3 jaar garantie of tot 75.000 km
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Artikelnummer paar | 54031102 |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
| Aanvullende informatie | COMPETENCE KIT |
M10 x 1,25mm, M14 x 1,5, 3 jaar garantie of tot 75.000 km
| Schroefdraadmaat 1 | M10 x 1,25mm |
| Schroefdraadmaat 2 | M14 x 1,5 |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
| Aanvullende informatie | COMPETENCE KIT |
M 14 x 1,5 mm, M 10, Met moer
| Schroefdraad spoorstang | M 14 x 1,5 mm |
| Schroefdraadmaat | M 10 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met moer |
- -62%
M 14 x 1,5 mm, M 10, Met moer
| Schroefdraad spoorstang | M 14 x 1,5 mm |
| Schroefdraadmaat | M 10 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met moer |
- -62%
Vooras rechts, M 10 x 1,25
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Buitendraad [mm] | M 10 x 1,25 |
- -59%
Vooras, M 10 x 1,25
| Inbouwplaats | Vooras |
| Buitendraad [mm] | M 10 x 1,25 |
- -59%
Vooras links, M 10 x 1,25
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Buitendraad [mm] | M 10 x 1,25 |
- -59%