Nissan Nv 400 Turbolader
| Gewicht [kg] | 0,85 |
| Voor artikelnummer | 8200730589 |
Rechts, Intercooler, inlaatluchtkoeler, 144605171R
| Inbouwplaats | Rechts, Intercooler, inlaatluchtkoeler |
| Voor artikelnummer | 144605171R |
Uitlaatgasturbo, met set olietestpapier, Met toebehoren
| Laadtype | Uitlaatgasturbo |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met set olietestpapier, Met toebehoren |
| Voor losse onderdelen, zie stuklijst | |
| Lees de montagehandleiding | |
| Aanvullende informatie | Turbo ProKit GEREVISEERD |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,00 |
Uitlaatgasturbo, Met toebehoren, VNT / VTG
| Laadtype | Uitlaatgasturbo |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Voor losse onderdelen, zie stuklijst | |
| Specificatie | VNT / VTG |
| Lees de montagehandleiding | |
| Aanvullende informatie | Garrett Turbo ProKit GEREVISEERD |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,00 |
Uitlaatgasturbo, met set olietestpapier, Met toebehoren
| Laadtype | Uitlaatgasturbo |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met set olietestpapier, Met toebehoren |
| Voor losse onderdelen, zie stuklijst | |
| Lees de montagehandleiding | |
| Aanvullende informatie | Turbo ProKit NIEUW |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,00 |
Uitlaatgasturbo, Met toebehoren, VNT / VTG
| Laadtype | Uitlaatgasturbo |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Voor losse onderdelen, zie stuklijst | |
| Specificatie | VNT / VTG |
| Lees de montagehandleiding | |
| Aanvullende informatie | Garrett Turbo ProKit NIEUW |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,00 |
Elektrisch geregeld stelelement (schakelaar), Uitlaatgasturbo, Met pakkingen, BorgWarner/KKK
| Nettogewicht [kg] | 8,7 |
| Laadtype | Elektrisch geregeld stelelement (schakelaar), Uitlaatgasturbo |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Voor fabrikant | BorgWarner/KKK |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
Elektrisch geregeld stelelement (schakelaar), Uitlaatgasturbo, Met pakkingen, Garrett/Honeywell
| Nettogewicht [kg] | 6,95 |
| Laadtype | Elektrisch geregeld stelelement (schakelaar), Uitlaatgasturbo |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Voor fabrikant | Garrett/Honeywell |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 114,95 |
Pneumatisch geregeld stelelement (schakelaar), Uitlaatgasturbo, Met pakkingen, Uitlaatgaszijde
| Nettogewicht [kg] | 7,69 |
| Laadtype | Pneumatisch geregeld stelelement (schakelaar), Uitlaatgasturbo |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Inbouwplaats | Uitlaatgaszijde |
| Voor fabrikant | Garrett/Honeywell |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder uitlaatbocht |
| Versie | 8201393211 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 78,65 |
Pneumatisch geregeld stelelement (schakelaar), Uitlaatgasturbo, Met pakkingen, Cilinderkop
| Nettogewicht [kg] | 8,5 |
| Laadtype | Pneumatisch geregeld stelelement (schakelaar), Uitlaatgasturbo |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Inbouwplaats | Cilinderkop |
| Voor fabrikant | Garrett/Honeywell |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met uitlaatbocht |
| Versie | Upper |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
CR (chloropreenrubber), Aramide, NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk), GM93168192
| Materiaal van 3e laag | CR (chloropreenrubber) |
