Citroën Zuiger
3. 3S 2.0 Cr, 2. NM 1.5 P, 1. R1.2 IF Mo P
| Nettogewicht [g] | 22 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Cilinderboring [mm] | 77,0 |
| Componentennummer | 3. 3S 2.0 Cr, 2. NM 1.5 P, 1. R1.2 IF Mo P |
- -48%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3.0mm 231 CR P GOE13, 1.5mm 026 P GOE13, 1.5mm 001 CK P KV1
| Cilinderboring [mm] | 78,5 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 1.5mm 026 P GOE13, 1.5mm 001 CK P KV1 |
| Standaardmaat |
- -15%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2mm 231LKZ CRP GOE13, 1.0mm 026 FE ST, 1.0mm 001 NT ST
| Cilinderboring [mm] | 75 |
| Componentennummer | 2mm 231LKZ CRP GOE13, 1.0mm 026 FE ST, 1.0mm 001 NT ST |
| Standaardmaat |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
3. 3S 2.5 Cr, 2. NM 1.5, 1. R 1.2 Mo
| Nettogewicht [g] | 37 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Cilinderboring [mm] | 85,0 |
| Componentennummer | 3. 3S 2.5 Cr, 2. NM 1.5, 1. R 1.2 Mo |
- -51%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 026 P GOE13, 2.0mm 001 CK P KV1
| Cilinderboring [mm] | 82,2 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 026 P GOE13, 2.0mm 001 CK P KV1 |
| Standaardmaat |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3.0mm 231 CR P GOE13, 3.0mm 008 CK KV1, 2.0mm 005IF NT IKA
| Cilinderboring [mm] | 83 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 3.0mm 008 CK KV1, 2.0mm 005IF NT IKA |
| Standaardmaat |
- -19%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3.0mm 008 CR P KV1, 2.5mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 026 P GOE13
| Cilinderboring [mm] | 94,4 |
| Componentennummer | 3.0mm 008 CR P KV1, 2.5mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 026 P GOE13 |
| Standaardmaat |
- -15%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
2.25mm 001 CK P KV1, 2.0mm 231 CR P GOE12, 2.0mm 026 P GOE13
| Cilinderboring [mm] | 92,5 |
| Componentennummer | 2.25mm 001 CK P KV1, 2.0mm 231 CR P GOE12, 2.0mm 026 P GOE13 |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
- -20%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
3.5mm 008 CK P KV1, 3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005IFU P GOE13
| Cilinderboring [mm] | 85 |
| Componentennummer | 3.5mm 008 CK P KV1, 3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005IFU P GOE13 |
| Standaardmaat |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3.5mm 008 PS P KV1, 3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 026 P GOE13
| Cilinderboring [mm] | 92 |
| Componentennummer | 3.5mm 008 PS P KV1, 3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 026 P GOE13 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.5mm 231 CR P GOE12, 2.5mm 008 CK P KV1, 2.0mm 005 P IKA
| Cilinderboring [mm] | 94,4 |
| Componentennummer | 2.5mm 231 CR P GOE12, 2.5mm 008 CK P KV1, 2.0mm 005 P IKA |
| Standaardmaat |
- -22%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.5mm 231 CR P GOE12, 2.5mm 008 CK P KV1, 1.95mm 005IFU P GO12
| Cilinderboring [mm] | 73,7 |
| Componentennummer | 2.5mm 231 CR P GOE12, 2.5mm 008 CK P KV1, 1.95mm 005IFU P GO12 |
| Standaardmaat |
- -15%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.5mm 236 P GOE13, 1.5mm 026 P GOE13, 1.5mm 001 CK P KV1
| Cilinderboring [mm] | 75 |
| Componentennummer | 2.5mm 236 P GOE13, 1.5mm 026 P GOE13, 1.5mm 001 CK P KV1 |
| Standaardmaat |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.5mm 231 P GOE13, 1.5mm 026 P GOE13, 1.2mm 001 CK P KV4
| Cilinderboring [mm] | 78,5 |
| Componentennummer | 2.5mm 231 P GOE13, 1.5mm 026 P GOE13, 1.2mm 001 CK P KV4 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3.0mm 712 CR ST, 1.5mm 005IF P GOE13, 1.5mm 001IF CR P IKA
| Cilinderboring [mm] | 70 |
| Componentennummer | 3.0mm 712 CR ST, 1.5mm 005IF P GOE13, 1.5mm 001IF CR P IKA |
| Standaardmaat |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
3.0mm 236 P GOE13, 2.0mm 026 P GOE13, 1.75mm 001IF CRP IKA
| Cilinderboring [mm] | 75 |
| Componentennummer | 3.0mm 236 P GOE13, 2.0mm 026 P GOE13, 1.75mm 001IF CRP IKA |
| Standaardmaat |
- -39%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3.0mm 231 CR P GOE13, 2.25mm 001IF PSP KV1, 1.75mm 005 P IKA
| Cilinderboring [mm] | 75 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 2.25mm 001IF PSP KV1, 1.75mm 005 P IKA |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3.0mm 712 CR ST, 1.75mm 026 P GOE13, 1.5mm 001IF CK P IKA
| Cilinderboring [mm] | 86 |
| Componentennummer | 3.0mm 712 CR ST, 1.75mm 026 P GOE13, 1.5mm 001IF CK P IKA |
| Standaardmaat |
- -32%
3.0mm 231 CR P GOE13, 2.5mm 001 PS P KV1, 2.0mm 005 P F14
| Cilinderboring [mm] | 86 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 2.5mm 001 PS P KV1, 2.0mm 005 P F14 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3.0mm 712 CR ST, 1.5mm 005IF P GOE13, 1.5mm 001IF CR P IKA
| Cilinderboring [mm] | 86 |
| Componentennummer | 3.0mm 712 CR ST, 1.5mm 005IF P GOE13, 1.5mm 001IF CR P IKA |
| Standaardmaat |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3.0mm 712 CR ST, 1.5mm 005IF P GOE13, 1.5mm 001IF CR P IKA
| Cilinderboring [mm] | 86,5 |
| Componentennummer | 3.0mm 712 CR ST, 1.5mm 005IF P GOE13, 1.5mm 001IF CR P IKA |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
- -21%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
4.0mm 712 CR ST, 2.0mm 026 P GOE13, 1.5mm 001IF CR P IKA
| Cilinderboring [mm] | 88 |
| Componentennummer | 4.0mm 712 CR ST, 2.0mm 026 P GOE13, 1.5mm 001IF CR P IKA |
| Standaardmaat |
- -34%
3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005 P GOE13, 2.0mm 001 CR P KV1
| Cilinderboring [mm] | 80 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005 P GOE13, 2.0mm 001 CR P KV1 |
| Standaardmaat |
- -18%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3.0mm 231 CR P GOE13, 1.5mm 026 P GOE13, 1.5mm 001 CK P KV1
| Cilinderboring [mm] | 83 |
| Optioneel | |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 1.5mm 026 P GOE13, 1.5mm 001 CK P KV1 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
3.5mm 008 CK P KV1, 3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005 P GOE13
| Cilinderboring [mm] | 83 |
| Optioneel | |
| Componentennummer | 3.5mm 008 CK P KV1, 3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005 P GOE13 |
| Standaardmaat |
- -19%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
4.0mm 712 CR ST, 2.0mm 026 P GOE13, 1.75mm 001IF CRP IKA
| Cilinderboring [mm] | 75 |
| Componentennummer | 4.0mm 712 CR ST, 2.0mm 026 P GOE13, 1.75mm 001IF CRP IKA |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
4.0mm 712 CR ST, 2.0mm 026 P GOE13, 1.75mm 001IF CKP IKA
| Cilinderboring [mm] | 88 |
| Componentennummer | 4.0mm 712 CR ST, 2.0mm 026 P GOE13, 1.75mm 001IF CKP IKA |
| Standaardmaat |
- -20%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
2.5mm 231 CR P F14, 2.5mm 008 CK P KV1, 2.0mm 005 P F14
| Cilinderboring [mm] | 95,8 |
| Componentennummer | 2.5mm 231 CR P F14, 2.5mm 008 CK P KV1, 2.0mm 005 P F14 |
| Standaardmaat |
- -14%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.5mm 231LKZ CKP F14, 2.5mm 008 GDC P KV4, 2.0mm 005 P F14
| Cilinderboring [mm] | 95,8 |
| Componentennummer | 2.5mm 231LKZ CKP F14, 2.5mm 008 GDC P KV4, 2.0mm 005 P F14 |
| Standaardmaat |
- -51%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.5mm 231 CR P F14, 2.5mm 008 CK P KV1, 2.0mm 005 P F14
| Cilinderboring [mm] | 96,2 |
| Componentennummer | 2.5mm 231 CR P F14, 2.5mm 008 CK P KV1, 2.0mm 005 P F14 |
| Overmaat [mm] | 0,4 |
- -63%
3.0mm 008 CK P KV1, 2.5mm 231LKZ CRP G12, 1.95mm 050 P F14
| Cilinderboring [mm] | 75 |
| Componentennummer | 3.0mm 008 CK P KV1, 2.5mm 231LKZ CRP G12, 1.95mm 050 P F14 |
| Standaardmaat |
- -28%
2.0mm 231 NT ST, 2.0mm 026 P GOE13, 2.0mm 001IF CK P KV1
| Cilinderboring [mm] | 86 |
| Componentennummer | 2.0mm 231 NT ST, 2.0mm 026 P GOE13, 2.0mm 001IF CK P KV1 |
| Standaardmaat |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.