Subaru Versnellingsbak olie
0W-30, Energy Cons. (SM), API SP, API SN Plus
| Viscositeit klasse SAE | 0W-30 |
| Specificatie | Energy Cons. (SM), API SP, API SN Plus, API SM, ACEA A7/B7, ACEA A5/B5 |
| Fabrieksadvies voor olie | Energy Cons. (SM), API SP, API SN Plus, API SM, ACEA A7/B7, ACEA A5/B5 |
| Vrijgave van de fabrikant | Volvo VCC 95200377 |
- -65%
5W-30, ILSAC GF-6A, Energy Cons. (SM), API SP Res. Cons.
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Specificatie | ILSAC GF-6A, Energy Cons. (SM), API SP Res. Cons., API SN Res. Cons., API SN Plus RC, API SM, API SL, API SJ |
| Fabrieksadvies voor olie | WSS-M2C961-A1, WSS-M2C946-B1, WSS-M2C946-A, ILSAC GF-6A, Fiat 9.55535-CR1, Energy Cons. (SM), Chrysler MS-6395, API SP Res. Cons., API SN Res. Cons., API SN Plus RC, API SM, API SL, API SJ |
| Vrijgave van de fabrikant | VWc 53034, GM dexos1 Gen 3 |
- -63%
5W-30, ACEA A3/B4, ACEA A3/B3
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Specificatie | ACEA A3/B4, ACEA A3/B3 |
| Fabrieksadvies voor olie | ACEA A3/B4, ACEA A3/B3 |
| Vrijgave van de fabrikant | MB-Approval 229.5, MB-Approval 229.3 |
- -61%
75W-90, API GL-5
| Viscositeit klasse SAE | 75W-90 |
| Specificatie | API GL-5 |
| Fabrieksadvies voor olie | API GL-5 |
- -64%
80W-90, API GL-5, API MT-1, 341 Typ GA1
| Viscositeit klasse SAE | 80W-90 |
| Specificatie | API GL-5, API MT-1 |
| Vrijgave van de fabrikant | 341 Typ GA1, 341 Typ Z2, 342 Typ M2, TE-ML 02B, TE-ML 05A, TE-ML 12L, TE-ML 12M, TE-ML 16B, TE-ML 17H, TE-ML 19B, TE-ML 21A |
| Fabrieksadvies voor olie | 341 Typ E2, API GL-4, API GL-5, API MT-1, Axle Oil, Large Man Trans Oil, MIL-PRF-2105E, O-76-D, STO 1 |
- -63%
80W-90, API GL-4
| Viscositeit klasse SAE | 80W-90 |
| Fabrieksadvies voor olie | API GL-4 |
- -58%
85W-90, API GL-5, 342 Typ M1
| Viscositeit klasse SAE | 85W-90 |
| Specificatie | API GL-5 |
| Fabrieksadvies voor olie | 342 Typ M1, API GL-5, TE-ML 07A |
| Vrijgave van de fabrikant | Approval 235.0, DTFR 12B100, TE-ML 16C, TE-ML 17B, TE-ML 19B, TE-ML 21A |
- -63%
80W-90, API GL-5, 342 Typ M3, Approval 235.20
| Viscositeit klasse SAE | 80W-90 |
| Specificatie | API GL-5 |
| Vrijgave van de fabrikant | 342 Typ M3, Approval 235.20, DTFR 12B100, TE-ML 05A, TE-ML 12L, TE-ML 12M, TE-ML 16B, TE-ML 17B, TE-ML 19B, TE-ML 21A |
| Fabrieksadvies voor olie | API GL-5, STO 1 |
- -66%
80W-90, API GL-5
| Viscositeit klasse SAE | 80W-90 |
| Specificatie | API GL-5 |
| Fabrieksadvies voor olie | API GL-5 |
- -66%
85W-90, API GL-5, LSD Gear Oil, TE-ML 05C
| Viscositeit klasse SAE | 85W-90 |
| Specificatie | API GL-5 |
| Vrijgave van de fabrikant | LSD Gear Oil, TE-ML 05C, TE-ML 16E |
| Fabrieksadvies voor olie | API GL-5, TE-ML 12C, TE-ML 21C |
- -61%