| Materiaal van 2e laag | Aramide |
| Materiaal van 1e laag | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Gewicht [g] | 37 |
| Voor OE nummer | GM93168192 |
| Hoeveelheid | Stuk |
- -70%
ACM (Polyacryl-Rubber), Aramide, 1446300Q1J
| Materiaal van 3e laag | ACM (Polyacryl-Rubber) |
| Materiaal van 2e laag | Aramide |
| Materiaal van 1e laag | ACM (Polyacryl-Rubber) |
| Gewicht [g] | 765 |
| Voor OE nummer | 1446300Q1J |
| Hoeveelheid | Stuk |
- -67%
Voorwielaandrijving, 1446300Q1N, Stuk
| Gewicht [g] | 680 |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| Voor OE nummer | 1446300Q1N |
| Hoeveelheid | Stuk |
- -74%
MVQ (Silicoon-Rubber), Polyester, Stuk
| Dikte 1 [mm] | 4,5 |
| Materiaal van 3e laag | MVQ (Silicoon-Rubber) |
| Materiaal van 2e laag | Polyester |
| Materiaal van 1e laag | MVQ (Silicoon-Rubber) |
| Gewicht [g] | 110 |
| Lengte [mm] | 87 |
| Binnendiameter [mm] | 52 |
| Buitendiameter [mm] | 61 |
| Hoeveelheid | Stuk |
- -48%
MVQ (Silicoon-Rubber), Polyester, Achterwielaandrijving
| Materiaal van 3e laag | MVQ (Silicoon-Rubber) |
| Materiaal van 2e laag | Polyester |
| Materiaal van 1e laag | MVQ (Silicoon-Rubber) |
| Gewicht [g] | 475 |
| Aandrijving | Achterwielaandrijving |
| Voor OE nummer | 1446300Q3A |
| Hoeveelheid | Stuk |
- -54%
MVQ (Silicoon-Rubber), Polyester, Achterwielaandrijving
| Materiaal van 3e laag | MVQ (Silicoon-Rubber) |
| Materiaal van 2e laag | Polyester |
| Materiaal van 1e laag | MVQ (Silicoon-Rubber) |
| Gewicht [g] | 530 |
| Aandrijving | Achterwielaandrijving |
| Voor OE nummer | GM95524211 |
| Hoeveelheid | Stuk |
- -54%
MVQ (Silicoon-Rubber), Polyester, FVMQ (Fluorsilikon-Kautschuk), Voorwielaandrijving
| Materiaal van 3e laag | MVQ (Silicoon-Rubber) |
| Materiaal van 2e laag | Polyester |
| Materiaal van 1e laag | FVMQ (Fluorsilikon-Kautschuk) |
| Gewicht [g] | 570 |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| Voor OE nummer | GM95524209 |
| Hoeveelheid | Stuk |
- -45%
MVQ (Silicoon-Rubber), Polyester, FVMQ (Fluorsilikon-Kautschuk), Voorwielaandrijving
| Materiaal van 3e laag | MVQ (Silicoon-Rubber) |
| Materiaal van 2e laag | Polyester |
| Materiaal van 1e laag | FVMQ (Fluorsilikon-Kautschuk) |
| Gewicht [g] | 375 |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| Voor OE nummer | 1446300Q2M |
| Hoeveelheid | Stuk |
- -59%
MVQ (Silicoon-Rubber), Polyester, 1446300Q2F
| Materiaal van 3e laag | MVQ (Silicoon-Rubber) |
| Materiaal van 2e laag | Polyester |
| Materiaal van 1e laag | MVQ (Silicoon-Rubber) |
| Gewicht [g] | 550 |
| Voor OE nummer | 1446300Q2F |
| Hoeveelheid | Stuk |
- -58%
MVQ (Silicoon-Rubber), Polyester, GM95524032
| Materiaal van 3e laag | MVQ (Silicoon-Rubber) |
| Materiaal van 2e laag | Polyester |
| Materiaal van 1e laag | MVQ (Silicoon-Rubber) |
| Gewicht [g] | 565 |
| Voor OE nummer | GM95524032 |
| Hoeveelheid | Stuk |
- -58%
MVQ (Silicoon-Rubber), Polyester, 1446300Q2K
| Materiaal van 3e laag | MVQ (Silicoon-Rubber) |
| Materiaal van 2e laag | Polyester |
| Materiaal van 1e laag | MVQ (Silicoon-Rubber) |
| Gewicht [g] | 365 |
| Voor OE nummer | 1446300Q2K |
| Hoeveelheid | Stuk |
- -54%
MVQ (Silicoon-Rubber), Polyester, Voorwielaandrijving
| Materiaal van 3e laag | MVQ (Silicoon-Rubber) |
| Materiaal van 2e laag | Polyester |
| Materiaal van 1e laag | MVQ (Silicoon-Rubber) |
| Gewicht [g] | 335 |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| Voor OE nummer | 144602862R |
| Hoeveelheid | Stuk |
- -55%
MVQ (Silicoon-Rubber), Polyester, 1446000Q3K
| Materiaal van 3e laag | MVQ (Silicoon-Rubber) |
| Materiaal van 2e laag | Polyester |
| Materiaal van 1e laag | MVQ (Silicoon-Rubber) |
| Gewicht [g] | 200 |
| Voor OE nummer | 1446000Q3K |
| Hoeveelheid | Stuk |
- -52%
MVQ (Silicoon-Rubber), Polyester, GM95529993
| Materiaal van 3e laag | MVQ (Silicoon-Rubber) |
| Materiaal van 2e laag | Polyester |
| Materiaal van 1e laag | MVQ (Silicoon-Rubber) |
| Gewicht [g] | 555 |
| Voor OE nummer | GM95529993 |
| Hoeveelheid | Stuk |
- -61%
MVQ (Silicoon-Rubber), Polyester, GM93167986
| Materiaal van 3e laag | MVQ (Silicoon-Rubber) |
| Materiaal van 2e laag | Polyester |
| Materiaal van 1e laag | MVQ (Silicoon-Rubber) |
| Gewicht [g] | 2400 |
| Voor OE nummer | GM93167986 |
| Hoeveelheid | Stuk |
- -54%
MVQ (Silicoon-Rubber), Polyester, GM95518554
| Materiaal van 3e laag | MVQ (Silicoon-Rubber) |
| Materiaal van 2e laag | Polyester |
| Materiaal van 1e laag | MVQ (Silicoon-Rubber) |
| Gewicht [g] | 875 |
| Voor OE nummer | GM95518554 |
| Hoeveelheid | Stuk |
- -52%
Pneumatisch geregeld stelelement (schakelaar), Uitlaatgasturbo, Met pakkingen, Uitlaatgaszijde
| Nettogewicht [kg] | 7,69 |
| Laadtype | Pneumatisch geregeld stelelement (schakelaar), Uitlaatgasturbo |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Inbouwplaats | Uitlaatgaszijde |
| Voor fabrikant | Garrett/Honeywell |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder uitlaatbocht |
| Versie | 8201393211 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,98 |
- -48%
Pneumatisch geregeld stelelement (schakelaar), Uitlaatgasturbo, Met pakkingen, Cilinderkop
| Nettogewicht [kg] | 8,5 |
| Laadtype | Pneumatisch geregeld stelelement (schakelaar), Uitlaatgasturbo |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Inbouwplaats | Cilinderkop |
| Voor fabrikant | Garrett/Honeywell |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met uitlaatbocht |
| Versie | Upper |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 243,23 |
- -43%
Elektrisch geregeld stelelement (schakelaar), geregelde tweetraps oplading, Met pakkingen, Uitlaatgaszijde
| Nettogewicht [kg] | 9,23 |
| Laadtype | Elektrisch geregeld stelelement (schakelaar), geregelde tweetraps oplading |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Inbouwplaats | Uitlaatgaszijde |
| Voor fabrikant | Garrett/Honeywell |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder uitlaatbocht |
| Versie | Part of biturbo |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 127,05 |
- -11%
Garret, Uitlaatgasturbo, Pneumatisch geregeld stelelement (schakelaar), Met pakkingen
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Fabrikant | Garret |
| Gewicht [kg] | 4,7 |
| Laadtype | Uitlaatgasturbo, Pneumatisch geregeld stelelement (schakelaar) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Voor fabrikant | Garrett/Honeywell |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 187,55 |
Garret, Uitlaatgasturbo, Pneumatisch geregeld stelelement (schakelaar), Met pakkingen
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Fabrikant | Garret |
| Gewicht [kg] | 5,4 |
| Laadtype | Uitlaatgasturbo, Pneumatisch geregeld stelelement (schakelaar) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Voor fabrikant | Garrett/Honeywell |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 187,55 |