×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Alfa Romeo 164 Temperatuurschakelaar
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82627
M22x1,5 mm, 29 mm, Platte stekker
82627
| Schakelpunt [°C] | 87 |
| Voor OE nummer | 4318331 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 92 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 11,08
€ 7,20
- -35%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82714
SE127952600B, M22x1,5 mm, zwart, 29 mm
82714
| Schakelpunt [°C] | 80 |
| Voor OE nummer | SE127952600B |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 90 |
| Type stekker | Platte stekker |
€ 11,98
€ 11,98
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Mahle Original TSW 10
M22x1.5
TSW 10
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,20 |
| Nettogewicht [g] | 51 |
| Verpakkingslengte [cm] | 3,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3,30 |
| Draaimoment [Nm] | 70 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 65 |
| Inschakelpunt [°C] | 70 |
€ 46,65
€ 29,39
- -37%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Mahle Original TSW 1D
M22x1.5, Met pakking
TSW 1D
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,20 |
| Nettogewicht [g] | 53 |
| Verpakkingslengte [cm] | 3,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3,30 |
| Draaimoment [Nm] | 35 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 70 |
| Inschakelpunt [°C] | 75 |
€ 33,46
€ 27,10
- -19%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Mahle Original TSW 2
M22x1.5
TSW 2
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,20 |
| Nettogewicht [g] | 69 |
| Verpakkingslengte [cm] | 3,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3,30 |
| Draaimoment [Nm] | 70 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 60 |
| Inschakelpunt [°C] | 65 |
€ 47,47
€ 42,73
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Mahle Original TSW 4D
M22x1.5, Met pakking
TSW 4D
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,20 |
| Nettogewicht [g] | 51 |
| Verpakkingslengte [cm] | 3,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3,30 |
| Draaimoment [Nm] | 70 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 75 |
| Inschakelpunt [°C] | 80 |
€ 32,62
€ 28,39
- -13%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Mahle Original TSW 63
M22x1.5, Met pakking
TSW 63
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,20 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,70 |
| Nettogewicht [g] | 48 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 80 |
| Inschakelpunt [°C] | 90 |
€ 40,67
€ 20,34
- -50%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Mahle Original TSW 8D
M22x1.5, Met pakking
TSW 8D
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,20 |
| Nettogewicht [g] | 50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 3,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3,30 |
| Draaimoment [Nm] | 70 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 87,0 |
| Inschakelpunt [°C] | 92,0 |
€ 32,28
€ 36,81
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Vemo V24-99-0021
Sluiter, voor dubbelthermoschakelaar, Electrisch, M22x1,5
V24-99-0021
| Gewicht [kg] | 0,1 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Schakelaar | Voor dubbelthermoschakelaar |
| Werkwijze | Electrisch |
| Schakelpunt [°C] | 92, 82 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Schakelpunt van [°C] | 92 |
| Schakelpunt tot [°C] | 82 |
€ 72,60
€ 72,60
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Vemo V24-99-1258
Sluiter, M 22 x 1,5
V24-99-1258
| Gewicht [kg] | 0,06374 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Schakelpunt [°C] | 74, 88 |
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Schakelpunt van [°C] | 88 |
| Schakelpunt tot [°C] | 74 |
€ 22,23
€ 22,23
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82628
M22x1,5 mm, 29 mm, Platte stekker
82628
| Schakelpunt [°C] | 75 |
| Voor OE nummer | 60506988 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 85 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 11,08
€ 6,87
- -38%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken