Citroën C4 Zuiger
| Lengte [mm] | 80,705 |
| Cilinderboring [mm] | 85,6 |
| Boutdiameter [mm] | 28 |
| Componentennummer | 87205, 87203, 61969 |
| Productienummer | 085190 |
| Compressiehoogte [mm] | 46,71 |
| Komdiameter [mm] | 44,8 |
| Boutlengte [mm] | 70 |
| Komdiepte 1 [mm] | 15,4 |
| Klepdiepte 1 [mm] | 0,52 |
| Drijfstangbouwtype | Trapeziumdrijfstang |
| Zuigerspeling [mm] | 0,07 |
| Herstelfase | 0,60 |
- -40%
| Lengte [mm] | 80,75 |
| Cilinderboring [mm] | 85 |
| Boutdiameter [mm] | 28 |
| Componentennummer | 85536, 83643, 83532 |
| Productienummer | 085171 |
| Compressiehoogte [mm] | 46,75 |
| Komdiameter [mm] | 38 |
| Boutlengte [mm] | 70 |
| Komdiepte 1 [mm] | 18,3 |
| Klepdiepte 1 [mm] | 1 |
| Klepdiepte 2 [mm] | 1 |
| Standaardmaat | |
| Drijfstangbouwtype | Trapeziumdrijfstang |
| Zuigerspeling [mm] | 0,09 |
- -23%
| Lengte [mm] | 51,15 |
| Cilinderboring [mm] | 85 |
| Zuigerovermaat [mm] | 0,15 |
| Boutdiameter [mm] | 21 |
| Componentennummer | 65940, 60679, 80493 |
| Productienummer | 085 |
| Compressiehoogte [mm] | 29 |
| Boutlengte [mm] | 56 |
| Klepdiepte 1 [mm] | 3,7 |
| Standaardmaat | |
| Drijfstangbouwtype | Trapeziumdrijfstang |
0,50
| Herstelfase | 0,50 |
| Lengte [mm] | 51,15 |
| Cilinderboring [mm] | 85,5 |
| Zuigerovermaat [mm] | 0,15 |
| Boutdiameter [mm] | 21 |
| Componentennummer | 84465, 65941, 62943 |
| Productienummer | 085 |
| Compressiehoogte [mm] | 29 |
| Boutlengte [mm] | 56 |
| Klepdiepte 1 [mm] | 3,7 |
| Drijfstangbouwtype | Trapeziumdrijfstang |
| Lengte [mm] | 51 |
| Cilinderboring [mm] | 85 |
| Boutdiameter [mm] | 21 |
| Componentennummer | 80493, 65940, 60679 |
| Productienummer | 085214 |
| Compressiehoogte [mm] | 29 |
| Komdiameter [mm] | 49 |
| Boutlengte [mm] | 58 |
| Komdiepte 1 [mm] | 0,7 |
| Standaardmaat | |
| Zuigerspeling [mm] | 0,05 |
| Alleen per set vervangen |
- -85%
| Lengte [mm] | 59,94 |
| Cilinderboring [mm] | 75 |
| Boutdiameter [mm] | 26 |
| Componentennummer | 100190000, 100180000, 100170000 |
| Productienummer | 075272 |
| Compressiehoogte [mm] | 39,94 |
| Komdiameter [mm] | 40,8 |
| Boutlengte [mm] | 62,5 |
| Komdiepte 1 [mm] | 13 |
| Drijfstangbouwtype | Trapeziumdrijfstang |
| Zuigerspeling [mm] | 0,06 |
| Lengte [mm] | 80,75 |
| Cilinderboring [mm] | 85,6 |
| Boutdiameter [mm] | 28 |
| Componentennummer | 87205, 87204, 87203 |
| Productienummer | 085171 |
| Compressiehoogte [mm] | 46,75 |
| Komdiameter [mm] | 38 |
| Boutlengte [mm] | 70 |
| Komdiepte 1 [mm] | 18,3 |
| Klepdiepte 1 [mm] | 1 |
| Klepdiepte 2 [mm] | 1 |
| Drijfstangbouwtype | Trapeziumdrijfstang |
| Zuigerspeling [mm] | 0,09 |
| Herstelfase | 0,60 |
- -38%
3.5mm 008 CK P KV1, 3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005IFU P GOE13
| Cilinderboring [mm] | 85,6 |
| Componentennummer | 3.5mm 008 CK P KV1, 3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005IFU P GOE13 |
| Overmaat [mm] | 0,6 |
- -31%
2.5mm 231 P GOE13, 1.5mm 026 P GOE13, 1.2mm 001 CK P KV4
| Cilinderboring [mm] | 79 |
| Componentennummer | 2.5mm 231 P GOE13, 1.5mm 026 P GOE13, 1.2mm 001 CK P KV4 |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
- -70%
3.0mm 008 CK P KV1, 2.5mm 231LKZ CRP G12, 1.95mm 050 P F14
| Cilinderboring [mm] | 75,5 |
| Componentennummer | 3.0mm 008 CK P KV1, 2.5mm 231LKZ CRP G12, 1.95mm 050 P F14 |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
- -61%
3.0mm 008 CK P KV1, 2.5mm 231LKZ CRP G12, 1.95mm 050 P F14
| Cilinderboring [mm] | 75,6 |
| Componentennummer | 3.0mm 008 CK P KV1, 2.5mm 231LKZ CRP G12, 1.95mm 050 P F14 |
| Overmaat [mm] | 0,6 |
- -60%
2.5mm 008 CK P KV1, 2.0mm 231LKZ CRP KV1, 1.95mm 026 P F14
| Cilinderboring [mm] | 75,5 |
| Componentennummer | 2.5mm 008 CK P KV1, 2.0mm 231LKZ CRP KV1, 1.95mm 026 P F14 |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
- -54%
2mm 231LKZ CRP GOE13, 1.0mm 026 FE ST, 1.0mm 001 NT ST
| Cilinderboring [mm] | 75,5 |
| Componentennummer | 2mm 231LKZ CRP GOE13, 1.0mm 026 FE ST, 1.0mm 001 NT ST |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
- -89%
2mm 231LKZ CRP GOE13, 2.0mm 007 GDC P KV1, 2.0mm 005IFU P KV1
| Cilinderboring [mm] | 85,6 |
| Componentennummer | 2mm 231LKZ CRP GOE13, 2.0mm 007 GDC P KV1, 2.0mm 005IFU P KV1 |
| Overmaat [mm] | 0,6 |
- -56%
2.0mm 712 NT ST, 1.5mm 026 P GOE13, 1.2mm 001IF PVD ST
| Cilinderboring [mm] | 77,5 |
| Componentennummer | 2.0mm 712 NT ST, 1.5mm 026 P GOE13, 1.2mm 001IF PVD ST |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
- -69%
2.5mm 712 CR FE ST, 1.5mm 026 P KV1, 1.2mm 001IF MO P KV1
| Cilinderboring [mm] | 85,2 |
| Componentennummer | 2.5mm 712 CR FE ST, 1.5mm 026 P KV1, 1.2mm 001IF MO P KV1 |
| Overmaat [mm] | 0,2 |
- -63%
2.5mm 712 CR FE ST, 1.5mm 026 P KV1, 1.2mm 001IF MO P KV1
| Cilinderboring [mm] | 85,4 |
| Componentennummer | 2.5mm 712 CR FE ST, 1.5mm 026 P KV1, 1.2mm 001IF MO P KV1 |
| Overmaat [mm] | 0,4 |
- -62%
2.5mm 712 CR FE ST, 1.5mm 026 P KV1, 1.2mm 001IF MO P KV1
| Cilinderboring [mm] | 85,6 |
| Componentennummer | 2.5mm 712 CR FE ST, 1.5mm 026 P KV1, 1.2mm 001IF MO P KV1 |
| Overmaat [mm] | 0,6 |
- -63%
2.5mm 712 CR FE ST, 1.5mm 026 P KV1, 1.2mm 001IF MO P KV1
| Cilinderboring [mm] | 85,8 |
| Componentennummer | 2.5mm 712 CR FE ST, 1.5mm 026 P KV1, 1.2mm 001IF MO P KV1 |
| Overmaat [mm] | 0,8 |
- -63%
2.00mm 231 CR KV1, 2.00mm 007 CK KV4, 1.95mm 026 P F12/F14
| Cilinderboring [mm] | 75,5 |
| Componentennummer | 2.00mm 231 CR KV1, 2.00mm 007 CK KV4, 1.95mm 026 P F12/F14 |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
- -86%
3. U 2.0, 2. NM 1.5, 1. R1.2 IF Mo P
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Nettogewicht [g] | 20 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Cilinderboring [mm] | 83,3 |
| Componentennummer | 3. U 2.0, 2. NM 1.5, 1. R1.2 IF Mo P |
- -57%
1. CR 2. P 3. CR, 1. 1,00 2. 1,00 3. 2
| Cilinderboring [mm] | 75 |
| Componentennummer | 1. CR 2. P 3. CR, 1. 1,00 2. 1,00 3. 2 |
- -53%
CR 2. P 3. CR, 1. 1,00 2. 1,00 3. 2
| Cilinderboring [mm] | 75,5 |
| Componentennummer | CR 2. P 3. CR, 1. 1,00 2. 1,00 3. 2 |
| Overmaat |
- -55%
1.CRP2.P3.CR, 1.1,20 2.1,50 3.2,50
| Cilinderboring [mm] | 78,5 |
| Componentennummer | 1.CRP2.P3.CR, 1.1,20 2.1,50 3.2,50 |
- -53%
1.CR 2.P 3.CR, 1.1,2 2.1 3. 2
| Cilinderboring [mm] | 75 |
| Componentennummer | 1.CR 2.P 3.CR, 1.1,2 2.1 3. 2 |
- -54%
1.2,5 2.1,95 3.2
| Cilinderboring [mm] | 75 |
| Componentennummer | 1.2,5 2.1,95 3.2 |
- -53%
1.CRP2.P3.CR, 1.3,00 2.1,95 3.2,50
| Cilinderboring [mm] | 75 |
| Componentennummer | 1.CRP2.P3.CR, 1.3,00 2.1,95 3.2,50 |
- -54%
1.CR2.P3.CR, 1. 2 2. 2 3.2
| Cilinderboring [mm] | 85 |
| Componentennummer | 1.CR2.P3.CR, 1. 2 2. 2 3.2 |
- -53%
1.CR2.P3.CR, 1.3,50 2.2,00 3.3,00
| Cilinderboring [mm] | 85 |
| Componentennummer | 1.CR2.P3.CR, 1.3,50 2.2,00 3.3,00 |
- -54%
1. CR 2. P 3. CR, 1. 1,2 2. 1,5 3. 2
| Cilinderboring [mm] | 77 |
| Componentennummer | 1. CR 2. P 3. CR, 1. 1,2 2. 1,5 3. 2 |
- -53%
Gecoat, Met uitsparing voor oliesproeier, Met koelkanaal, 3. DSF 2.0 PVD
| Nettogewicht [g] | 994 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 12,80 |
| Lengte [mm] | 59,9 |
| Cilinderboring [mm] | 75,00 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Mechanisch bewerkt | Met uitsparing voor oliesproeier |
| Boutdiameter [mm] | 26 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met koelkanaal |
| Componentennummer | 3. DSF 2.0 PVD, 3. DSF 2 PVD, 2. M1.50 IFU P, 2. M 1.5 IFU P, 1. ET 1.75 PVD |
| Productienummer | 75 L 146 |
| Compressiehoogte [mm] | 39,94 |
| Komdiameter [mm] | 40,85 |
| Boutlengte [mm] | 62,5 |
| Komdiepte 1 [mm] | 13 |
| Verbrandingsoppervlakte [mm] | 8,16 |
- -62%
Gecoat, Met uitsparing voor oliesproeier, Met koelkanaal, 3. DSF 2.0 PVD
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,5 |
| Nettogewicht [g] | 590 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 12,80 |
| Lengte [mm] | 59,9 |
| Cilinderboring [mm] | 75,40 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Mechanisch bewerkt | Met uitsparing voor oliesproeier |
| Boutdiameter [mm] | 26 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met koelkanaal |
| Componentennummer | 3. DSF 2.0 PVD, 3. DSF 2 PVD, 2. M1.50 IFU P, 2. M 1.5 IFU P, 1. ET 1.75 PVD |
| Productienummer | 75 L 146 |
| Compressiehoogte [mm] | 39,94 |
| Komdiameter [mm] | 40,85 |
| Boutlengte [mm] | 62,5 |
| Komdiepte 1 [mm] | 13 |
| Verbrandingsoppervlakte [mm] | 8,16 |
- -66%