Skoda Temperatuursensor
L Form, 03L 906 088 GR, voor roetfilter, GENUINE
| Vorm | L Form |
| Voor OE nummer | 03L 906 088 GR |
| Inbouwplaats | Voor roetfilter |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 480 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Bruin |
| Alternatief artikel | 82.1127A2 |
Recht, 04L 906 088 B, na roetfilter, GENUINE
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 04L 906 088 B |
| Inbouwplaats | Na roetfilter |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Totale lengte [mm] | 770 |
| Kabellengte [mm] | 620 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Oranje |
L Form, 04L 906 088 BL, voor katalysator, GENUINE
| Vorm | L Form |
| Voor OE nummer | 04L 906 088 BL |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 650 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Zwart |
Recht, na roetfilter, GENUINE, Met kabel
| Vorm | Recht |
| Inbouwplaats | Na roetfilter |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Oranje |
Gebogen, 04L 906 088 AR, voor turbolader, GENUINE
| Vorm | Gebogen |
| Voor OE nummer | 04L 906 088 AR |
| Inbouwplaats | Voor turbolader |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 500 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Alternatief artikel | 82.1278A2 |
Recht, 04L 906 088 DA, voor roetfilter, GENUINE
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 04L 906 088 DA |
| Inbouwplaats | Voor roetfilter |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Totale lengte [mm] | 1000 |
| Kabellengte [mm] | 850 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Bruin |
Gekropt, 04L 906 088 CE, voor katalysator, GENUINE
| Vorm | Gekropt |
| Voor OE nummer | 04L 906 088 CE |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 580 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Zwart |
Gekropt, 04L 906 088 BD, voor katalysator, GENUINE
| Vorm | Gekropt |
| Voor OE nummer | 04L 906 088 BD |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 630 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Zwart |
L Form, 04L 906 088 K, voor katalysator, GENUINE
| Vorm | L Form |
| Voor OE nummer | 04L 906 088 K |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 620 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Zwart |
L Form, 04L 906 088 DH, voor roetfilter, GENUINE
| Vorm | L Form |
| Voor OE nummer | 04L 906 088 DH |
| Inbouwplaats | Voor roetfilter |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 720 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Bruin |
L Form, 03G 906 088 K, 03G 906 088, GENUINE
| Vorm | L Form |
| Voor OE nummer | 03G 906 088 K |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 450 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Bruin |
| Alternatief artikel | 82.123A2 |
Recht, 06F 906 088 E, voor turbolader, GENUINE
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 06F 906 088 E |
| Inbouwplaats | Voor turbolader |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Totale lengte [mm] | 455 |
| Kabellengte [mm] | 300 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Alternatief artikel | 82.145A2 |
L Form, 059 906 088 BS, voor katalysator, GENUINE
| Vorm | L Form |
| Voor OE nummer | 059 906 088 BS |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 325 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Alternatief artikel | 82.126 |
Recht, 04L 906 088 BF, na roetfilter, GENUINE
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 04L 906 088 BF |
| Inbouwplaats | Na roetfilter |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Totale lengte [mm] | 760 |
| Kabellengte [mm] | 620 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Beige |
L Form, 04L 906 088 CJ, voor turbolader, GENUINE
| Vorm | L Form |
| Voor OE nummer | 04L 906 088 CJ |
| Inbouwplaats | Voor turbolader |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 325 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Zwart |
Recht, 04L 906 088 CQ, OE EQUIVALENT, Met kabel
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 04L 906 088 CQ |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Zwart |
L Form, 04L 906 088 BB, voor roetfilter, GENUINE
| Vorm | L Form |
| Voor OE nummer | 04L 906 088 BB |
| Inbouwplaats | Voor roetfilter |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 740 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Bruin |
Recht, 06F 906 088 D, 06F 906 088, GENUINE
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 06F 906 088 D |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Totale lengte [mm] | 500 |
| Kabellengte [mm] | 340 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Alternatief artikel | 82.145A2 |
82.1455A2, GENUINE, grijs, 1K0 907 543 G
| Alternatief artikel | 82.1455A2 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kleur | Grijs |
| Voor OE nummer | 1K0 907 543 G |
| Uitvoering | Voor voertuigen met automatische airco |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
Recht, 03L 906 088 BJ, GENUINE, D-vorm
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 03L 906 088 BJ |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 725 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Alternatief artikel | 82.227A2 |
Recht, 04L 906 088 DJ, voor katalysator, GENUINE
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 04L 906 088 DJ |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 765 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Zwart |
Recht, 04L 906 088 EC, na roetfilter, GENUINE
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 04L 906 088 EC |
| Inbouwplaats | Na roetfilter |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 725 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Beige |
Gebogen, 03L 906 088 BK, GENUINE, D-vorm
| Vorm | Gebogen |
| Voor OE nummer | 03L 906 088 BK |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Totale lengte [mm] | 880 |
| Kabellengte [mm] | 730 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Alternatief artikel | 82.231A2 |
Gebogen, 03L 906 088 JG, GENUINE, D-vorm
| Vorm | Gebogen |
| Voor OE nummer | 03L 906 088 JG |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 660 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Alternatief artikel | 82.232A2 |
GENUINE, 6R0 919 501, M22x1,5 mm
| Kwaliteit | GENUINE |
| Voor OE nummer | 6R0 919 501 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Grijs |
Recht, 04L 906 088 E, voor roetfilter, GENUINE
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 04L 906 088 E |
| Inbouwplaats | Voor roetfilter |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 830 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Bruin |
| Alternatief artikel | 82.239A2 |
OE EQUIVALENT, M12x1,5, 13 62 1 357 414
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Buitendraad [mm] | M12x1,5 |
| Voor OE nummer | 4393601, 13 62 1 357 414, 004 435 010 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Wit |