×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Citroën Xsara Temperatuurschakelaar
Temperatuurschakelaar Metzger 0915001
M 14x1,25, geel, blauw
0915001
| Schakelpunt [°C] | 118 |
| Schroefdraadmaat | M 14x1,25 |
| Kleur | Geel, blauw |
| Aantal contacten | 1 |
€ 25,51
€ 25,51
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Metzger 0915003
M 14x1,25, paars, groen
0915003
| Schakelpunt [°C] | 60 |
| Schroefdraadmaat | M 14x1,25 |
| Kleur | Paars, groen |
| Aantal contacten | 1 |
€ 26,35
€ 26,35
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Metzger 0915187
M 22x1,5, Met pakking, blauw, lila
0915187
| Temperatuurbereik tot [°C] | 97, 92 |
| Temperatuur van [°C] | 92, 87 |
| Schroefdraadmaat | M 22x1,5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 3 |
| Behuizingskleur | Blauw |
| Kleurmarkering | Lila |
€ 23,75
€ 23,75
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Metzger 0915189
M 22x1,5, Met pakking, blauw, rood
0915189
| Temperatuurbereik tot [°C] | 101, 97 |
| Temperatuur van [°C] | 96, 92 |
| Schroefdraadmaat | M 22x1,5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 3 |
| Behuizingskleur | Blauw |
| Kleurmarkering | Rood |
€ 27,37
€ 27,37
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Metzger 0915190
M 22x1,5, Met pakking, blauw, geel/blauw
0915190
| Temperatuurbereik tot [°C] | 97 |
| Temperatuur van [°C] | 92 |
| Schroefdraadmaat | M 22x1,5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Blauw |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Geel/blauw |
€ 20,15
€ 20,15
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Metzger 0915260
Automatische versnellingsbak, M 22x1,5
0915260
| Schakelpunt [°C] | 79 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak |
| Schroefdraadmaat | M 22x1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Aantal contacten | 3 |
| Schakelpunt van [°C] | 88 |
| Schakelpunt tot [°C] | 83 |
€ 32,77
€ 32,77
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meyle 11-14 821 0021
M14x1.25, paars
11-14 821 0021
| Schakelpunt [°C] | 60 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Kleur | Paars |
| Sleutelwijdte | 20 |
| Aantal contacten | 1 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
€ 22,99
€ 5,75
- -75%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Vemo V22-99-0004
Sluiter, Met dubbele thermoschakelaar, M 22 x 1,5, Met afdichtring
V22-99-0004
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Schakelaar | Met dubbele thermoschakelaar |
| Schakelpunt [°C] | 87, 100 |
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Behuizingskleur | Blauw |
| Kleurmarkering | Rood |
| Schakelpunt van [°C] | 100 |
| Schakelpunt tot [°C] | 87 |
€ 25,13
€ 23,38
- -7%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Vemo V22-99-0005
M22 x 1,5, groen, Met pakking, blauw
V22-99-0005
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Bedrijfstemperatuur van [°C] | 92 |
| Bedrijfstemperatuur tot [°C] | 87 |
| Schroefdraadmaat | M22 x 1,5 |
| Kleur | Groen |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Blauw |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
€ 22,45
€ 20,87
- -7%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82612
M14x1,25 mm, 20 mm, rechthoekig
82612
| Schakelpunt [°C] | 50 |
| Voor OE nummer | 024276 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 mm |
| Sleutelwijdte | 20 mm |
| Aantal contacten | 1 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Kleurmarkering | Roze |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 17,30
€ 20,76
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82620
M14x1,25 mm, 20 mm, rechthoekig
82620
| Schakelpunt [°C] | 60 |
| Voor OE nummer | 133827 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 mm |
| Sleutelwijdte | 20 mm |
| Aantal contacten | 1 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Kleurmarkering | Roze |
| Stekkerkleur | Groen |
€ 15,28
€ 11,16
- -27%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82625
M14x1,25 mm, rechthoekig
82625
| Schakelpunt [°C] | 120 |
| Voor OE nummer | 024286 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 mm |
| Sleutelwijdte | 20 |
| Aantal contacten | 1 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Kleurmarkering | Geel |
| Stekkerkleur | Blauw |
€ 18,88
€ 16,79
- -11%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82654
M22x1,5 mm, 29 mm, rechthoekig
82654
| Schakelpunt [°C] | 87 |
| Voor OE nummer | 126443 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 92 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Kleurmarkering | Groen |
| Stekkerkleur | Blauw |
€ 14,41
€ 10,09
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82678
M22x1,5 mm, 29 mm, rechthoekig
82678
| Schakelpunt [°C] | 87 |
| Voor OE nummer | 9563868480 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 3 |
| Uitschakelpunt (°C) | 92 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Kleurmarkering | Paars |
| Stekkerkleur | Blauw |
€ 17,42
€ 13,42
- -23%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82679
M22x1,5 mm, 29 mm, rechthoekig
82679
| Schakelpunt [°C] | 97, 95 |
| Voor OE nummer | 9629976980 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 3 |
| Uitschakelpunt (°C) | 87, 100 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Blauw |
€ 18,49
€ 14,05
- -24%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82748
M14x1,25 mm, 20 mm, rechthoekig
82748
| Voor OE nummer | 133886 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 mm |
| Sleutelwijdte | 20 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Blauw |
€ 28,92
€ 23,72
- -18%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar FAE 37920
M22x1,5, rechthoekig, blauw
37920
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Schakelpunt van [°C] | 92 |
| Schakelpunt tot [°C] | 87 |
| Stekkerkleur | Blauw |
€ 34,68
€ 21,50
- -38%
Tijdelijk uitverkocht
€ 46,80
€ 20,59
- -56%
Tijdelijk uitverkocht
€ 45,79
€ 21,07
- -54%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Mahle Original TSW 68
M22x1.5, Met pakking
TSW 68
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,20 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,70 |
| Nettogewicht [g] | 53 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 3 |
| Uitschakelpunt (°C) | 92, 87 |
| Inschakelpunt [°C] | 97, 92 |
€ 64,05
€ 32,03
- -50%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Vemo V42-72-0087
M14x1,25 mm, 20 mm, roze
V42-72-0087
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Schakelpunt [°C] | 50 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 mm |
| Sleutelwijdte | 20 mm |
| Aantal contacten | 1 |
| Kleurmarkering | Roze |
€ 10,54
€ 16,44
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Vemo V42-99-0010
Sluiter, Met dubbele thermoschakelaar, M 22 x 1,5
V42-99-0010
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Schakelaar | Met dubbele thermoschakelaar |
| Schakelpunt [°C] | 97, 87 |
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Behuizingskleur | Blauw |
| Schakelpunt van [°C] | 97 |
| Schakelpunt tot [°C] | 87 |
€ 12,40
€ 18,97
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Vemo V42-99-1151
M22 x 1,5, geel
V42-99-1151
| Hoogte [mm] | 40 |
| Diameter [mm] | 70 |
| Schroefdraadmaat | M22 x 1,5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Kleurmarkering | Geel |
| Schakelpunt van [°C] | 97 |
| Schakelpunt tot [°C] | 92 |
€ 14,01
€ 18,08
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Topran 721 274
M 14 x 1,25
721 274
| Aantal contacten | 1 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Schakelpunt [°C] | 118 |
€ 28,53
€ 10,84
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
€ 32,31
€ 21,65
- -33%
Tijdelijk uitverkocht
€ 33,88
€ 22,70
- -33%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken