×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Citroën Visa Zuiger
Zuigerveren Goetze Engine 08-147600-00
4.0mm 712 CR ST, 2.0mm 026 P GOE13, 1.75mm 001IF P IKA
08-147600-00
| Cilinderboring [mm] | 77 |
| Componentennummer | 4.0mm 712 CR ST, 2.0mm 026 P GOE13, 1.75mm 001IF P IKA |
| Standaardmaat |
€ 24,71
€ 24,71
Tijdelijk uitverkocht
Zuigerveren Goetze Engine 08-150900-00
3.0mm 712 CR ST, 2.0mm 026 P GOE13, 1.5mm 001IF P IKA
08-150900-00
| Cilinderboring [mm] | 77 |
| Componentennummer | 3.0mm 712 CR ST, 2.0mm 026 P GOE13, 1.5mm 001IF P IKA |
| Standaardmaat |
€ 31,90
€ 27,43
- -14%
Tijdelijk uitverkocht
Zuigerveren Goetze Engine 08-151200-00
4.0mm 712 CR ST, 1.75mm 026 P GOE13, 1.75mm 001IF CRP IKA
08-151200-00
| Cilinderboring [mm] | 83 |
| Componentennummer | 4.0mm 712 CR ST, 1.75mm 026 P GOE13, 1.75mm 001IF CRP IKA |
| Standaardmaat |
€ 19,15
€ 16,66
- -13%
Tijdelijk uitverkocht
Zuigerveren Goetze Engine 08-154206-00
3.0mm 712 CR ST, 1.5mm 005IF P GOE13, 1.5mm 001IF CR P IKA
08-154206-00
| Cilinderboring [mm] | 70,4 |
| Componentennummer | 3.0mm 712 CR ST, 1.5mm 005IF P GOE13, 1.5mm 001IF CR P IKA |
| Overmaat [mm] | 0,4 |
€ 43,48
€ 20,44
- -53%
Tijdelijk uitverkocht
Zuigerveren Goetze Engine 08-154208-00
3.0mm 712 CR ST, 1.5mm 005IF P GOE13, 1.5mm 001IF CR P IKA
08-154208-00
| Cilinderboring [mm] | 70,6 |
| Componentennummer | 3.0mm 712 CR ST, 1.5mm 005IF P GOE13, 1.5mm 001IF CR P IKA |
| Overmaat [mm] | 0,6 |
€ 25,72
€ 20,33
- -21%
Tijdelijk uitverkocht
Zuigerveren Goetze Engine 08-317300-00
4.0mm 712 CR ST, 2.0mm 026 P GOE13, 2.0mm 001IF CRP GO13
08-317300-00
| Cilinderboring [mm] | 70 |
| Componentennummer | 4.0mm 712 CR ST, 2.0mm 026 P GOE13, 2.0mm 001IF CRP GO13 |
| Standaardmaat |
€ 33,00
€ 33,00
Tijdelijk uitverkocht
Zuigerveren Goetze Engine 08-319400-00
4.0mm 712 CR ST, 2.0mm 026 P GOE13, 1.5mm 001IF CRP GO13
08-319400-00
| Cilinderboring [mm] | 72 |
| Componentennummer | 4.0mm 712 CR ST, 2.0mm 026 P GOE13, 1.5mm 001IF CRP GO13 |
| Standaardmaat |
€ 18,08
€ 18,62
Tijdelijk uitverkocht
Zuigerveren Goetze Engine 08-321507-00
3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005 P GOE13, 2.0mm 001 CR P KV1
08-321507-00
| Cilinderboring [mm] | 80,5 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005 P GOE13, 2.0mm 001 CR P KV1 |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
€ 40,60
€ 18,27
- -55%
Tijdelijk uitverkocht
Zuigerveren Goetze Engine 08-321510-00
3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005 P GOE13, 2.0mm 001 CR P KV1
08-321510-00
| Cilinderboring [mm] | 80,8 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005 P GOE13, 2.0mm 001 CR P KV1 |
| Overmaat [mm] | 0,8 |
€ 40,60
€ 18,27
- -55%
Tijdelijk uitverkocht
Zuigerveren Goetze Engine 08-334200-00
4.0mm 712 CR ST, 2.0mm 026 P GOE13, 1.75mm 001IF CRP IKA
08-334200-00
| Cilinderboring [mm] | 75 |
| Componentennummer | 4.0mm 712 CR ST, 2.0mm 026 P GOE13, 1.75mm 001IF CRP IKA |
| Standaardmaat |
€ 25,57
€ 23,52
- -8%
Tijdelijk uitverkocht
Zuigerveren Kolbenschmidt 800003210000
800003210000
| Cilinderboring [mm] | 80 |
| Componentennummer | 80009, 48785, 35458 |
| Standaardmaat |
€ 34,61
€ 19,72
- -43%
Tijdelijk uitverkocht
Zuigerveren Kolbenschmidt 800003510000
80190/06
800003510000
| Cilinderboring [mm] | 83 |
| Componentennummer | 80190/06, 80189, 25908 |
| Standaardmaat |
€ 39,57
€ 36,40
- -8%
Tijdelijk uitverkocht
Zuigerveren Kolbenschmidt 800003511000
80190/06, 72476/06
800003511000
| Cilinderboring [mm] | 83 |
| Componentennummer | 80190/06, 80189, 72476/06 |
| Standaardmaat |
€ 30,86
€ 18,51
- -40%
Tijdelijk uitverkocht
Zuiger Kolbenschmidt 93784700
93784700
| Lengte [mm] | 84,5 |
| Cilinderboring [mm] | 80 |
| Boutdiameter [mm] | 25 |
| Componentennummer | 48785, 80009, 35458 |
| Productienummer | 080223 |
| Compressiehoogte [mm] | 46,8 |
| Boutlengte [mm] | 69,8 |
| Komdiepte 1 [mm] | 2 |
| Standaardmaat |
€ 98,49
€ 98,49
Tijdelijk uitverkocht
Zuiger Kolbenschmidt 93784730
93784730
| Lengte [mm] | 84,5 |
| Cilinderboring [mm] | 80,8 |
| Boutdiameter [mm] | 25 |
| Componentennummer | 87887, 87875, 87874 |
| Productienummer | 080223 |
| Compressiehoogte [mm] | 46,8 |
| Boutlengte [mm] | 69,8 |
| Komdiepte 1 [mm] | 2 |
| Zuigerspeling [mm] | 0,07 |
| Herstelfase | 0,80 |
€ 104,22
€ 2,08
- -98%
Tijdelijk uitverkocht
Zuigerveerset NE 120037002200
3. 3,00, 2. 2,00, 1. 2,00
120037002200
| Gatdiameter [mm] | 80,00 |
| Componentennummer | 3. 3,00, 2. 2,00, 1. 2,00 |
| Standaardmaat |
€ 72,60
€ 25,41
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Zuigerveerset NE 120037002221
3. 3,00, 2. 2,00, 1. 2,00
120037002221
| Gatdiameter [mm] | 80,50 |
| Componentennummer | 3. 3,00, 2. 2,00, 1. 2,00 |
| Overmaat [mm] | 0,50 |
€ 72,60
€ 25,41
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Zuiger NE 130037001200
130037001200
| Lengte [mm] | 84,50 |
| Gatdiameter [mm] | 80,00 |
| Boutdiameter [mm] | 25 |
| Compressiehoogte [mm] | 46,80 |
| Boutlengte [mm] | 69,80 |
| Komdiepte 1 [mm] | 2,00 |
| Standaardmaat |
€ 153,94
€ 53,88
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Zuiger NE 130037001221
130037001221
| Lengte [mm] | 84,50 |
| Gatdiameter [mm] | 80,50 |
| Boutdiameter [mm] | 25 |
| Compressiehoogte [mm] | 46,80 |
| Boutlengte [mm] | 69,80 |
| Komdiepte 1 [mm] | 2,00 |
€ 153,94
€ 53,88
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken