×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Temperatuurschakelaar
Automerken
- Acura
- Alfa Romeo
- Audi
- Austin
- Autobianchi
-
Toon minder Toon meer
- BMW
- Bentley
- Chevrolet
- Chrysler
- Citroën
- Dacia
- Daewoo
- Daihatsu
- Daimler
- De Lorean
- Ds
- FSO
- Ferrari
- Fiat
- Ford
- Honda
- Hyundai
- Innocenti
- Isuzu
- Iveco
- Jaguar
- Jeep
- Kia
- Lada
- Lamborghini
- Lancia
- Land Rover
- Lexus
- Maserati
- Mazda
- Mercedes
- Mg
- Mitsubishi
- Morris
- Nissan
- Opel
- Peugeot
- Pontiac
- Porsche
- Proton
- Puch
- Renault
- Rolls-Royce
- Rover
- Saab
- Seat
- Skoda
- Smart
- Subaru
- Suzuki
- Talbot
- Toyota
- Trabant
- Triumph
- Vauxhall
- Volkswagen
- Volvo
- Wartburg
- Yugo
- Zastava
×
€ 75,40
€ 75,40
Tijdelijk uitverkocht
€ 78,58
€ 78,58
Tijdelijk uitverkocht
€ 73,42
€ 73,42
Tijdelijk uitverkocht
€ 91,22
€ 93,96
Tijdelijk uitverkocht
€ 103,71
€ 102,67
- -1%
Tijdelijk uitverkocht
€ 49,40
€ 47,43
- -4%
Tijdelijk uitverkocht
€ 168,01
€ 173,05
Tijdelijk uitverkocht
€ 57,34
€ 55,04
- -4%
Tijdelijk uitverkocht
€ 128,64
€ 119,63
- -7%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82602
M16x1,5 mm, 21 mm, Ovaal
82602
| Schakelpunt [°C] | 110 |
| Voor OE nummer | 46478259 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 42,07
€ 42,50
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82603
034919369A, M10x1 mm, NTC
82603
| Schakelpunt [°C] | 85 |
| Voor OE nummer | 034919369A |
| Schroefdraadmaat | M10x1 mm |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Stekkerkleur | Grijs |
€ 16,87
€ 12,81
- -24%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82605
191919369A, rechthoekig, wit
82605
| Schakelpunt [°C] | 120 |
| Voor OE nummer | 191919369A |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizing diameter [mm] | 20 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Kleurmarkering | Wit |
€ 8,14
€ 5,70
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82606
251919369B, rechthoekig, rood, zwart
82606
| Schakelpunt [°C] | 60 |
| Voor OE nummer | 251919369B |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizing diameter [mm] | 20 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Kleurmarkering | Rood |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 8,66
€ 6,06
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken