×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Skoda Temperatuursensor
€ 172,32
€ 172,32
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur VDO 2910000212900
Voor roetfilter
2910000212900
| Inbouwplaats | Voor roetfilter |
| Aantal contacten | 2 |
€ 163,94
€ 163,94
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur VDO 2910000213000
Na roetfilter, voor voertuigen met stuur links
2910000213000
| Inbouwplaats | Na roetfilter |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aantal contacten | 2 |
€ 152,57
€ 152,57
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur VDO 2910000213100
Voor roetfilter
2910000213100
| Inbouwplaats | Voor roetfilter |
| Aantal contacten | 2 |
€ 163,94
€ 163,94
Tijdelijk uitverkocht
€ 158,15
€ 158,15
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur VDO 2910000213500
Voor roetfilter
2910000213500
| Inbouwplaats | Voor roetfilter |
| Aantal contacten | 2 |
€ 154,75
€ 154,75
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur VDO 2910000214300
Voor roetfilter
2910000214300
| Inbouwplaats | Voor roetfilter |
| Aantal contacten | 2 |
€ 116,45
€ 116,45
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur VDO 2910000214500
Na roetfilter, voor voertuigen met stuur rechts
2910000214500
| Inbouwplaats | Na roetfilter |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts |
| Aantal contacten | 2 |
€ 112,87
€ 112,87
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur VDO 2910000215000
Na roetfilter
2910000215000
| Inbouwplaats | Na roetfilter |
| Aantal contacten | 2 |
€ 139,53
€ 139,53
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur VDO 2910000215100
Voor roetfilter
2910000215100
| Inbouwplaats | Voor roetfilter |
| Aantal contacten | 2 |
€ 89,89
€ 89,89
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur VDO 2910000215900
Na roetfilter
2910000215900
| Inbouwplaats | Na roetfilter |
| Aantal contacten | 2 |
€ 156,45
€ 156,45
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur VDO 2910000809700
Voor turbolader
2910000809700
| Inbouwplaats | Voor turbolader |
| Aantal contacten | 2 |
€ 157,20
€ 157,20
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur VDO 2910000809800
Na roetfilter
2910000809800
| Inbouwplaats | Na roetfilter |
| Aantal contacten | 2 |
€ 166,22
€ 166,22
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur VDO 2910000810000
Voor turbolader
2910000810000
| Inbouwplaats | Voor turbolader |
| Aantal contacten | 2 |
€ 144,44
€ 144,44
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur VDO 2910000810900
Voor turbolader
2910000810900
| Inbouwplaats | Voor turbolader |
| Aantal contacten | 2 |
€ 145,14
€ 145,14
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Febi Bilstein 26103
Groen
26103
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Buitendiameter [mm] | 20 |
| Kleur | Groen |
€ 27,29
€ 27,29
Tijdelijk uitverkocht
Binnentemperatuur sensor Febi Bilstein 32809
1H0 907 543 A
32809
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Voor OE nummer | 1H0 907 543 A |
€ 12,25
€ 8,08
- -34%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Febi Bilstein 33888
Wit, met veer, Met pakking
33888
| Schakelpunt [°C] | 119 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Buitendiameter [mm] | 20 |
| Kleur | Wit |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met veer, Met pakking |
€ 17,23
€ 11,37
- -34%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Metzger 0894001
0894001
| Alternatieve reparatieset | 0894701 |
| Kabellengte [mm] | 760 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE GREENPARTS |
€ 160,51
€ 160,51
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Metzger 0894004
0894004
| Kabellengte [mm] | 751 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
€ 113,89
€ 113,89
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Metzger 0894006
0894006
| Alternatieve reparatieset | 0894706 |
| Kabellengte [mm] | 765 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
€ 158,20
€ 158,20
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Metzger 0894007
0894007
| Alternatieve reparatieset | 0894707 |
| Kabellengte [mm] | 445 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
€ 161,73
€ 161,73
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Metzger 0894011
Voor voertuigen met standaard roetpartikelfilter, Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating
0894011
| Alternatieve reparatieset | 0894562 |
| Kabellengte [mm] | 625 |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitlaatsysteem | Voor voertuigen met standaard roetpartikelfilter |
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
€ 182,43
€ 182,43
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Metzger 0894016
0894016
| Kabellengte [mm] | 782 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
€ 145,54
€ 145,54
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Metzger 0894060
Voor roetfilter, IAM
0894060
| Alternatieve reparatieset | 0894040 |
| Inbouwplaats | Voor roetfilter |
| Totale lengte [mm] | 577 |
| Kabellengte [mm] | 375 |
| Aantal contacten | 2 |
| Versie | IAM |
€ 90,29
€ 90,29
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Metzger 0894070
0894070
| Kabellengte [mm] | 360 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
€ 126,54
€ 126,54
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Metzger 08941004
06K919529A, voor roetfilter, zwart
08941004
| Voor OE nummer | 06K919529A |
| Inbouwplaats | Voor roetfilter |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
€ 201,72
€ 201,72
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Metzger 08941005
06K919529D, na roetfilter, bruin
08941005
| Voor OE nummer | 06K919529D |
| Inbouwplaats | Na roetfilter |
| Stekkerkleur | Bruin |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
€ 201,72
€ 201,72
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Metzger 08941006
06K919529J, voor roetfilter, zwart
08941006
| Voor OE nummer | 06K919529J |
| Inbouwplaats | Voor roetfilter |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
€ 208,05
€ 208,05
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Metzger 08941007
06K919529K, na roetfilter, bruin
08941007
| Voor OE nummer | 06K919529K |
| Inbouwplaats | Na roetfilter |
| Stekkerkleur | Bruin |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
€ 208,05
€ 208,05
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Metzger 08941021
IAM
08941021
| Kabellengte [mm] | 802 |
| Aantal contacten | 2 |
| Versie | IAM |
€ 147,89
€ 147,89
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Metzger 08941024
05L919529E, voor turbolader, Ovaal
08941024
| Voor OE nummer | 05L919529E |
| Inbouwplaats | Voor turbolader |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE GREENPARTS |
€ 222,71
€ 222,71
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken