Skoda Temperatuursensor
03L906088JG, D-vorm, zwart
| Voor OE nummer | 03L906088JG |
| Kabellengte [mm] | 630 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Versie | 12043 |
OE EQUIVALENT, M 12x1,5, 19 mm, NTC
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Buitendraad [mm] | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Lichtblauw |
Electrisch, voor roetfilter, M14 x 1,5 mm
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Voor roetfilter |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 mm |
| Kabellengte [mm] | 510 |
Electrisch, voor roetfilter, M14 x 1,5 mm
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Voor roetfilter |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 mm |
| Kabellengte [mm] | 465 |
Electrisch, voor roetfilter, M14 x 1,5 mm
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Voor roetfilter |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 mm |
| Kabellengte [mm] | 570 |
Electrisch, na roetfilter, M14 x 1,5 mm
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Na roetfilter |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 mm |
| Kabellengte [mm] | 820 |
- -33%
Electrisch, na roetfilter, M14 x 1,5
| Totale lengte [mm] | 750 |
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Inbouwplaats | Na roetfilter |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Kabellengte [mm] | 615 |
- -10%
Electrisch, M14 x 1,5
| Totale lengte [mm] | 800 |
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Kabellengte [mm] | 682 |
- -45%
Electrisch, voor turbolader, M14 x 1,5
| Totale lengte [mm] | 760 |
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Inbouwplaats | Voor turbolader |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Kabellengte [mm] | 660 |
Electrisch, voor roetfilter, M14 x 1,5
| Totale lengte [mm] | 835 |
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Inbouwplaats | Voor roetfilter |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Kabellengte [mm] | 765 |
Electrisch, voor roetfilter, M14 x 1,5
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Inbouwplaats | Voor roetfilter |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Kabellengte [mm] | 527 |
- -9%
Gestekt, zwart, NTC, Met pakking
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kleur | Zwart |
| Sensortype | NTC |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 4 |
| Kleurmarkering | Groen |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Zwart |
- -10%
Geschroefd, Met hitteafschermingsbuis
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Kabellengte [mm] | 685 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met hitteafschermingsbuis |
- -23%
Geschroefd, Met hitteafschermingsbuis
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Kabellengte [mm] | 520 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met hitteafschermingsbuis |
- -28%
Geschroefd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Kabellengte [mm] | 470 |
| Aantal contacten | 2 |
- -31%
Geschroefd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Kabellengte [mm] | 750 |
| Aantal contacten | 2 |
- -64%
Geschroefd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Kabellengte [mm] | 700 |
| Aantal contacten | 2 |
- -58%
Geschroefd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Kabellengte [mm] | 720 |
| Aantal contacten | 2 |
- -4%
Geschroefd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Kabellengte [mm] | 670 |
| Aantal contacten | 2 |
Geschroefd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Kabellengte [mm] | 550 |
| Aantal contacten | 2 |
- -3%
Zonder afdichtring
| Sleutelwijdte | 20 |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
12x1.5, Zonder afdichtring
| Schroefdraadmaat | 12x1.5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
Zonder afdichtring
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
Gebogen, 04L 906 088 AE, voor turbolader, GENUINE
| Vorm | Gebogen |
| Voor OE nummer | 04L 906 088 AE |
| Inbouwplaats | Voor turbolader |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Totale lengte [mm] | 680 |
| Kabellengte [mm] | 520 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Alternatief artikel | 82.1028A2 |
Gebogen, 03L 906 088 CH, GENUINE, D-vorm
| Vorm | Gebogen |
| Voor OE nummer | 03L 906 088 CH |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Totale lengte [mm] | 900 |
| Kabellengte [mm] | 705 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Oranje |
| Alternatief artikel | 82.109A2 |
Gebogen, 03L 906 088 FG, voor roetfilter, GENUINE
| Vorm | Gebogen |
| Voor OE nummer | 03L 906 088 FG |
| Inbouwplaats | Voor roetfilter |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 350 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Bruin |
| Alternatief artikel | 82.110A2, 82.106A2 |
Gebogen, 03G 906 088 AC, GENUINE, D-vorm
| Vorm | Gebogen |
| Voor OE nummer | 03G 906 088 AC |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 350 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Bruin |
| Alternatief artikel | 82.108A2 |
Gebogen, 03P 906 088 D, GENUINE, D-vorm
| Vorm | Gebogen |
| Voor OE nummer | 03P 906 088 D |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 730 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Oranje |
| Alternatief artikel | 82.109A2 |
Gebogen, 03P 906 088 E, GENUINE, D-vorm
| Vorm | Gebogen |
| Voor OE nummer | 03P 906 088 E |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 370 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Bruin |
| Alternatief artikel | 82.110A2, 82.106A2 |
Gebogen, 059 906 088 P, Uitlaatgassenrecirculatieklep aan kromming, GENUINE
| Vorm | Gebogen |
| Voor OE nummer | 059 906 088 P |
| Inbouwplaats | Uitlaatgassenrecirculatieklep aan kromming |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 250 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Oranje |
L Form, 03L 906 088 GR, voor roetfilter, GENUINE
| Vorm | L Form |
| Voor OE nummer | 03L 906 088 GR |
| Inbouwplaats | Voor roetfilter |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 480 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Bruin |
| Alternatief artikel | 82.1127A2 |