75W-80, 341 Typ E3, API GL-4, TE-ML 08
| Viscositeit klasse SAE | 75W-80 |
| Fabrieksadvies voor olie | 341 Typ E3, API GL-4, TE-ML 08 |
| Vrijgave van de fabrikant | 341 Typ Z4, TE-ML 01L, TE-ML 02L, TE-ML 16K |
- -60%
75W-90, API GL-5, API GL-4, STO 1:1 G
| Viscositeit klasse SAE | 75W-90 |
| Specificatie | API GL-5, API GL-4 |
| Fabrieksadvies voor olie | STO 1 |
| Vrijgave van de fabrikant | TE-ML 21A, TE-ML 19C, TE-ML 17B, TE-ML 16B, TE-ML 12N, TE-ML 12L, TE-ML 05A, TE-ML 02B, SAE J 2360, O-76-E, GO-J, 342 Typ M3, 341 Typ Z2, 341 Typ GA1 |
- -64%
Renk Doromat, DEXRON IIE ., Caterpillar TO-2, Allison C-4
| Fabrieksadvies voor olie | Renk Doromat, DEXRON IIE ., Caterpillar TO-2, Allison C-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | TE-ML 14B, TE-ML 09X, TE-ML 04D, H55.6336.xx (G1363), DTFR 13C150, 339 Typ Z2, 339 Typ V2, 339 Typ L1, 236.8 |
- -60%
TE-ML 09, MERCON ., DEXRON IIIG ., Allison C-4
| Fabrieksadvies voor olie | TE-ML 09, MERCON ., DEXRON IIIG ., Allison C-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | TE-ML 17C, TE-ML 14A, TE-ML 04D, TE-ML 03D, H55.6335.xx (G607), 97341, 339 Typ Z1, 339 Typ V1, 339 Typ L1 |
- -57%
- -61%
75W-80, MAN 341 TYPE Z5, MAN 341 TYPE Z3, ZF TE-ML 16K
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-80 |
| Specificatie | MAN 341 TYPE Z5, MAN 341 TYPE Z3, ZF TE-ML 16K, ZF TE-ML 02L, ZF TE-ML 01L, Volvo 97307, MAN 341 TYPE Z4 |
| Inhoud [liter] | 200 |
| API specificaties | GL-4 |
- -54%
Scania STO 1:0, MB 235.8, MAN 3343 TYPE S, MAN 341 TYPE E3
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | Scania STO 1 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| API specificaties | MT-1, GL-4/5 |
- -30%
Scania STO 1:0, MB 235.8, MAN 3343 TYPE S, MAN 341 TYPE E3
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | Scania STO 1 |
| Inhoud [liter] | 200 |
| API specificaties | MT-1, GL-4/5 |
- -34%
80W-90, VOLVO 97310, SCANIA STO 1:0
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Specificatie | VOLVO 97310, SCANIA STO 1 |
| Inhoud [liter] | 200 |
| API specificaties | GL-4/5 |
SN, CF, A3/B3, 15W-40
| Let op de serviceinformatie | |
| Voor losse onderdelen, zie stuklijst | |
| API specificaties | SN, CF |
| ACEA specificaties | A3/B3 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 15W-40 |
ZF TE-ML16L, ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 14C, ZF TE-ML 14B
| Let op de serviceinformatie | |
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML16L, ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 14C, ZF TE-ML 14B, ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 09, ZF TE-ML 04D, ZF TE-ML 03D, ZF TE-ML 02F, VW TL 5612, VW TL 52162, VW G O52 990 A2, VW G 52 055, VW G 055 025-A2, Volvo JWS 3309, Volvo 97340, Volvo 97335, Volvo 97325, Volvo 5 Speed, Volvo 1273.41, Voith DIWA 013S, Voith 55.6335.32, Toyota T-IV, Toyota T-III, Texaco N402, Texaco ETL-7045E, Suzuki Dexron III, Suzuki ATF 3317, Suzuki ATF 3314, Suzuki ATF 3309, Suzuki ATF 2384K, Suzuki ATF 2326, Suzuki AT Oil 5D06, Subaru K0140Y0700, Subaru ATF-HP, Subaru ATF 5At, Scion T-IV, Scion T-III, Saab Transmax J, Saab JWS 3309, Saab 3309 TIV, Renault SATF-D, Renault DP0/AI4, Porsche Z 000169756, Porsche JWS 3309, Porsche 917 547 00A2, Porsche 043 205 09, Porsche 043 202 28, Peugeot ZF 4HP20, Peugeot Z 000169756, Opel Opel, Opel GM 9986195, Opel GM 88900925, Opel GM 2217466, Opel GM 21005966, Opel GM 19 40767, Opel GM 19 40700, Nissan Matic-K, Nissan Matic-J, Nissan Matic-D, Mit. DQ ATF MA1, Mit. DIAQUEEN SP IV, Mit. DIAQUEEN SK, Mit. DIAQUEEN J3, Mit. DIAQUEEN J2, Mit. DIAQUEEN ATF PA, Mit. Diamond SP-III, MB 236.9, MB 236.7, MB 236.6, MB 236.5, MB 236.2, MB 236.10, Mazda ATF S-1, Mazda ATF N-1, Mazda ATF MV, Mazda ATF M-III, Mazda ATF M-111, Mazda ATF FZ, Mazda ATF F-1, Mazda ATF D II, Mazda ATF 3317, Maserati 231603, MAN 339 Type Z3, MAN 339 Type Z2, MAN 339 Type Z1, MAN 339 Type V2, MAN 339 Type V1, LR TYK 500050, LR LRN 13754, LR 023288, Kia SP-III, Kia ATF Red I-K, Jeep ATF 3, Jaguar JLM 20292, Jaguar JLM 20238, Jaguar 8432, Isuzu SCS, Isuzu Genuine, Isuzu ATF III, Idemitsu K17, Hyundai SP-III, Honda Premium ATF, Honda / Acura ATF-Z1, GM Type A, Suffix A, GM Dexron IIIH, GM Dexron IIIG, GM Dexron IID, GM 9986195(JWS 3309), GM 88900928, GM 22717466, GM 1940767, GM 1940700, Ford WSS-M2C924-A, Ford WSS-M2C922-A1, Ford WSS-M2C202-B, Ford WSS-M2C166-H, Ford WSS-M2C138-CJ, Ford PN 52 990, Ford Mercon V, Fiat 9.55550-AV, Chrysler MS 7176, BMW ZF 5HP30, BMW ZF 5HP24, BMW ZF 5HP18FL, BMW PN 83 22 2152426, BMW PN 83 22 0142516, BMW Mini, BMW LT 71141, BMW LA 2634, BMW ETL-7045E, BMW ETL 8072B, Bentley PY 112995PA, Audi G O52 990 A2, Audi G 52 055, Audi G 055 025-A2, Audi G 052 162-A1, Allison C4, Alfa ATF ASW AW-1, Aisin JWS 3309 |
| Specificatie | JASO 1A |
| Bundeltype | Emmer |
| Inhoud [liter] | 20 |
Dexron III, Dexron IID, Dexron IIE, Dexron II
| Vrijgave van de fabrikant | Dexron III, Dexron IID, Dexron IIE |
| Olie | Diesel lichte motorolie |
- -62%
VW G052 190, 180, 51, Toyota CVT FE/TC,DEX, Honda HCF-2, GM19407, Subaru Lineartronic
| Vrijgave van de fabrikant | VW G052 190, 180, 51, Toyota CVT FE/TC,DEX, Honda HCF-2, GM19407, Subaru Lineartronic, Suzuki CVT Fluid Gre |
| Specificatie | Special ATF EM-CVT, Nissan NS-1,NS-2,NS-, Daihatsu Ammix CVT D, Ford Mercon C, Ford WSS-M2C933-A,WS |
| Chemische eigenschappen | Dikvloeibaar |
- -70%
MB 236.6, MB 236.2, Dexron B, II, IID, ATF Type A Suffix A
| Vrijgave van de fabrikant | MB 236.6, MB 236.2, Dexron B, II, IID, ATF Type A Suffix A |
| Chemische eigenschappen | Nitraat vrij |
- -67%
MB 235.1, Ford SQ-M2C9008-A, API GL-4, API GL-3
| Vrijgave van de fabrikant | MB 235.1, Ford SQ-M2C9008-A |
| Specificatie | API GL-4, API GL-3, Gear Oil |
| Chemische eigenschappen | Nitraat vrij |
| Viscositeit klasse SAE | 80W-90 |
- -96%
MB 236.41/5/10/11/12, Type T, T-II, T-IV, LV, SP, V, Toyota, VW G 052 162, Mercon
| Vrijgave van de fabrikant | MB 236.41/5/10/11/12, Type T, T-II, T-IV, LV, SP, V, Toyota, VW G 052 162, Mercon |
| Specificatie | Honda ATF DW-1, N402, ATF SP II, II, IV, /W, Honda ATF-Z1, Nissan Matic D/J/K/S, Dexron VI (III, II) |
| Chemische eigenschappen | Dikvloeibaar |
- -96%
API GL-5, Gear Oil, Diesel lichte motorolie, 75W-90
| Specificatie | API GL-5, Gear Oil |
| Olie | Diesel lichte motorolie |
| Viscositeit klasse SAE | 75W-90 |
- -98%
Synthetische olie, VW/Audi TL52180, MB 236.20, BMW EZL 799
| Olie | Synthetische olie |
| Specificatie | VW/Audi TL52180 |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 236.20, BMW EZL 799 |
- -64%
VW G 052 180 / G 052, Honda HMMF (without, GM DEX-CVT / 1940713, Ford WSS-M2C928-A /
| Specificatie | VW G 052 180 / G 052, Honda HMMF (without, GM DEX-CVT / 1940713, Ford WSS-M2C928-A /, Daihatsu Amix CVTF D, Chrysler/Dodge/Jeep |
| Inhoud [liter] | 15 |
| Bundeltype | Zak |
| Olie | Synthetische olie |
| Fabrieksadvies voor olie | Toyota CVTF TC / FE, Subaru Lineartronic, Subaru ECVT / iCVT /, Nissan NS-1/2/2V/3 /, Mini Cooper EZL 799 |
| Vrijgave van de fabrikant | Mitsubishi SP-III (o, MB 236.20, Mazda JWS 3320, Jatco CVT 8 Hybrid, Hyundai/Kia CVT-1 / |
| Hoeveelheid | Bulk |
MAN 339 Typ Z1/V1/Ty, GM Dexron IID/IIE/II, Ford Mercon/M2C138-C, Cat TO-2
| Specificatie | MAN 339 Typ Z1/V1/Ty, GM Dexron IID/IIE/II, Ford Mercon/M2C138-C, Cat TO-2, Allison C4/TES-389, GM Dexron IID / IIE, Ford Mercon / M2C138, DTFR 13C100 / 13C140, Allison C4 / TES-389 |
| Bundeltype | Zak |
| Inhoud [liter] | 15 |
| Olie | Synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 02F/03D/04D, Volvo 97340/97341, Voith 55.6335/55.633, MB 236.1/236.5/236.6, MAN 339 Typ Z1 / V1, Voith 55.6335 / 55.6, Volvo 97340 / 97341 |
| Hoeveelheid | Bulk |
75W-90, API GL-4/5, MIL-L-2105, VW 501.50
| Viscositeit klasse SAE | 75W-90 |
| Specificatie | API GL-4/5, MIL-L-2105, VW 501.50 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Olie | Deels synthetische olie |
- -15%
SAE J2360, 75W-85, MB 235.33, DTFR 12B120
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | SAE J2360 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-85 |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 235.33, DTFR 12B120, DDC DFS 93K219.03 |
| API specificaties | GL-5 |
| Inhoud [liter] | 209 |