Fiat Tipo Zuiger
| Cilinderboring [mm] | 82,6 |
| Componentennummer | 74090, 74084, 74087 |
| Standaardmaat |
| Cilinderboring [mm] | 84 |
| Componentennummer | 87416, 47909, 36161 |
| Standaardmaat |
- -58%
| Lengte [mm] | 78,3 |
| Cilinderboring [mm] | 82,6 |
| Zuigerovermaat [mm] | 2,5 |
| Boutdiameter [mm] | 25 |
| Componentennummer | 74090, 25517, 74087 |
| Productienummer | 083066 |
| Compressiehoogte [mm] | 42,2 |
| Boutlengte [mm] | 69,4 |
| Standaardmaat |
0,60
| Herstelfase | 0,60 |
| Lengte [mm] | 78,3 |
| Cilinderboring [mm] | 83,2 |
| Zuigerovermaat [mm] | 2,5 |
| Boutdiameter [mm] | 25 |
| Componentennummer | 25846, 74092, 25697 |
| Productienummer | 083066 |
| Compressiehoogte [mm] | 42,2 |
| Boutlengte [mm] | 69,4 |
3. SSF 3.0, 2. M 1.5, 1. R 1.5 Cr
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Nettogewicht [g] | 22 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Cilinderboring [mm] | 70,4 |
| Componentennummer | 3. SSF 3.0, 2. M 1.5, 1. R 1.5 Cr |
- -60%
3. SSF 3.0, 2. M 1.5, 1. R 1.5 Cr
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Nettogewicht [g] | 22 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Cilinderboring [mm] | 70,6 |
| Componentennummer | 3. SSF 3.0, 2. M 1.5, 1. R 1.5 Cr |
- -60%
3. DSF 4.0 Cr, 2. N 2.0 Mo P, 1. T 2.5 Mo P
| Nettogewicht [g] | 41 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Cilinderboring [mm] | 82,6 |
| Componentennummer | 3. DSF 4.0 Cr, 2. N 2.0 Mo P, 1. T 2.5 Mo P |
- -54%
3. DSF 4.0 Cr, 2. N 2.0 Mo P, 1. T 2.5 Mo P
| Nettogewicht [g] | 31 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Cilinderboring [mm] | 83,0 |
| Componentennummer | 3. DSF 4.0 Cr, 2. N 2.0 Mo P, 1. T 2.5 Mo P |
- -54%
3. DSF 4.0 Cr, 2. N 2.0 Mo P, 1. T 2.5 Mo P
| Nettogewicht [g] | 39 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Cilinderboring [mm] | 83,2 |
| Componentennummer | 3. DSF 4.0 Cr, 2. N 2.0 Mo P, 1. T 2.5 Mo P |
- -54%
3. GSF 3.94 P, 2. NM 2.0 P, 1. R 1.5 Cr
| Nettogewicht [g] | 39 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Cilinderboring [mm] | 84,4 |
| Componentennummer | 3. GSF 3.94 P, 2. NM 2.0 P, 1. R 1.5 Cr |
- -53%
3. GSF 3.94 P, 2. NM 2.0 P, 1. R 1.5 Cr
| Nettogewicht [g] | 36 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Cilinderboring [mm] | 84,6 |
| Componentennummer | 3. GSF 3.94 P, 2. NM 2.0 P, 1. R 1.5 Cr |
- -53%
3. GSF 3.94 P, 2. NM 2.0 P, 1. R 1.5 Cr
| Nettogewicht [g] | 48 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,90 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Cilinderboring [mm] | 85,0 |
| Componentennummer | 3. GSF 3.94 P, 2. NM 2.0 P, 1. R 1.5 Cr |
- -54%
3. GSF 3.94 P, 2. NM 2.0 P, 1. R 1.5 Cr
| Nettogewicht [g] | 48 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,90 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Cilinderboring [mm] | 84,8 |
| Componentennummer | 3. GSF 3.94 P, 2. NM 2.0 P, 1. R 1.5 Cr |
- -55%
Zonder koelkanaal, 3. DSF 3.0, 2. M 1.75 IWU, 1. R 1.5 Cr
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,5 |
| Nettogewicht [g] | 556 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 12,80 |
| Lengte [mm] | 72,8 |
| Cilinderboring [mm] | 86,8 |
| Boutdiameter [mm] | 22,0 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder koelkanaal |
| Componentennummer | 3. DSF 3.0, 2. M 1.75 IWU, 1. R 1.5 Cr |
| Productienummer | 86 V 151 |
| Compressiehoogte [mm] | 33,3 |
| Komdiameter [mm] | 71 |
| Boutlengte [mm] | 63,2 |
| Komdiepte 1 [mm] | 2,3 |
| Verbrandingsoppervlakte [mm] | 6,5 |
| Klepdiepte 1 [mm] | 2,5 |
| Zuigerspeling [mm] | 0,03 |
- -28%
Zonder koelkanaal, 3. DSF 3.0, 2. NM 1.75, 1. R 1.5 Cr
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,5 |
