Thermotec Condensor airco
630 x 482 x 16 mm, Manuale / Automatische versnelling, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 630 x 482 x 16 mm |
| Aandrijving | Manuale / Automatische versnelling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 595 |
| Netbreedte [mm] | 480 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
635 x 393 x 16 mm, Zonder droger
| Afmeetingen radiateur | 635 x 393 x 16 mm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 635 |
| Netbreedte [mm] | 393 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
386 x 426 x 16 mm, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 386 x 426 x 16 mm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 435 |
| Netbreedte [mm] | 386 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
538 x 383 x 16 mm, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 538 x 383 x 16 mm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 538 |
| Netbreedte [mm] | 383 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
688 x 326 x 16 mm, Aluminium, Zonder droger
| Afmeetingen radiateur | 688 x 326 x 16 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 688 |
| Netbreedte [mm] | 326 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
647 x 360 x 16 mm, Aluminium, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 647 x 360 x 16 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 647 |
| Netbreedte [mm] | 360 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -74%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
505 x 405 x 16 mm, Aluminium, Zonder droger
| Afmeetingen radiateur | 505 x 405 x 16 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 508 |
| Netbreedte [mm] | 401 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
606 x 356 x 16 mm, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 606 x 356 x 16 mm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 606 |
| Netbreedte [mm] | 356 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -73%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
532 x 367 x 12 mm, Met droger, India
| Afmeetingen radiateur | 532 x 367 x 12 mm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Productieland van het voertuig | India |
| Netlengte [mm] | 532 |
| Netbreedte [mm] | 367 |
| Netdiepte [mm] | 12 |
- -73%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
645 x 447 x 16 mm, Manuale / Automatische versnelling, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 645 x 447 x 16 mm |
| Aandrijving | Manuale / Automatische versnelling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 645 |
| Netbreedte [mm] | 447 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
540 x 430 x 16 mm, Manuale / Automatische versnelling, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 540 x 430 x 16 mm |
| Aandrijving | Manuale / Automatische versnelling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 540 |
| Netbreedte [mm] | 430 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met droger
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 615 |
| Netbreedte [mm] | 391 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
720 x 382 x 16 mm, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 720 x 382 x 16 mm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 720 |
| Netbreedte [mm] | 382 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -72%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
490 x 376 x 16 mm, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 490 x 376 x 16 mm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 490 |
| Netbreedte [mm] | 376 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
692 x 378 x 12 mm, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 692 x 378 x 12 mm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 692 |
| Netbreedte [mm] | 378 |
| Netdiepte [mm] | 12 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
575x510, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 575x510 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 15,6 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 10,2 |
| Netlengte [mm] | 575 |
| Netbreedte [mm] | 510 |
| Netdiepte [mm] | 12 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
643 x 390 x 16 mm, Manuale / Automatische versnelling, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 643 x 390 x 16 mm |
| Aandrijving | Manuale / Automatische versnelling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 643 |
| Netbreedte [mm] | 390 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
656 x 436 x 16 mm, Manuale / Automatische versnelling, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 656 x 436 x 16 mm |
| Aandrijving | Manuale / Automatische versnelling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 656 |
| Netbreedte [mm] | 436 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
706 x 396 x 16 mm, Manuale / Automatische versnelling, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 706 x 396 x 16 mm |
| Aandrijving | Manuale / Automatische versnelling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 706 |
| Netbreedte [mm] | 396 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
402 x 382 x 16 mm, Manuale / Automatische versnelling, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 402 x 382 x 16 mm |
| Aandrijving | Manuale / Automatische versnelling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 402 |
| Netbreedte [mm] | 382 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -73%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
525 x 447 x 16 mm, Manuale / Automatische versnelling, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 525 x 447 x 16 mm |
| Aandrijving | Manuale / Automatische versnelling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 525 |
| Netbreedte [mm] | 447 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
746 x 366 x 16 mm, Automatische versnellingsbak, Met droger, Verenigde Staten
| Afmeetingen radiateur | 746 x 366 x 16 mm |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Productieland van het voertuig | Verenigde Staten |
| Netlengte [mm] | 746 |
| Netbreedte [mm] | 366 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Automatische versnellingsbak, 7 versnellingen, Met droger
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 7 versnellingen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 460 |
| Netbreedte [mm] | 379 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Flensbevestiging, Aluminium, Zonder droger, R 134
| Monteerwijze | Flensbevestiging |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Koelmiddel | R 134, R 12 |
| Netlengte [mm] | 424 |
| Netbreedte [mm] | 490 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
| Kleur | Zilver, zwart |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
648 x 561 x 16 mm, Automatische versnellingsbak, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 648 x 561 x 16 mm |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 648 |
| Netbreedte [mm] | 561 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
676 x 444 x 12 mm, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 676 x 444 x 12 mm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 676 |
| Netbreedte [mm] | 444 |
| Netdiepte [mm] | 12 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
590 x 265 x 16 mm, Semi-automatisch, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 590 x 265 x 16 mm |
| Aandrijving | Semi-automatisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 590 |
| Netbreedte [mm] | 265 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
703 x 365 x 16 mm, Manuale / Automatische versnelling, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 703 x 365 x 16 mm |
| Aandrijving | Manuale / Automatische versnelling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 703 |
| Netbreedte [mm] | 365 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
640 x 331 x 16 mm, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 640 x 331 x 16 mm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 640 |
| Netbreedte [mm] | 331 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
728 x 368 x 16 mm, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 728 x 368 x 16 mm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 728 |
| Netbreedte [mm] | 368 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
485 x 383 x 12 mm, Handgeschakeld, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 485 x 383 x 12 mm |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 485 |
| Netbreedte [mm] | 383 |
| Netdiepte [mm] | 12 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
487 x 407 x 16 mm, Met droger, Groot-Brittannië
| Afmeetingen radiateur | 487 x 407 x 16 mm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Productieland van het voertuig | Groot-Brittannië |
| Netlengte [mm] | 487 |
| Netbreedte [mm] | 407 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.