Skoda Temperatuursensor
M14x1,5, gesloten sensorconstructie, NTC
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Kabellengte [mm] | 770 |
| Sensortype | Gesloten sensorconstructie, NTC |
- -65%
Na roetfilter, M14x1,5, gesloten sensorconstructie
| Lengte [mm] | 787 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Inbouwplaats | Na roetfilter |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Sensortype | Gesloten sensorconstructie, NTC |
- -75%
Voor katalysator, M14x1,5, gesloten sensorconstructie
| Lengte [mm] | 833 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Sensortype | Gesloten sensorconstructie, NTC |
- -79%
Voor roetfilter, M14x1,5, gesloten sensorconstructie
| Lengte [mm] | 539 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Inbouwplaats | Voor roetfilter |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Sensortype | Gesloten sensorconstructie, NTC |
- -64%
M14x1,5, gesloten sensorconstructie, NTC
| Lengte [mm] | 915 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Sensortype | Gesloten sensorconstructie, NTC |
- -70%
Voor roetfilter, M14x1,5, gesloten sensorconstructie, NTC
| Lengte [mm] | 988 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Inbouwplaats | Voor roetfilter |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Sensortype | Gesloten sensorconstructie, NTC |
- -72%
Na roetfilter, M14x1,5, gesloten sensorconstructie
| Lengte [mm] | 783 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Inbouwplaats | Na roetfilter |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Sensortype | Gesloten sensorconstructie, NTC |
- -73%
03G 906 088 K, voor roetfilter
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Voor OE nummer | 03G 906 088 K |
| Inbouwplaats | Voor roetfilter |
- -36%
045 906 088 D
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Voor OE nummer | 045 906 088 D |
- -36%
045 906 088 G, Na turbolader
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Voor OE nummer | 045 906 088 G |
| Inbouwplaats | Na turbolader |
- -36%
M14x1.5, met synthetisch vet, D-vorm
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 704 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 35 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
- -33%
M14x1.5, met synthetisch vet, D-vorm
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 346 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 35 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
- -56%
M14x1.5, met synthetisch vet, D-vorm
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 672 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 35 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
- -31%
M14x1.5, met synthetisch vet, D-vorm
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 717 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 35 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
- -19%
M14x1.5, met synthetisch vet, Ovaal
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 271 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
- -42%
M14x1.5, met synthetisch vet, D-vorm
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 400 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 35 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
- -50%
M14x1.5, met synthetisch vet, Ovaal
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 457 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 35 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
- -23%
M14x1.5, met synthetisch vet, Ovaal
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 400 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 35 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
- -23%
04L906088K, met synthetisch vet
| Voor OE nummer | 04L906088K |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
- -47%
20 mm, NTC, Male, Messing
| Sleutelwijdte | 20 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 4 |
| Type stekker | Male |
| Materiaal | Messing |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
- -8%
M14x1,5
| Aansluitdraad | M14x1,5 |
| Kabellengte [mm] | 560 |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 30 |
- -60%
M14x1,5
| Aansluitdraad | M14x1,5 |
| Kabellengte [mm] | 770 |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 40 |
- -60%
M14x1,5
| Aansluitdraad | M14x1,5 |
| Kabellengte [mm] | 780 |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 30 |
- -60%
M14x1.5
| Aansluitdraad | M14x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 870 |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 39 |
- -60%
M14x1.5
| Aansluitdraad | M14x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 1180 |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 41 |
- -60%
M14x1.5
| Aansluitdraad | M14x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 755 |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 40 |
- -60%
M14x1.5
| Aansluitdraad | M14x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 720 |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 40 |
- -60%
Voor airco, zwart
| Verwarming / Koeling | Voor airco |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Zwart |
- -56%
Blauw
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiameter [mm] | 20 |
| Behuizingskleur | Blauw |
- -53%
- -48%