| Nettogewicht [g] | 495 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 12,80 |
| Lengte [mm] | 72,8 |
| Cilinderboring [mm] | 80,5 |
| Boutdiameter [mm] | 22,0 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder koelkanaal |
| Componentennummer | 3. DSF 3.0, 2. NM 1.75, 1. R 1.5 Cr |
| Productienummer | 80 V 214 |
| Compressiehoogte [mm] | 33,3 |
| Komdiameter [mm] | 70,5 |
| Boutlengte [mm] | 58,0 |
| Komdiepte 1 [mm] | 2,9 |
| Verbrandingsoppervlakte [mm] | 6,5 |
| Klepdiepte 1 [mm] | 2,9 |
| Standaardmaat | |
| Zuigerspeling [mm] | 0,03 |
- -51%
3. DSF 3.0, 2. NM 1.75, 1. R 1.5 Cr
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Nettogewicht [g] | 23 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Cilinderboring [mm] | 80,5 |
| Componentennummer | 3. DSF 3.0, 2. NM 1.75, 1. R 1.5 Cr |
- -65%
3. SSF 3.0, 2. M 1.5, 1. R 1.5 Cr, 70 V 40
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,5 |
| Nettogewicht [g] | 300 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 12,80 |
| Lengte [mm] | 53,5 |
| Cilinderboring [mm] | 70,0 |
| Boutdiameter [mm] | 17,98 |
| Componentennummer | 3. SSF 3.0, 2. M 1.5, 1. R 1.5 Cr |
| Productienummer | 70 V 40 |
| Compressiehoogte [mm] | 30,0 |
| Komdiameter [mm] | 60,0 |
| Boutlengte [mm] | 53,0 |
| Komdiepte 1 [mm] | 1,8 |
| Standaardmaat |
- -51%
3. SSF 3.0, 2. M 1.5, 1. R 1.5 Cr, 70 V 40
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,5 |
| Nettogewicht [g] | 300 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 12,80 |
| Lengte [mm] | 53,5 |
| Cilinderboring [mm] | 70,4 |
| Boutdiameter [mm] | 17,98 |
| Componentennummer | 3. SSF 3.0, 2. M 1.5, 1. R 1.5 Cr |
| Productienummer | 70 V 40 |
| Compressiehoogte [mm] | 30,0 |
| Komdiameter [mm] | 60,0 |
| Boutlengte [mm] | 53,0 |
| Komdiepte 1 [mm] | 1,8 |
- -50%
3. SSF 3.0, 2. M 1.5, 1. R 1.5 Cr, 70 V 40
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,5 |
| Nettogewicht [g] | 318 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 12,80 |
| Lengte [mm] | 53,5 |
| Cilinderboring [mm] | 70,6 |
| Boutdiameter [mm] | 17,98 |
| Componentennummer | 3. SSF 3.0, 2. M 1.5, 1. R 1.5 Cr |
| Productienummer | 70 V 40 |
| Compressiehoogte [mm] | 30,0 |
| Komdiameter [mm] | 60,0 |
| Boutlengte [mm] | 53,0 |
| Komdiepte 1 [mm] | 1,8 |
- -50%
Gehard anodiseert, Met uitsparing voor oliesproeier, Met zuigerveerdrager, 3. DSF 3.0 Cr
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,5 |
| Nettogewicht [g] | 740 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 12,80 |
| Lengte [mm] | 78,6 |
| Cilinderboring [mm] | 82,6 |
| Oppervlakte | Gehard anodiseert |
| Mechanisch bewerkt | Met uitsparing voor oliesproeier |
| Boutdiameter [mm] | 25,0 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met zuigerveerdrager |
| Componentennummer | 3. DSF 3.0 Cr, 2. M2.0 IWU Mo, 1. T 2.5 Mo P |
| Productienummer | 83 L 100 |
| Compressiehoogte [mm] | 42,6 |
| Boutlengte [mm] | 69,4 |
| Standaardmaat |
- -50%
3. DSF 3.0 Cr, 2. M2.0 IWU Mo, 1. T 2.5 Mo P
| Nettogewicht [g] | 36 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Cilinderboring [mm] | 82,6 |
| Componentennummer | 3. DSF 3.0 Cr, 2. M2.0 IWU Mo, 1. T 2.5 Mo P |
- -54%
3. DSF 3.0 Cr, 2. M2.0 IWU Mo, 1. T 2.5 Mo P
| Nettogewicht [g] | 37 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Cilinderboring [mm] | 83,0 |
| Componentennummer | 3. DSF 3.0 Cr, 2. M2.0 IWU Mo, 1. T 2.5 Mo P |
- -54%
3. DSF 3.0 Cr, 2. M2.0 IWU Mo, 1. T 2.5 Mo P
| Nettogewicht [g] | 41 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,90 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Cilinderboring [mm] | 83,2 |
| Componentennummer | 3. DSF 3.0 Cr, 2. M2.0 IWU Mo, 1. T 2.5 Mo P |
- -54%
3. DSF 3.0 Cr, 2. M 2.0 IWU, 1. T 2.5 Mo P
| Nettogewicht [g] | 37 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Cilinderboring [mm] | 82,6 |
| Componentennummer | 3. DSF 3.0 Cr, 2. M 2.0 IWU, 1. T 2.5 Mo P |
- -54%
3. DSF 3.0 Cr, 2. M 2.0 IWU, 1. T 2.5 Mo P
| Nettogewicht [g] | 46 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,90 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Cilinderboring [mm] | 83,2 |
| Componentennummer | 3. DSF 3.0 Cr, 2. M 2.0 IWU, 1. T 2.5 Mo P |
- -54%
Gecoat, 3. DSF 3.0 P, 2. M 1.5 IF P, 1.R1.5 IF CrK P
| Nettogewicht [g] | 650 |
| Lengte [mm] | 81,0 |
| Cilinderboring [mm] | 84,6 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Boutdiameter [mm] | 22,0 |
| Componentennummer | 3. DSF 3.0 P, 2. M 1.5 IF P, 1.R1.5 IF CrK P |
| Productienummer | 3855 |
| Compressiehoogte [mm] | 39,47 |
| Boutlengte [mm] | 69,0 |
| Klepdiepte 1 [mm] | 4,7 |
| Zuigerspeling [mm] | 0,055 |
Gehard anodiseert, Met uitsparing voor oliesproeier, Zonder koelkanaal, Met zuigerveerdrager
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,5 |
| Nettogewicht [g] | 758 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 12,80 |
| Lengte [mm] | 78,5 |
| Cilinderboring [mm] | 82,60 |
| Oppervlakte | Gehard anodiseert |
| Mechanisch bewerkt | Met uitsparing voor oliesproeier |
| Boutdiameter [mm] | 26,0 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder koelkanaal, Met zuigerveerdrager |
| Componentennummer | 3. DSF 3.0 Cr, 2. M2.0 IWU Mo, 1. T 3.0 Mo P |
| Productienummer | 83 L 101 |
| Compressiehoogte [mm] | 42,7 |
| Boutlengte [mm] | 69,4 |
| Standaardmaat | |
| Zuigerspeling [mm] | 0,060 |
- -56%
Gehard anodiseert, Met uitsparing voor oliesproeier, Zonder koelkanaal, Met zuigerveerdrager
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,5 |
| Nettogewicht [g] | 799 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 12,80 |
| Lengte [mm] | 78,5 |
| Cilinderboring [mm] | 83,20 |
| Oppervlakte | Gehard anodiseert |
| Mechanisch bewerkt | Met uitsparing voor oliesproeier |
| Boutdiameter [mm] | 26,0 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder koelkanaal, Met zuigerveerdrager |
| Componentennummer | 3. DSF 3.0 Cr, 2. M2.0 IWU Mo, 1. T 3.0 Mo P |
| Productienummer | 83 L 101 |
| Compressiehoogte [mm] | 42,7 |
| Boutlengte [mm] | 69,4 |
| Zuigerspeling [mm] | 0,060 |
- -47%
Gehard anodiseert, Met uitsparing voor oliesproeier, Zonder koelkanaal, Met zuigerveerdrager
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,5 |
| Nettogewicht [g] | 807 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 12,80 |
| Lengte [mm] | 78,5 |
| Cilinderboring [mm] | 83,00 |
| Oppervlakte | Gehard anodiseert |
| Mechanisch bewerkt | Met uitsparing voor oliesproeier |
| Boutdiameter [mm] | 26,0 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder koelkanaal, Met zuigerveerdrager |
| Componentennummer | 3. DSF 3.0 Cr, 2. M2.0 IWU Mo, 1. T 3.0 Mo P |
| Productienummer | 83 L 101 |
| Compressiehoogte [mm] | 42,7 |
| Boutlengte [mm] | 69,4 |
| Zuigerspeling [mm] | 0,060 |
- -60%
3. DSF 3.0 Cr, 2. M2.0 IWU Mo, 1. T 3.0 Mo P
| Nettogewicht [g] | 39 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Cilinderboring [mm] | 82,6 |
| Componentennummer | 3. DSF 3.0 Cr, 2. M2.0 IWU Mo, 1. T 3.0 Mo P |
- -37%
3. DSF 3.0 Cr, 2. M2.0 IWU Mo, 1. T 3.0 Mo P
| Nettogewicht [g] | 46 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Cilinderboring [mm] | 83,2 |
| Componentennummer | 3. DSF 3.0 Cr, 2. M2.0 IWU Mo, 1. T 3.0 Mo P |
- -37%
3. DSF 3.0 Cr, 2. M2.0 IWU Mo, 1. T 3.0 Mo P
| Nettogewicht [g] | 48 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,90 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Cilinderboring [mm] | 83,0 |
| Componentennummer | 3. DSF 3.0 Cr, 2. M2.0 IWU Mo, 1. T 3.0 Mo P |
- -54%