Thermotec Condensor airco
Zonder droger, R 134a
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Koelmiddel | R 134a |
| Netlengte [mm] | 575 |
| Netbreedte [mm] | 388 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium, Met droger, R 134a
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 15,5 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 10,1 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Netlengte [mm] | 620 |
| Netbreedte [mm] | 436 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
733-330-16, Handgeschakeld, Zonder droger
| Afmeetingen radiateur | 733-330-16 |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 733 |
| Netbreedte [mm] | 330 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
545-350-16, Manuale / Automatische versnelling, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 545-350-16 |
| Aandrijving | Manuale / Automatische versnelling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 545 |
| Netbreedte [mm] | 350 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
655-391-16, Handgeschakeld, Zonder droger
| Afmeetingen radiateur | 655-391-16 |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 655 |
| Netbreedte [mm] | 391 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
592-470-16, Zonder droger
| Afmeetingen radiateur | 592-470-16 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 592 |
| Netbreedte [mm] | 470 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
542-328-16, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 542-328-16 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 542 |
| Netbreedte [mm] | 328 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -72%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Handgeschakeld, 7E0820411B, Met droger
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Voor OE nummer | 7E0820411B |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 687 |
| Netbreedte [mm] | 452 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
590-500-16, Met droger, Achterste deel, voorste deel
| Afmeetingen radiateur | 590-500-16 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 590 |
| Netbreedte [mm] | 500 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
| Sectie | Achterste deel, voorste deel |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Manuale / Automatische versnelling, 7N0820411A, Met droger
| Aandrijving | Manuale / Automatische versnelling |
| Voor OE nummer | 7N0820411A |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 600 |
| Netbreedte [mm] | 486 |
| Netdiepte [mm] | 17 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Manuale / Automatische versnelling, Met droger
| Aandrijving | Manuale / Automatische versnelling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 580 |
| Netbreedte [mm] | 308 |
| Netdiepte [mm] | 20 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium, Met droger, R 134a
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Koelmiddel | R 134a |
| Netlengte [mm] | 645 |
| Netbreedte [mm] | 380 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -75%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium, Met droger, R 134a
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Koelmiddel | R 134a |
| Netlengte [mm] | 480 |
| Netbreedte [mm] | 360 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Halla HCC, Aluminium, Met droger, R 134a
| Voor fabrikant | Halla HCC |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Koelmiddel | R 134a |
| Netlengte [mm] | 485 |
| Netbreedte [mm] | 400 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
660-375-16, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 660-375-16 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 660 |
| Netbreedte [mm] | 375 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
515-397-12, Handgeschakeld, Aluminium, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 515-397-12 |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 515 |
| Netbreedte [mm] | 397 |
| Netdiepte [mm] | 12 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met droger
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 593 |
| Netbreedte [mm] | 418 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Met droger
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 640 |
| Netbreedte [mm] | 358 |
| Netdiepte [mm] | 20 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met droger
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 490 |
| Netbreedte [mm] | 381 |
| Netdiepte [mm] | 18 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
568-341-16, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 568-341-16 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 568 |
| Netbreedte [mm] | 341 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
600-380-16, Handgeschakeld, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 600-380-16 |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 600 |
| Netbreedte [mm] | 380 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
565-346-16, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 565-346-16 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 565 |
| Netbreedte [mm] | 346 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Handgeschakeld, Met droger
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 587 |
| Netbreedte [mm] | 367 |
| Netdiepte [mm] | 12 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Manuale / Automatische versnelling, Zonder droger
| Aandrijving | Manuale / Automatische versnelling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 500 |
| Netbreedte [mm] | 331 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
595-440-16, Manuale / Automatische versnelling, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 595-440-16 |
| Aandrijving | Manuale / Automatische versnelling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 595 |
| Netbreedte [mm] | 440 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Manuale / Automatische versnelling, Met droger
| Aandrijving | Manuale / Automatische versnelling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 521 |
| Netbreedte [mm] | 353 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
650-438-16, voor voertuigen met enkele cabine, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 650-438-16 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met enkele cabine |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 650 |
| Netbreedte [mm] | 438 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
560-397-16, Manuale / Automatische versnelling, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 560-397-16 |
| Aandrijving | Manuale / Automatische versnelling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 560 |
| Netbreedte [mm] | 397 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
710-361-12, Manuale / Automatische versnelling, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 710-361-12 |
| Aandrijving | Manuale / Automatische versnelling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 710 |
| Netbreedte [mm] | 361 |
| Netdiepte [mm] | 12 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
745 x 328 x 16 mm, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 745 x 328 x 16 mm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 745 |
| Netbreedte [mm] | 328 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -73%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
590 x 434 x 12 mm, Manuale / Automatische versnelling, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 590 x 434 x 12 mm |
| Aandrijving | Manuale / Automatische versnelling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 565 |
| Netbreedte [mm] | 435 |
| Netdiepte [mm] | 12 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
702 x 344 x 18 mm, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 702 x 344 x 18 mm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 706 |
| Netbreedte [mm] | 341 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.