×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Citroën XM Temperatuursensor
Temperatuursensor FAE 33070
M 12x1,5, groen
33070
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Groen |
€ 26,06
€ 14,59
- -44%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor FAE 33120
Geel, groen, M 12x1,5
33120
| Kleurmarkering | Geel |
| Behuizingskleur | Groen |
| Aantal contacten | 2 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
€ 26,06
€ 16,69
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor FAE 33190
Grijs, groen, M14x1,25
33190
| Kleurmarkering | Grijs |
| Behuizingskleur | Groen |
| Aantal contacten | 2 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
€ 35,95
€ 16,89
- -53%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor FAE 33400
M 12x1,5, rechthoekig, groen
33400
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Groen |
€ 32,08
€ 14,75
- -54%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor FAE 33770
M 12x1,5, groen
33770
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Groen |
€ 41,96
€ 18,46
- -56%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor FAE 33792
M 14x1,25, bruin
33792
| Schroefdraadmaat | M 14x1,25 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Bruin |
€ 35,68
€ 23,55
- -34%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor FAE 33793
14x1.25, bruin
33793
| Schroefdraadmaat | 14x1.25 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Bruin |
€ 111,33
€ 33,40
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Bougicord 295037
Grijs, M14x1,25, roze, groen
295037
| Kleur frontring | Grijs |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Roze, groen |
€ 27,30
€ 27,30
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82012
1920K9, M 12x1,5, 19 mm, NTC
82012
| Voor OE nummer | 1920K9 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Kleurmarkering | Geel |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Groen |
€ 8,14
€ 5,70
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82033
M 12x1,5, 19 mm, NTC
82033
| Voor OE nummer | 60800167 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Lichtblauw |
€ 8,66
€ 6,06
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82058
M 12x1,5, NTC
82058
| Voor OE nummer | 9616455680 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Kleurmarkering | Wit |
| Stekkerkleur | Groen |
€ 12,45
€ 6,35
- -49%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82131
M 14x1,25, PTC
82131
| Voor OE nummer | 133855 |
| Schroefdraadmaat | M 14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | PTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Bruin |
€ 10,58
€ 7,41
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82243
M 14x1,25, PTC
82243
| Voor OE nummer | 133866 |
| Schroefdraadmaat | M 14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | PTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Bruin |
€ 19,66
€ 15,14
- -23%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82487
M14x1,25 mm, 19 mm, NTC
82487
| Voor OE nummer | 9601842680 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 mm |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
| Kleurmarkering | Rood |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Blauw |
€ 15,69
€ 14,59
- -7%
Tijdelijk uitverkocht
€ 12,32
€ 11,46
- -7%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Vemo V42-72-0019
Met afdichtring, geel, groen
V42-72-0019
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Kleurmarkering | Geel |
| Behuizingskleur | Groen |
€ 6,96
€ 7,10
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Vemo V42-72-0020
M12 x 1,5, groen
V42-72-0020
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Groen |
€ 7,15
€ 10,51
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Vemo V42-72-0021
Voor voertuigen zonder airco
V42-72-0021
| Schakelpunt [°C] | 115 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder airco |
| Aantal contacten | 2 |
€ 8,43
€ 13,32
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Vemo V42-72-0080
M14x1,25, NTC
V42-72-0080
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Buitendraad [mm] | M14x1,25 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
€ 12,25
€ 18,25
Tijdelijk uitverkocht
Olietemperatuursensor Vemo V20-72-0443
Blauw, Met afdichtring, Met pakking
V20-72-0443
| Hoogte [mm] | 51,8 |
| Behuizingskleur | Blauw |
| Aantal contacten | 2 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
€ 5,92
€ 8,93
Tijdelijk uitverkocht
€ 5,25
€ 8,82
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Vemo V22-72-0053
M14 x 1,5, bruin
V22-72-0053
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Kleurmarkering | Bruin |
€ 5,83
€ 9,27
Tijdelijk uitverkocht
€ 8,75
€ 8,75
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Vemo V24-72-0053
M12 x 1,5, blauw
V24-72-0053
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 2 |
| Kleurmarkering | Blauw |
€ 11,23
€ 6,85
- -39%
Tijdelijk uitverkocht
€ 20,21
€ 11,12
- -45%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken