×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Temperatuurschakelaar
Automerken
- Acura
- Alfa Romeo
- Audi
- Austin
- Autobianchi
-
Toon minder Toon meer
- BMW
- Bentley
- Chevrolet
- Chrysler
- Citroën
- Dacia
- Daewoo
- Daihatsu
- Daimler
- De Lorean
- Ds
- FSO
- Ferrari
- Fiat
- Ford
- Honda
- Hyundai
- Innocenti
- Isuzu
- Iveco
- Jaguar
- Jeep
- Kia
- Lada
- Lamborghini
- Lancia
- Land Rover
- Lexus
- Maserati
- Mazda
- Mercedes
- Mg
- Mitsubishi
- Morris
- Nissan
- Opel
- Peugeot
- Pontiac
- Porsche
- Proton
- Puch
- Renault
- Rolls-Royce
- Rover
- Saab
- Seat
- Skoda
- Smart
- Subaru
- Suzuki
- Talbot
- Toyota
- Trabant
- Triumph
- Vauxhall
- Volkswagen
- Volvo
- Wartburg
- Yugo
- Zastava
×
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82716
1768055A01000, M16x1,5, 22 mm, Hoekig
82716
| Schakelpunt [°C] | 82 |
| Voor OE nummer | 1768055A01000 |
| Lengte [mm] | 450 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Sleutelwijdte | 22 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 87 |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
| Stekkerkleur | Wit |
€ 24,80
€ 22,58
- -9%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82717
M16x1,5, 17 mm, rechthoekig
82717
| Schakelpunt [°C] | 90 |
| Voor OE nummer | 8942812160 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Sleutelwijdte | 17 mm |
| Aantal contacten | 1 |
| Uitschakelpunt (°C) | 85 |
| Inbouwdiepte [mm] | 16 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Wit |
€ 18,61
€ 17,30
- -7%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82718
1768050F10000, M18x1,5, 24 mm, Ovaal
82718
| Schakelpunt [°C] | 95 |
| Voor OE nummer | 1768050F10000 |
| Schroefdraadmaat | M18x1,5 |
| Sleutelwijdte | 24 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 100 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Rood |
€ 17,79
€ 12,45
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82719
MB845063, M16x1,5, 22 mm, Ovaal
82719
| Schakelpunt [°C] | 80 |
| Voor OE nummer | MB845063 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Sleutelwijdte | 22 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 85 |
| Inbouwdiepte [mm] | 11 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 20,86
€ 20,86
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82720
M16x1,5, 21 mm, Rond
82720
| Schakelpunt [°C] | 85 |
| Voor OE nummer | 1768082001000 |
| Lengte [mm] | 200 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 90 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 25,56
€ 25,56
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82721
M22x1,5 mm, 29 mm, Rond
82721
| Schakelpunt [°C] | 95 |
| Voor OE nummer | 1341023 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 100 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 16,61
€ 15,95
- -4%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82722
M810074, NTC, groen
82722
| Voor OE nummer | M810074 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 3 |
| Behuizing diameter [mm] | 20 |
| Stekkerkleur | Groen |
€ 22,91
€ 22,91
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82724
M14x1,5 mm, zwart, 22 mm
82724
| Voor OE nummer | 0065459124 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 mm |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 22 mm |
| Aantal contacten | 3 |
| Uitschakelpunt (°C) | 100 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
€ 31,76
€ 31,76
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82725
NTC, blauw
82725
| Schakelpunt [°C] | 88 |
| Voor OE nummer | 1669990 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 4 |
| Uitschakelpunt (°C) | 93 |
| Stekkerkleur | Blauw |
€ 27,35
€ 22,70
- -17%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82726
0K20118840, M16x1,5 mm, 17 mm, Ovaal
82726
| Schakelpunt [°C] | 87 |
| Voor OE nummer | 0K20118840 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 17 mm |
| Aantal contacten | 1 |
| Uitschakelpunt (°C) | 92 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Wit |
€ 18,92
€ 18,92
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82727
3/8" GAS, 19 mm, Ovaal
82727
| Schakelpunt [°C] | 115 |
| Voor OE nummer | 2536037250 |
| Schroefdraadmaat | 3/8" GAS |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 110 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Roze |
€ 25,89
€ 27,71
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82728
M14x1,5 mm, wit, 22 mm
82728
| Schakelpunt [°C] | 90 |
| Voor OE nummer | 61311364272 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 mm |
| Kleur | Wit |
| Sleutelwijdte | 22 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 95 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Connectorhuisvorm | Rond |
€ 19,20
€ 17,86
- -7%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82729
M14x1,25 mm, 19 mm, Rond
82729
| Voor OE nummer | 7700739058 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 mm |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Aantal contacten | 1 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 29,91
€ 29,91
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82730
701919369F, wit
82730
| Schakelpunt [°C] | 115, 102 |
| Voor OE nummer | 701919369F |
| Aantal contacten | 4 |
| Uitschakelpunt (°C) | 105, 96 |
| Stekkerkleur | Wit |
€ 23,40
€ 20,82
- -11%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82731
M14x1,25 mm, 19 mm, Rond
82731
| Voor OE nummer | 7700823512 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 mm |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Aantal contacten | 1 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 17,57
€ 20,73
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82732
M14x1,25 mm, 19 mm, Rond
82732
| Voor OE nummer | 7700809907 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 mm |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Aantal contacten | 1 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Kleurmarkering | Blauw |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 26,35
€ 26,35
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82736
M16x1,5 mm, 21 mm, Rond
82736
| Schakelpunt [°C] | 80 |
| Voor OE nummer | 2536032100 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 85 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Stekkerkleur | Wit |
€ 22,26
€ 17,81
- -20%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82739
M22x1,5 mm, zwart
82739
| Schakelpunt [°C] | 87 |
| Voor OE nummer | 7701348194 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 77 |
| Inbouwdiepte [mm] | 12 |
| Type stekker | Platte stekker |
€ 15,29
€ 12,39
- -19%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82742
M16x1,5mm, Ovaal
82742
| Schakelpunt [°C] | 110 |
| Voor OE nummer | 4500057 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5mm |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Bruin |
€ 26,02
€ 27,58
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82743
M22x1,5 mm, 29 mm, Met kabel
82743
| Schakelpunt [°C] | 97, 82 |
| Voor OE nummer | 7701038848 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 3 |
| Uitschakelpunt (°C) | 82, 90 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Wit |
€ 33,30
€ 34,97
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82747
M12x1,5 mm, 24 mm, Ovaal
82747
| Voor OE nummer | 9144143 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 24 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Bruin |
€ 30,48
€ 29,56
- -3%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82748
M14x1,25 mm, 20 mm, rechthoekig
82748
| Voor OE nummer | 133886 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 mm |
| Sleutelwijdte | 20 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Blauw |
€ 28,92
€ 23,72
- -18%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82749
M14x1,5 mm, 24 mm, Ovaal
82749
| Schakelpunt [°C] | 88, 75 |
| Voor OE nummer | 61318361787 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 24 mm |
| Aantal contacten | 3 |
| Uitschakelpunt (°C) | 83, 80 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 23,40
€ 21,77
- -7%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82750
Geclipst, Hoekig, blauw
82750
| Schakelpunt [°C] | 100 |
| Voor OE nummer | 1097757 |
| Monteerwijze | Geclipst |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
| Kleurmarkering | Blauw |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 20,01
€ 14,60
- -27%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar FAE 35102
M 3/8x19h BSP, rood
35102
| Schakelpunt [°C] | 116 |
| Schroefdraadmaat | M 3/8x19h BSP |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Rood |
€ 79,24
€ 33,29
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken