Thermotec Condensor airco
690 x 376 x 16 mm, Aluminium, Zonder droger
| Afmeetingen radiateur | 690 x 376 x 16 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 690 |
| Netbreedte [mm] | 376 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
665 x 295 x 16 mm, Handgeschakeld, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 665 x 295 x 16 mm |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Voor OE nummer | 51819064 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 630 |
| Netbreedte [mm] | 295 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
541 x 328 x 16 mm, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 541 x 328 x 16 mm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 541 |
| Netbreedte [mm] | 328 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
687 x 444 x 16 mm, Automatische versnellingsbak, Zonder droger
| Afmeetingen radiateur | 687 x 444 x 16 mm |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 645 |
| Netbreedte [mm] | 460 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
670 x 307 x 16 mm, Manuale / Automatische versnelling, Zonder droger
| Afmeetingen radiateur | 670 x 307 x 16 mm |
| Aandrijving | Manuale / Automatische versnelling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 670 |
| Netbreedte [mm] | 307 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
643 x 377 x 16 mm, Handgeschakeld, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 643 x 377 x 16 mm |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 643 |
| Netbreedte [mm] | 377 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
675 x 385 x 16 mm, Zonder droger
| Afmeetingen radiateur | 675 x 385 x 16 mm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 675 |
| Netbreedte [mm] | 385 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
609 x 523 x 16 mm, Automatische versnellingsbak, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 609 x 523 x 16 mm |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 609 |
| Netbreedte [mm] | 523 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
609 x 424 x 16 mm, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 609 x 424 x 16 mm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 570 |
| Netbreedte [mm] | 451 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
522 x 452 x 16 mm, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 522 x 452 x 16 mm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 522 |
| Netbreedte [mm] | 452 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -76%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
620 x 345 x 16 mm, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 620 x 345 x 16 mm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 620 |
| Netbreedte [mm] | 345 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
510 x 522 x 16 mm, 68003972AA, Zonder droger
| Afmeetingen radiateur | 510 x 522 x 16 mm |
| Voor OE nummer | 68003972AA |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 510 |
| Netbreedte [mm] | 522 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
668 x 406 x 12 mm, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 668 x 406 x 12 mm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 668 |
| Netbreedte [mm] | 406 |
| Netdiepte [mm] | 12 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
718 x 384 x 16 mm, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 718 x 384 x 16 mm |
| Voor OE nummer | 2010808 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 718 |
| Netbreedte [mm] | 384 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder droger
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 330 |
| Netbreedte [mm] | 272 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -76%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
365 x 270 x 16 mm, Rechts voor, Links voor, Zonder droger
| Afmeetingen radiateur | 365 x 270 x 16 mm |
| Inbouwplaats | Rechts voor, Links voor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 365 |
| Netbreedte [mm] | 270 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -79%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
610 x 443 x 16 mm, Manuale / Automatische versnelling, Met droger, FRONT AC
| Afmeetingen radiateur | 610 x 443 x 16 mm |
| Aandrijving | Manuale / Automatische versnelling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 610 |
| Netbreedte [mm] | 465 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
| Versie | FRONT AC |
- -80%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Met droger
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 595 |
| Netbreedte [mm] | 395 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
705 x 340 x 18 mm, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 705 x 340 x 18 mm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 665 |
| Netbreedte [mm] | 340 |
| Netdiepte [mm] | 18 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
522 x 366 x 12 mm, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 522 x 366 x 12 mm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 522 |
| Netbreedte [mm] | 366 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
530 x 420 x 24 mm, Handgeschakeld, Zonder droger
| Afmeetingen radiateur | 530 x 420 x 24 mm |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 630 |
| Netbreedte [mm] | 420 |
| Netdiepte [mm] | 24 |
- -72%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
672 x 334 x 16 mm
| Afmeetingen radiateur | 672 x 334 x 16 mm |
| Voor OE nummer | 22212990 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
645 x 300 x 16 mm, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 645 x 300 x 16 mm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 645 |
| Netbreedte [mm] | 300 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
695 x 382 x 16 mm, Manuale / Automatische versnelling, Zonder droger
| Afmeetingen radiateur | 695 x 382 x 16 mm |
| Aandrijving | Manuale / Automatische versnelling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 655 |
| Netbreedte [mm] | 380 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
754 x 435 x 16 mm, Manuale / Automatische versnelling, 97606-4D101, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 754 x 435 x 16 mm |
| Aandrijving | Manuale / Automatische versnelling |
| Voor OE nummer | 97606-4D101 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 754 |
| Netbreedte [mm] | 435 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -72%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
660 x 300 x 16 mm, Manuale / Automatische versnelling, 73210SG000, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 660 x 300 x 16 mm |
| Aandrijving | Manuale / Automatische versnelling |
| Voor OE nummer | 73210SG000 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 660 |
| Netbreedte [mm] | 300 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
656 x 377 x 12 mm, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 656 x 377 x 12 mm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 656 |
| Netbreedte [mm] | 377 |
| Netdiepte [mm] | 12 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
690 x 30 x 16 mm, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 690 x 30 x 16 mm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 690 |
| Netbreedte [mm] | 307 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
636 x 515 x 16 mm, Manuale / Automatische versnelling, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 636 x 515 x 16 mm |
| Aandrijving | Manuale / Automatische versnelling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 636 |
| Netbreedte [mm] | 515 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met droger
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 657 |
| Netbreedte [mm] | 384 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
694 x 372 x 16 mm, Manuale / Automatische versnelling, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 694 x 372 x 16 mm |
| Aandrijving | Manuale / Automatische versnelling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 694 |
| Netbreedte [mm] | 372 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
480 x 340 x 16 mm, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 480 x 340 x 16 mm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 480 |
| Netbreedte [mm] | 340 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.