Citroën ZX Zuiger
80190/06, 72476/06
| Cilinderboring [mm] | 83 |
| Componentennummer | 80190/06, 80189, 72476/06 |
| Standaardmaat |
- -40%
0,50
| Cilinderboring [mm] | 83,5 |
| Componentennummer | 74203, 72461, 72456 |
| Herstelfase | 0,50 |
- -55%
0,80
| Cilinderboring [mm] | 83,8 |
| Componentennummer | 72462, 72457, 60686 |
| Herstelfase | 0,80 |
- -41%
| Cilinderboring [mm] | 72 |
| Componentennummer | 84472, 84470, 32857 |
| Standaardmaat |
- -35%
0,50
| Cilinderboring [mm] | 83,5 |
| Componentennummer | 87928, 87925, 72461 |
| Herstelfase | 0,50 |
- -43%
0,80
| Cilinderboring [mm] | 83,8 |
| Componentennummer | 87929, 87926, 72462 |
| Herstelfase | 0,80 |
- -47%
72476/06, 80190/06
| Lengte [mm] | 67,5 |
| Cilinderboring [mm] | 83 |
| Boutdiameter [mm] | 22 |
| Componentennummer | 45654, 72476/06, 80190/06 |
| Productienummer | 083091 |
| Compressiehoogte [mm] | 37,5 |
| Boutlengte [mm] | 66 |
| Komdiepte 1 [mm] | 9 |
| Standaardmaat |
| Lengte [mm] | 84,3 |
| Cilinderboring [mm] | 83 |
| Boutdiameter [mm] | 25 |
| Componentennummer | 48294, 72455, 74202 |
| Productienummer | 083031 |
| Compressiehoogte [mm] | 46,8 |
| Boutlengte [mm] | 72 |
| Komdiepte 1 [mm] | 2,2 |
| Standaardmaat |
0,50
| Herstelfase | 0,50 |
| Lengte [mm] | 84,3 |
| Cilinderboring [mm] | 83,5 |
| Boutdiameter [mm] | 25 |
| Componentennummer | 74203, 72456, 72461 |
| Productienummer | 083031 |
| Compressiehoogte [mm] | 46,8 |
| Boutlengte [mm] | 72 |
| Komdiepte 1 [mm] | 2,2 |
| Lengte [mm] | 84,5 |
| Cilinderboring [mm] | 80 |
| Boutdiameter [mm] | 25 |
| Componentennummer | 48785, 80009, 35458 |
| Productienummer | 080223 |
| Compressiehoogte [mm] | 46,8 |
| Boutlengte [mm] | 69,8 |
| Komdiepte 1 [mm] | 2 |
| Standaardmaat |
| Lengte [mm] | 84,5 |
| Cilinderboring [mm] | 80,8 |
| Boutdiameter [mm] | 25 |
| Componentennummer | 87887, 87875, 87874 |
| Productienummer | 080223 |
| Compressiehoogte [mm] | 46,8 |
| Boutlengte [mm] | 69,8 |
| Komdiepte 1 [mm] | 2 |
| Zuigerspeling [mm] | 0,07 |
| Herstelfase | 0,80 |
- -98%
80190/06, 083 095
| Lengte [mm] | 53,3 |
| Cilinderboring [mm] | 83 |
| Boutdiameter [mm] | 22 |
| Componentennummer | 80190/06, 60934, 45654 |
| Productienummer | 083 095 |
| Compressiehoogte [mm] | 33,3 |
| Boutlengte [mm] | 62 |
| Komdiepte 1 [mm] | 4,13 |
| Standaardmaat |
| Lengte [mm] | 79,3 |
| Cilinderboring [mm] | 83 |
| Boutdiameter [mm] | 28 |
| Componentennummer | 87927, 87924, 48294 |
| Productienummer | 083059 |
| Compressiehoogte [mm] | 46,8 |
| Boutlengte [mm] | 68 |
| Komdiepte 1 [mm] | 3,5 |
| Standaardmaat | |
| Drijfstangbouwtype | Trapeziumdrijfstang |
| Zuigerspeling [mm] | 0,07 |
| Lengte [mm] | 79,3 |
| Cilinderboring [mm] | 83,5 |
| Boutdiameter [mm] | 28 |
| Componentennummer | 87928, 87925, 72461 |
| Productienummer | 083059 |
| Compressiehoogte [mm] | 46,65 |
| Boutlengte [mm] | 68 |
| Komdiepte 1 [mm] | 3,5 |
| Drijfstangbouwtype | Trapeziumdrijfstang |
| Zuigerspeling [mm] | 0,07 |
| Herstelfase | 0,50 |
0,80
| Herstelfase | 0,80 |
| Lengte [mm] | 79,3 |
| Cilinderboring [mm] | 83,8 |
| Boutdiameter [mm] | 28 |
| Componentennummer | 87929, 72462, 87926 |
| Productienummer | 083059 |
| Compressiehoogte [mm] | 46,65 |
| Boutlengte [mm] | 68 |
| Komdiepte 1 [mm] | 3,5 |
| Drijfstangbouwtype | Trapeziumdrijfstang |
3.0mm 231 CR P GOE13, 3.0mm 008 CK KV1, 2.0mm 005IF NT IKA
| Cilinderboring [mm] | 83,5 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 3.0mm 008 CK KV1, 2.0mm 005IF NT IKA |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
- -53%
3.0mm 231 CR P GOE13, 3.0mm 008 CK KV1, 2.0mm 005IF NT IKA
| Cilinderboring [mm] | 83,8 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 3.0mm 008 CK KV1, 2.0mm 005IF NT IKA |
| Overmaat [mm] | 0,8 |
4.0mm 712 CR ST, 1.75mm 026 P GOE13, 1.75mm 001IF CRP IKA
| Cilinderboring [mm] | 83 |
| Componentennummer | 4.0mm 712 CR ST, 1.75mm 026 P GOE13, 1.75mm 001IF CRP IKA |
| Standaardmaat |
- -13%
3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005 P GOE13, 2.0mm 001 CR P KV1
| Cilinderboring [mm] | 83,125 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005 P GOE13, 2.0mm 001 CR P KV1 |
| Overmaat [mm] | 0,13 |
- -56%
3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005 P GOE13, 2.0mm 001 CR P KV1
| Cilinderboring [mm] | 83,5 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005 P GOE13, 2.0mm 001 CR P KV1 |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
- -19%
3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005 P GOE13, 2.0mm 001 CR P KV1
| Cilinderboring [mm] | 83,8 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005 P GOE13, 2.0mm 001 CR P KV1 |
| Overmaat [mm] | 0,8 |
- -18%
3.0mm 712 CR ST, 2.0mm 026 P GOE13, 1.5mm 001IF CR P IKA
| Cilinderboring [mm] | 72 |
| Componentennummer | 3.0mm 712 CR ST, 2.0mm 026 P GOE13, 1.5mm 001IF CR P IKA |
| Standaardmaat |
- -34%
3.0mm 236 P GOE13, 2.0mm 026 P GOE13, 1.75mm 001IF CRP IKA
| Cilinderboring [mm] | 75,5 |
| Componentennummer | 3.0mm 236 P GOE13, 2.0mm 026 P GOE13, 1.75mm 001IF CRP IKA |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
- -61%
3.0mm 712 CR ST, 1.75mm 026 P GOE13, 1.5mm 001IF MO P IKA
| Cilinderboring [mm] | 86 |
| Componentennummer | 3.0mm 712 CR ST, 1.75mm 026 P GOE13, 1.5mm 001IF MO P IKA |
| Standaardmaat |
3.0mm 712 CR ST, 1.75mm 026 P GOE13, 1.5mm 001IF MO P IKA
| Cilinderboring [mm] | 86,6 |
| Componentennummer | 3.0mm 712 CR ST, 1.75mm 026 P GOE13, 1.5mm 001IF MO P IKA |
| Overmaat [mm] | 0,6 |
- -50%
3.0mm 712 CR ST, 1.75mm 026 P GOE13, 1.5mm 001IF CK P IKA
| Cilinderboring [mm] | 86,6 |
| Componentennummer | 3.0mm 712 CR ST, 1.75mm 026 P GOE13, 1.5mm 001IF CK P IKA |
| Overmaat [mm] | 0,6 |
- -67%
3.0mm 712 CR ST, 1.5mm 005IF P GOE13, 1.5mm 001IF CR P IKA
| Cilinderboring [mm] | 87 |
| Componentennummer | 3.0mm 712 CR ST, 1.5mm 005IF P GOE13, 1.5mm 001IF CR P IKA |
| Overmaat [mm] | 1 |
- -55%
3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005 P GOE13, 2.0mm 001 CR P KV1
| Cilinderboring [mm] | 80,5 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005 P GOE13, 2.0mm 001 CR P KV1 |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
- -55%
3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005 P GOE13, 2.0mm 001 CR P KV1
| Cilinderboring [mm] | 80,8 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005 P GOE13, 2.0mm 001 CR P KV1 |
| Overmaat [mm] | 0,8 |
- -55%
4.0mm 231 CR P GOE13, 1.5mm 005IF P GOE13, 1.5mm 001IF MO P IKA
| Cilinderboring [mm] | 83 |
| Componentennummer | 4.0mm 231 CR P GOE13, 1.5mm 005IF P GOE13, 1.5mm 001IF MO P IKA |
| Standaardmaat |
4.0mm 231 CR P GOE13, 1.5mm 005IF P GOE13, 1.5mm 001IF CK P IKA
| Cilinderboring [mm] | 83 |
| Componentennummer | 4.0mm 231 CR P GOE13, 1.5mm 005IF P GOE13, 1.5mm 001IF CK P IKA |
| Standaardmaat |
- -22%
3.0mm 231 CR P GOE13, 1.5mm 026 P GOE13, 1.5mm 001 PS P KV1
| Cilinderboring [mm] | 83 |
| Optioneel | |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 1.5mm 026 P GOE13, 1.5mm 001 PS P KV1 |
| Standaardmaat |