Seat Marbella Versnellingsbak olie
GL-4, VW G 070 726, VW G 060 726, VW G 052 726
| Bruto gewicht [kg] | 0,972 |
| API specificaties | GL-4 |
| Fabrieksadvies voor olie | VW G 070 726, VW G 060 726, VW G 052 726, VW G 052 527, VW G 052 512, VW G 052 178, PSA B71 2310, MINI 83 22 2 409 710, MINI 83 22 0 397 244, MINI 83 22 0 306 816, LEXUS Trans. Oil LF, LEXUS LV 75W MT, LEXUS JWS 2271, LEXUS 0888581001, INFINITI LV MT-1, HONDA MTF-III, FORD WSS-M2C200-E1, FORD WSS-M2C200-D3, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ2, Experya 75W, ELF Tranself NFX, DS 1618078480, DS (CAPSA) JWS 2271, CITROEN PSA B71 2310, CITROEN JWS 2271, CITROEN 1618078480, CASTROL BOT 350 M1, BMW MTF-LT-3, BMW DTF 1, BMW 83 22 2 409 710, BMW 83 22 0 397 244, BMW 83 22 0 306 816 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
GL-4, VW G 070 726, VW G 060 726, VW G 052 726
| Bruto gewicht [kg] | 17,86 |
| API specificaties | GL-4 |
| Fabrieksadvies voor olie | VW G 070 726, VW G 060 726, VW G 052 726, VW G 052 527, VW G 052 512, VW G 052 178, PSA B71 2310, MINI 83 22 2 409 710, MINI 83 22 0 397 244, MINI 83 22 0 306 816, LEXUS Trans. Oil LF, LEXUS LV 75W MT, LEXUS JWS 2271, LEXUS 0888581001, INFINITI LV MT-1, HONDA MTF-III, FORD WSS-M2C200-E1, FORD WSS-M2C200-D3, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ2, Experya 75W, ELF Tranself NFX, DS 1618078480, DS (CAPSA) JWS 2271, CITROEN PSA B71 2310, CITROEN JWS 2271, CITROEN 1618078480, CASTROL BOT 350 M1, BMW MTF-LT-3, BMW DTF 1, BMW 83 22 2 409 710, BMW 83 22 0 397 244, BMW 83 22 0 306 816 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
MAN 341 Typ E3, IVECO, ZF TE-ML 01L, DAF
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 01L, 000 km or 3 years), Volvo 97305, DAF
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DTFR 13B150 (MB 235., MAN 341 Typ E3, Volvo 97305, IVECO
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 02L, MAN 341 Typ E3, Volvo 97307, ZF TE-ML 08
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ford WSS-M2C200-D2, API GL-4, VW G 052 178, MIL-L-2105
| Specificatie | Ford WSS-M2C200-D2, API GL-4, VW G 052 178, MIL-L-2105, VW G 052 512, VW G 052 726, MB 235.73, VW G 052 171, VW G 055 512 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW G 052 171, API GL-4, VW G 052 726, VW G 055 512
| Specificatie | VW G 052 171, API GL-4, VW G 052 726, VW G 055 512, Ford WSS-M2C200-D2, VW G 052 512, VW G 052 178, MB 235.73, MIL-L-2105 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
75W, VW G 052 178, Toyota, Peugeot Citroen (B71
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
| Fabrieksadvies voor olie | VW G 052 178, Toyota, Peugeot Citroen (B71, MTF LT-3, G 070 726, G 060 726, G 055 512, G 052 726, G 052 512, Ford WSS-M2C 200-D2, Fiat 9.55550-MZ6, BMW 83 22 7 533 818, 08885-81081, 08885-81001 |
| Vrijgave van de fabrikant | API GL4 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW G 070 726 A2, VW G 060 726, VW G 055 726, VW G 052 726
| Specificatie | VW G 070 726 A2, VW G 060 726, VW G 055 726, VW G 052 726, VW G 052 527 A2, VW G 052 512, VW G 052 178, VW G 052 171 |
| Olie | Deels synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | GM 1940764, GM 1940004, GM 19259104, BMW MTF LT-3 |
| API specificaties | GL-4, GL-3 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
VW 505 00, BMW Longlife-01, VW 502 00, Chrysler MS 12991
| Let op de serviceinformatie | |
| Voor losse onderdelen, zie stuklijst | |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505 00, BMW Longlife-01, VW 502 00, Chrysler MS 12991, Porsche A40, PSA B71 2296, Renault RN 0700, Renault RN 0710, MB 229.5, MB 226.5, Chrysler MS 10725 |
| Fabrieksadvies voor olie | Fiat 9.55535-N2, Fiat 9.55535-Z2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| API specificaties | SN+ |
| ACEA specificaties | A3/B3, A3/B4 |
| Inhoud [liter] | 1000 |
MIL-L 2105 D, GL-5, GL-4, 75W-90
| Specificatie | MIL-L 2105 D |
| API specificaties | GL-5, GL-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
- -7%
GL-4, ZF TE-ML 17A, MB 235.1, MAN 341 Typ Z2
| API specificaties | GL-4 |
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 17A, MB 235.1, MAN 341 Typ Z2, MAN 341 Typ Z1, MAN 341 Typ E1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W |
- -65%
75W-80, PSA B71 2330, PSA B71 2315, GL-4
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-80 |
| Fabrieksadvies voor olie | PSA B71 2330 |
| Vrijgave van de fabrikant | PSA B71 2315 |
| API specificaties | GL-4 |
| Inhoud [liter] | 209 |
ZF TE-ML16L, ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 14C, ZF TE-ML 14B
| Let op de serviceinformatie | |
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML16L, ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 14C, ZF TE-ML 14B, ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 09, ZF TE-ML 04D, ZF TE-ML 03D, ZF TE-ML 02F, VW TL 5612, VW TL 52162, VW G O52 990 A2, VW G 52 055, VW G 055 025-A2, Volvo JWS 3309, Volvo 97340, Volvo 97335, Volvo 97325, Volvo 5 Speed, Volvo 1273.41, Voith DIWA 013S, Voith 55.6335.32, Toyota T-IV, Toyota T-III, Texaco N402, Texaco ETL-7045E, Suzuki Dexron III, Suzuki ATF 3317, Suzuki ATF 3314, Suzuki ATF 3309, Suzuki ATF 2384K, Suzuki ATF 2326, Suzuki AT Oil 5D06, Subaru K0140Y0700, Subaru ATF-HP, Subaru ATF 5At, Scion T-IV, Scion T-III, Saab Transmax J, Saab JWS 3309, Saab 3309 TIV, Renault SATF-D, Renault DP0/AI4, Porsche Z 000169756, Porsche JWS 3309, Porsche 917 547 00A2, Porsche 043 205 09, Porsche 043 202 28, Peugeot ZF 4HP20, Peugeot Z 000169756, Opel Opel, Opel GM 9986195, Opel GM 88900925, Opel GM 2217466, Opel GM 21005966, Opel GM 19 40767, Opel GM 19 40700, Nissan Matic-K, Nissan Matic-J, Nissan Matic-D, Mit. DQ ATF MA1, Mit. DIAQUEEN SP IV, Mit. DIAQUEEN SK, Mit. DIAQUEEN J3, Mit. DIAQUEEN J2, Mit. DIAQUEEN ATF PA, Mit. Diamond SP-III, MB 236.9, MB 236.7, MB 236.6, MB 236.5, MB 236.2, MB 236.10, Mazda ATF S-1, Mazda ATF N-1, Mazda ATF MV, Mazda ATF M-III, Mazda ATF M-111, Mazda ATF FZ, Mazda ATF F-1, Mazda ATF D II, Mazda ATF 3317, Maserati 231603, MAN 339 Type Z3, MAN 339 Type Z2, MAN 339 Type Z1, MAN 339 Type V2, MAN 339 Type V1, LR TYK 500050, LR LRN 13754, LR 023288, Kia SP-III, Kia ATF Red I-K, Jeep ATF 3, Jaguar JLM 20292, Jaguar JLM 20238, Jaguar 8432, Isuzu SCS, Isuzu Genuine, Isuzu ATF III, Idemitsu K17, Hyundai SP-III, Honda Premium ATF, Honda / Acura ATF-Z1, GM Type A, Suffix A, GM Dexron IIIH, GM Dexron IIIG, GM Dexron IID, GM 9986195(JWS 3309), GM 88900928, GM 22717466, GM 1940767, GM 1940700, Ford WSS-M2C924-A, Ford WSS-M2C922-A1, Ford WSS-M2C202-B, Ford WSS-M2C166-H, Ford WSS-M2C138-CJ, Ford PN 52 990, Ford Mercon V, Fiat 9.55550-AV, Chrysler MS 7176, BMW ZF 5HP30, BMW ZF 5HP24, BMW ZF 5HP18FL, BMW PN 83 22 2152426, BMW PN 83 22 0142516, BMW Mini, BMW LT 71141, BMW LA 2634, BMW ETL-7045E, BMW ETL 8072B, Bentley PY 112995PA, Audi G O52 990 A2, Audi G 52 055, Audi G 055 025-A2, Audi G 052 162-A1, Allison C4, Alfa ATF ASW AW-1, Aisin JWS 3309 |
| Specificatie | JASO 1A |
| Bundeltype | Emmer |
| Inhoud [liter] | 20 |
80W-90, VOLVO 97310, SCANIA STO 1:0
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Specificatie | VOLVO 97310, SCANIA STO 1 |
| Inhoud [liter] | 200 |
| API specificaties | GL-4/5 |
Tranself TRJ,TRT,TRZ, Tranself NFJ, NFP, Honda MTF-III, Honda MTF-II
Tranself TRJ,TRT,TRZ, Tranself NFJ, NFP, Honda MTF-III, Honda MTF-II
Tranself TRJ,TRT,TRZ, Tranself NFJ, NFP, Honda MTF-III, Honda MTF-II
Tranself TRJ,TRT,TRZ, Tranself NFJ, NFP, Honda MTF-III, Honda MTF-II
Tranself TRJ,TRT,TRZ, Tranself NFJ, NFP, Honda MTF-III, Honda MTF-II
Stuk, Fles, VW G 070 726, VW G 060 726
| Hoeveelheid | Stuk |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Fabrieksadvies voor olie | VW G 070 726, VW G 060 726, VW G 052 178, VW G 052 512, VW G 052 726, VW G 055 512, Ford WSS-M2C 200-D2, Fiat 9.55550-MZ6, BMWMTF LT-3, BMW 83 22 7 533 818 |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| API specificaties | GL-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W |
ZF TE-ML 08, VW 501 50 (G50), Ford ESD-M2C 175-A, API GL4+
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 08, VW 501 50 (G50), Ford ESD-M2C 175-A |
| Vrijgave van de fabrikant | API GL4+ |
| Inhoud (ml) | 500 |
| Bundeltype | Blik |
| Viscositeit klasse SAE | 75W-90 |
- -55%
5W-30, VW 505 00/505 01, Opel OV 040 1547 - G, MB 229.31/229.52
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Fabrieksadvies voor olie | VW 505 00/505 01, Opel OV 040 1547 - G, MB 229.31/229.52, Ford WSS-M2C 917-A, Fiat 9.55535-S3, OV 040 1547 - D30 |
| Vrijgave van de fabrikant | MB-Freigabe 229.51, BMW Longlife-04, API SP, ACEA C2/C3 |
- -86%
10W-40, Wuling, RN 0710, Renault RN 0700
| Viscositeit klasse SAE | 10W-40 |
| Fabrieksadvies voor olie | Wuling, RN 0710, Renault RN 0700, Peugeot Citroen (PSA, MB 229.1, HAVAL, GWM, Fiat 9.55535-D2, 9.55535-G2 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 501 01/505 00, MB-Freigabe 229.3, API SN, ACEA A3/B4 |
- -8%
5W-40, Peugeot Citroen (PSA, Opel GM-LL-B-025, MS-10850
| Viscositeit klasse SAE | 5W-40 |
| Fabrieksadvies voor olie | Peugeot Citroen (PSA, Opel GM-LL-B-025, MS-10850, HAVAL, GWM, Fiat 9.55535-H2, Chrysler MS-10725, 9.55535-Z2, 9.55535-N2, 9.55535-M2 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 502 00/505 00, RN 0710, Renault RN 0700, Porsche A40, Peugeot Citroen (PSA, MB-Freigabe 229.5, BMW Longlife-01, API SP, ACEA A3/B4 |
- -62%
SCANIA STO 1:0, MAN 342 Type M3, MAN 342 Type M2, MAN 342 Type M1
| Specificatie | SCANIA STO 1 |
| API specificaties | GL-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
- -82%
SAE J2360, API Other MT-1, API Other GL-5, API Other GL-4
| Specificatie | SAE J2360, API Other MT-1, API Other GL-5, API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16F, ZF TE-ML 12N, ZF TE-ML 12L, Volvo 97312, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 02B, Scania STO 2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Synthetische olie |
API Other GL-4, ZF TE-ML 17A, MB 235.14, MB 235.1
| Specificatie | API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 17A, MB 235.14, DTFR 13B100 MB 235.1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Mineraal olie |