Subaru Legacy Versnellingsbak olie
ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 16L, ZF TE-ML 14B, ZF TE-ML 14A
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 16L, ZF TE-ML 14B, ZF TE-ML 14A
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Toyota CVTF THSII, Toyota CVTF TC, Toyota CVTF FE, Subaru NS-2
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Toyota CVTF THSII, Toyota CVTF TC, Toyota CVTF FE, Subaru NS-2
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Type T-IV, MB 236.91, MB 236.14, MB 236.12
| Fabrieksadvies voor olie | Type T-IV, MB 236.91, MB 236.14, MB 236.12, MB 236.11, MB 236.10, Mazda M-III, JWS 3309, JASO M315 Type 1A, Jaguar JLM 21044, Jaguar JLM 20292, Jaguar JLM 20238 |
| Vrijgave van de fabrikant | Kia SP-III, Kia RED-1K, Isuzu ATF II/III, Honda ATF-Z1 no CVT, GM Dexron IIIH, GM Dexron IIIG, GM Dexron IIE, GM Dexron IID, Ford WSS-M2C924-A, Ford WSS-M2C922-A1, Ford Mercon V, Fiat 9.55550-AV4 |
| Specificatie | TES-389, TES-295, Jeep MS 9602, BMW LT71141, BMW LA2634, BMW ATF 6, BMW 8072B, BMW 7045E, ATF +4, ATF +3, Allison C4, AisinWarner JWS 3317, AisinWarner JWS 3309 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Type T-IV, MB 236.91, MB 236.14, MB 236.12
| Fabrieksadvies voor olie | Type T-IV, MB 236.91, MB 236.14, MB 236.12, MB 236.11, MB 236.10, Mazda M-III, JWS 3309, JASO M315 Type 1A, Jaguar JLM 21044, Jaguar JLM 20292, Jaguar JLM 20238 |
| Vrijgave van de fabrikant | Kia SP-III, Kia RED-1K, Isuzu ATF II/III, Honda ATF-Z1 no CVT, GM Dexron IIIH, GM Dexron IIIG, GM Dexron IIE, GM Dexron IID, Ford WSS-M2C924-A, Ford WSS-M2C922-A1, Ford Mercon V, Fiat 9.55550-AV4 |
| Specificatie | TES-389, TES-295, Jeep MS 9602, BMW LT71141, BMW LA2634, BMW ATF 6, BMW 8072B, BMW 7045E, ATF +4, ATF +3, Allison C4, AisinWarner JWS 3317, AisinWarner JWS 3309 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
75W-85, ZF TE-ML 18, MB 235.7, API GL-5
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-85 |
| Specificatie | ZF TE-ML 18, MB 235.7, API GL-5 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Volledig synthetisch |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
75W-85, ZF TE-ML 18, MB 235.7, API GL-5
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-85 |
| Specificatie | ZF TE-ML 18, MB 235.7, API GL-5 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Volledig synthetisch |
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API GL-5, MAN 342 Type M2, ZF TE-ML 05A/07A/08A, PSA Peugeot Citroën
| Specificatie | API GL-5, MAN 342 Type M2, ZF TE-ML 05A/07A/08A, PSA Peugeot Citroën, MIL-L-2105D |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Olie | Mineraal olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-80 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API GL-5, PSA Peugeot Citroën, MIL-L-2105D, ZF TE-ML 05A/07A/08A
| Specificatie | API GL-5, PSA Peugeot Citroën, MIL-L-2105D, ZF TE-ML 05A/07A/08A, MAN 342 Type M2 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Olie | Mineraal olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-80 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API GL-5, ZF TE-ML 05A/07A/08A, MIL-L-2105D, PSA Peugeot Citroën
| Specificatie | API GL-5, ZF TE-ML 05A/07A/08A, MIL-L-2105D, PSA Peugeot Citroën, MAN 342 Type M2 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 210 |
| Olie | Mineraal olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-80 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API GL-5, PSA Peugeot Citroën, MIL-L-2105D, MAN 342 Type M2
| Specificatie | API GL-5, PSA Peugeot Citroën, MIL-L-2105D, MAN 342 Type M2, ZF TE-ML 05A/07A/08A |
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Olie | Mineraal olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-80 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API GL-5, MAN 342 Type M2, MIL-L-2105D, PSA Peugeot Citroën
| Specificatie | API GL-5, MAN 342 Type M2, MIL-L-2105D, PSA Peugeot Citroën, ZF TE-ML 05A/07A/08A |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Mineraal olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-80 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
MIL-PRF-2105E, MAN 342 Type M2, ZF TE-ML 02B/05A/07A, DTFR 12B100 (MB 235.
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
MAN 342 Type M2, DAF, DTFR 12B100 (MB 235., MAN M 3343 Typ M
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
MIL-PRF-2105E, MAN 341 Typ Z2, MAN M 3343 Typ M, MAN 342 Type M2
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
MIL-PRF-2105E, Mack GO-J, Arvin Meritor 076-N, ZF TE-ML 02B/05B/07A
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
MIL-PRF-2105E, MAN 341 Typ E3, DTFR 12B140 (MB 235., Volvo 97312
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
MAN 341 Typ Z2, DETROIT DIESEL DFS93, MAN 341 Typ E3, IVECO
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
MAN 342 Typ M3, DTFR 12B140 (MB 235., Scania STO 1:0, MAN 342 Typ S1
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
LANCIA, VW G 052 145, API GL-5, Fiat
| Specificatie | LANCIA, VW G 052 145, API GL-5, Fiat, VW G 052 190, BMW, MB 235.7, VW G 055 190, Alfa Romeo, ZF TE-ML 18 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-85 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API GL-5, New Holland-520B, ZF TE-ML 05C/12C/16E, Liebherr
| Specificatie | API GL-5, New Holland-520B, ZF TE-ML 05C/12C/16E, Liebherr, MIL-L-2105D |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Olie | Mineraal olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API GL-5, ZF TE-ML 05C/12C/16E, New Holland-520B, MIL-L-2105D
| Specificatie | API GL-5, ZF TE-ML 05C/12C/16E, New Holland-520B, MIL-L-2105D, Liebherr |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 210 |
| Olie | Mineraal olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API GL-5, ZF TE-ML 05C/12C/16E, MIL-L-2105D, Liebherr
| Specificatie | API GL-5, ZF TE-ML 05C/12C/16E, MIL-L-2105D, Liebherr, New Holland-520B |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Mineraal olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Jaguar Fluid 8432, HYUNDAI NWS-9638, GM Dexron VI, JW
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
CHRYSLER 68157995AA, Bentley Oil PY112995, JAGUAR 02JDE26444, SPH-IV
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Aisin Warner AW-1, Ford WSS-M2C924-A, Honda ATF DW-1, HYUNDAI NWS-9638
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
DSI H 6-SPEED TRANSM, SPH-IV, Hyundai SP IV, Fiat 9.55550-AV5
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Mercon SP, GM Dexron III, GM Dexron VI, Mercon LV
| Specificatie | Mercon SP, GM Dexron III, GM Dexron VI, Mercon LV, MB 236.41, BMW 83 22 0 397 114, Toyota Type WS (JWS |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Olie | Volledig synthetisch |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
GM Dexron VI, MB 236.41, BMW 83 22 0 397 114, Toyota Type WS (JWS
| Specificatie | GM Dexron VI, MB 236.41, BMW 83 22 0 397 114, Toyota Type WS (JWS, Mercon SP, GM Dexron III, Mercon LV |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Volledig synthetisch |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 04D, Dexron III F, MAN 339 Type V2
| Specificatie | ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 04D, Dexron III F, MAN 339 Type V2, Volvo 97341, MAN 339 Z-2, Allison C-4, Ford Mercon, Caterpillar TO-2 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Caterpillar TO-2, MAN 339 Type V2, Ford Mercon, ZF TE-ML 04D
| Specificatie | Caterpillar TO-2, MAN 339 Type V2, Ford Mercon, ZF TE-ML 04D, Allison C-4, Dexron III F, Volvo 97341, MAN 339 Z-2, ZF TE-ML 14A |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.