×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Skoda Temperatuursensor
Sensor, uitlaatgastemperatuur Herth+Buss Elparts 70686002
Voor roetfilter, M14x1,5
70686002
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Inbouwplaats | Voor roetfilter |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Kabellengte [mm] | 840 |
| Aantal contacten | 2 |
€ 264,86
€ 92,70
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, uitlaatgastemperatuur Herth+Buss Elparts 70686003
Na roetfilter, M14x1,5
70686003
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Inbouwplaats | Na roetfilter |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Kabellengte [mm] | 675 |
| Aantal contacten | 2 |
€ 221,55
€ 77,55
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, uitlaatgastemperatuur Herth+Buss Elparts 70686005
Uitlaatgasturbo, M14x1,5
70686005
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Inbouwplaats | Uitlaatgasturbo |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Kabellengte [mm] | 240 |
| Aantal contacten | 2 |
€ 326,91
€ 114,42
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, uitlaatgastemperatuur Herth+Buss Elparts 70686008
M14x1,25
70686008
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Kabellengte [mm] | 249 |
| Aantal contacten | 2 |
€ 303,94
€ 106,38
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
€ 181,56
€ 63,55
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, uitlaatgastemperatuur VDO 2803550055302
Voor roetfilter
2803550055302
| Inbouwplaats | Voor roetfilter |
| Aantal contacten | 2 |
€ 110,27
€ 110,27
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, uitlaatgastemperatuur VDO 2803550056302
Na roetfilter, voor voertuigen met stuur links
2803550056302
| Inbouwplaats | Na roetfilter |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aantal contacten | 2 |
€ 339,97
€ 118,99
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, uitlaatgastemperatuur VDO 2803550057302
Voor roetfilter
2803550057302
| Inbouwplaats | Voor roetfilter |
| Aantal contacten | 2 |
€ 112,14
€ 112,14
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, uitlaatgastemperatuur VDO 2803550170302
Voor roetfilter
2803550170302
| Inbouwplaats | Voor roetfilter |
| Aantal contacten | 2 |
€ 302,77
€ 105,97
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, uitlaatgastemperatuur Swag 33 11 0056
M14 x 1,5
33 11 0056
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Kabellengte [mm] | 719 |
€ 103,16
€ 66,03
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, binnentemperatuur Vemo V10-72-0207
Zwart
V10-72-0207
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Zwart |
€ 14,34
€ 10,47
- -27%
Tijdelijk uitverkocht
€ 228,18
€ 150,60
- -34%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, uitlaatgastemperatuur Vemo V10-72-0401
06K 919 529 D, na roetfilter
V10-72-0401
| Voor OE nummer | 06K 919 529 D |
| Inbouwplaats | Na roetfilter |
€ 440,28
€ 154,09
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, uitlaatgastemperatuur Vemo V10-72-0403
06K 919 529 K, na roetfilter
V10-72-0403
| Voor OE nummer | 06K 919 529 K |
| Inbouwplaats | Na roetfilter |
€ 207,08
€ 147,03
- -29%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, uitlaatgastemperatuur Vemo V10-72-0419
PTC
V10-72-0419
| Kabellengte [mm] | 1130 |
| Sensortype | PTC |
| Aantal contacten | 3 |
€ 184,96
€ 184,96
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, uitlaatgastemperatuur Vemo V10-72-0442
06K 919 529 B, bruin
V10-72-0442
| Voor OE nummer | 06K 919 529 B |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Bruin |
€ 188,61
€ 188,61
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, uitlaatgastemperatuur Vemo V10-72-0443
Recht, 04L 906 088 CQ, Met kabel, D-vorm
V10-72-0443
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 04L 906 088 CQ |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 335,59
€ 218,14
- -35%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, uitlaatgastemperatuur Vemo V10-72-0449
Na turbolader, M14x1.5, Ovaal
V10-72-0449
| Inbouwplaats | Na turbolader |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
€ 195,87
€ 141,03
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, uitlaatgastemperatuur Vemo V10-72-0450
Na roetfilter, M14x1.5, Ovaal
V10-72-0450
| Inbouwplaats | Na roetfilter |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
€ 186,64
€ 130,66
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, uitlaatgastemperatuur Vemo V10-72-0451
05L906088AL, na roetfilter, M14x1.5, Ovaal
V10-72-0451
| Voor OE nummer | 05L906088AL |
| Inbouwplaats | Na roetfilter |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 535 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
€ 188,98
€ 136,06
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, uitlaatgastemperatuur Vemo V10-72-0452
Voor turbolader, M14x1.5, Ovaal
V10-72-0452
| Inbouwplaats | Voor turbolader |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
€ 192,52
€ 130,91
- -32%
Tijdelijk uitverkocht
€ 193,98
€ 164,87
- -15%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, uitlaatgastemperatuur Vemo V10-72-0454
05L906088F, voor roetfilter, M14x1.5, Ovaal
V10-72-0454
| Voor OE nummer | 05L906088F |
| Inbouwplaats | Voor roetfilter |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 235 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
€ 188,94
€ 136,04
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, uitlaatgastemperatuur Vemo V10-72-0455
05L906088M, voor roetfilter, M14x1.5, Ovaal
V10-72-0455
| Voor OE nummer | 05L906088M |
| Inbouwplaats | Voor roetfilter |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 230 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
€ 174,20
€ 118,46
- -32%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, uitlaatgastemperatuur Vemo V10-72-0474
Recht, Met kabel
V10-72-0474
| Vorm | Recht |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
€ 202,05
€ 143,46
- -29%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, uitlaatgastemperatuur Vemo V10-72-0510
PTC
V10-72-0510
| Kabellengte [mm] | 870 |
| Sensortype | PTC |
| Aantal contacten | 2 |
€ 185,30
€ 142,68
- -23%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, uitlaatgastemperatuur Vemo V10-72-1334
L Form, 038 906 088 B, M14 x 1,5, PTC
V10-72-1334
| Draaimoment [Nm] | 45 |
| Vorm | L Form |
| Voor OE nummer | 038 906 088 B |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Totale lengte [mm] | 1370 |
| Kabellengte [mm] | 1195 |
| Sensortype | PTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 900 |
| Stekkerkleur | Bruin |
| Uitvoering leidingisolatie | Met isolatie van gegolfde pijp |
€ 308,45
€ 107,96
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, uitlaatgastemperatuur Vemo V10-72-1470
Gebogen, 04L 906 088 AF, voor turbolader, Met kabel
V10-72-1470
| Draaimoment [Nm] | 45 |
| Vorm | Gebogen |
| Voor OE nummer | 04L 906 088 AF |
| Inbouwplaats | Voor turbolader |
| Kabellengte [mm] | 295 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 261,19
€ 91,42
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
€ 26,32
€ 19,48
- -26%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, uitlaatgastemperatuur Vemo V10-72-1568
Recht, 04L 906 088 AD, D-vorm, beige
V10-72-1568
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 04L 906 088 AD |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 900 |
| Stekkerkleur | Beige |
€ 187,79
€ 122,06
- -35%
Tijdelijk uitverkocht
€ 150,40
€ 60,16
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
€ 117,73
€ 74,17
- -37%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken