Ford Fiesta Zuiger
08-141300-30
| Cilinderboring [mm] | 79 |
| Hoogte [mm] | 48,1 |
| Boutdiameter [mm] | 18 |
| Componentennummer | 08-141300-30 |
| Compressiehoogte [mm] | 25,05 |
| Boutlengte [mm] | 50 |
| Standaardmaat | |
| Zuigerspeling [mm] | 0,03 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.5mm 712 CR ST, 1.5mm 026 P GOE13, 1.2mm 001 CR KV1
| Cilinderboring [mm] | 71,9 |
| Componentennummer | 2.5mm 712 CR ST, 1.5mm 026 P GOE13, 1.2mm 001 CR KV1 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
2.5mm 712 CR ST, 1.5mm 026 P GOE13, 1.2mm 001 NT ST
| Cilinderboring [mm] | 76 |
| Componentennummer | 2.5mm 712 CR ST, 1.5mm 026 P GOE13, 1.2mm 001 NT ST |
| Standaardmaat |
- -16%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.5mm 231 CR P GOE12, 2.5mm 008 CK P KV1, 1.95mm 005IFU P GO12
| Cilinderboring [mm] | 73,7 |
| Componentennummer | 2.5mm 231 CR P GOE12, 2.5mm 008 CK P KV1, 1.95mm 005IFU P GO12 |
| Standaardmaat |
- -14%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.0mm 712 CR ST, 1.5mm 026 P GOE13, 1.2mm 001 NT ST
| Cilinderboring [mm] | 79 |
| Componentennummer | 2.0mm 712 CR ST, 1.5mm 026 P GOE13, 1.2mm 001 NT ST |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.0mm 712 NT P ST, 1.5mm 026 P GOE13, 1.2mm 001 NT ST
| Cilinderboring [mm] | 79 |
| Componentennummer | 2.0mm 712 NT P ST, 1.5mm 026 P GOE13, 1.2mm 001 NT ST |
| Standaardmaat |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
4.0mm 712 CR ST, 2.0mm 026 P GOE13, 1.6mm 001IF CK P IKA
| Cilinderboring [mm] | 79,96 |
| Componentennummer | 4.0mm 712 CR ST, 2.0mm 026 P GOE13, 1.6mm 001IF CK P IKA |
| Standaardmaat |
- -17%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
2.5mm 712 CR ST, 1.2mm 026 P GOE13, 1.2mm 001 CR P ST
| Cilinderboring [mm] | 87,5 |
| Componentennummer | 2.5mm 712 CR ST, 1.2mm 026 P GOE13, 1.2mm 001 CR P ST |
| Standaardmaat |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.5mm 712 CR ST, 1.2mm 026 P GOE13, 1.2mm 001 CR P ST
| Cilinderboring [mm] | 88 |
| Componentennummer | 2.5mm 712 CR ST, 1.2mm 026 P GOE13, 1.2mm 001 CR P ST |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
- -58%
3.0mm 008 CK P KV1, 2.5mm 231LKZ CRP G12, 1.95mm 050 P F14
| Cilinderboring [mm] | 75 |
| Componentennummer | 3.0mm 008 CK P KV1, 2.5mm 231LKZ CRP G12, 1.95mm 050 P F14 |
| Standaardmaat |
- -28%
2.0mm 423 NT ST, 1.2mm 026 P GOE13, 1.0mm 001 PVD P ST
| Cilinderboring [mm] | 71,9 |
| Componentennummer | 2.0mm 423 NT ST, 1.2mm 026 P GOE13, 1.0mm 001 PVD P ST |
| Standaardmaat |
- -6%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.5mm 423 NT P ST, 1.5mm 005 P GOE13, 1.2mm 001 NT ST
| Cilinderboring [mm] | 76 |
| Componentennummer | 2.5mm 423 NT P ST, 1.5mm 005 P GOE13, 1.2mm 001 NT ST |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.5mm 008 CK P KV1, 2.0mm 231LKZ CRP KV1, 1.95mm 026 P F14
| Cilinderboring [mm] | 75 |
| Componentennummer | 2.5mm 008 CK P KV1, 2.0mm 231LKZ CRP KV1, 1.95mm 026 P F14 |
| Standaardmaat |
- -30%
2.0mm 231 Cr KV1, 2.0mm 007 CK KV4, 1.95mm 026 P F12/F14
| Cilinderboring [mm] | 73,5 |
| Componentennummer | 2.0mm 231 Cr KV1, 2.0mm 007 CK KV4, 1.95mm 026 P F12/F14 |
| Standaardmaat |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
4.0mm 712 CR ST, 2.0mm 026 P GOE13, 1.6mm 001IF MO P IKA
| Cilinderboring [mm] | 77,24 |
| Componentennummer | 4.0mm 712 CR ST, 2.0mm 026 P GOE13, 1.6mm 001IF MO P IKA |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005 P GOE13, 2.0mm 001 CR P KV1
| Cilinderboring [mm] | 82,5 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005 P GOE13, 2.0mm 001 CR P KV1 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3.0mm 712 CR ST, 1.75mm 026 P GOE13, 1.5mm 001IF MO P IKA
| Cilinderboring [mm] | 68,7 |
| Componentennummer | 3.0mm 712 CR ST, 1.75mm 026 P GOE13, 1.5mm 001IF MO P IKA |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3.0mm 712 CR ST, 1.75mm 026 P GOE13, 1.5mm 001IF CR P IKA
| Cilinderboring [mm] | 74 |
| Componentennummer | 3.0mm 712 CR ST, 1.75mm 026 P GOE13, 1.5mm 001IF CR P IKA |
| Standaardmaat |
- -5%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.5mm 236 P GOE13, 1.6mm 026 P GOE13, 1.5mm 001 MOL P KV1
| Cilinderboring [mm] | 80,6 |
| Componentennummer | 2.5mm 236 P GOE13, 1.6mm 026 P GOE13, 1.5mm 001 MOL P KV1 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.5mm 231 CR P GOE13, 1.6mm 026 P GOE13, 1.2mm 001 NT ST
| Cilinderboring [mm] | 76 |
| Componentennummer | 2.5mm 231 CR P GOE13, 1.6mm 026 P GOE13, 1.2mm 001 NT ST |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -71%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte [mm] | 51 |
| Cilinderboring [mm] | 71,88 |
| Compressiehoogte [mm] | 32,9 |
| Boutlengte [mm] | 46,70 |
| Komdiepte 1 [mm] | 8,7 |
| Klepdiepte 1 [mm] | 2,9 |
| Klepdiepte 2 [mm] | 2,3 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
| Cilinderboring [mm] | 87,51 |
| Boutdiameter [mm] | 21 |
| Boutlengte [mm] | 51 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Cilinderboring [mm] | 86 |
| Boutdiameter [mm] | 30 |
| Boutlengte [mm] | 66 |
- -77%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Cilinderboring [mm] | 73,5 |
| Boutdiameter [mm] | 26 |
| Boutlengte [mm] | 59 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
| Cilinderboring [mm] | 76 |
| Boutdiameter [mm] | 19 |
| Boutlengte [mm] | 50 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
3. DSF2.0 Cr P, 2. M1.50 IFU P, 1. R 1.2 Cr P
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Nettogewicht [g] | 29 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Cilinderboring [mm] | 74,0 |
| Componentennummer | 3. DSF2.0 Cr P, 2. M1.50 IFU P, 1. R 1.2 Cr P |
- -51%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3. DSF 2.00 Cr, 2. NM 1.95 P, 1. ET 2.00 CrK
| Cilinderboring [mm] | 73,5 |
| Componentennummer | 3. DSF 2.00 Cr, 2. NM 1.95 P, 1. ET 2.00 CrK |
- -46%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3. 3S 2.0 Cr, 2. NM 1.5 P, 1. R 1.2 N
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Nettogewicht [g] | 23 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Cilinderboring [mm] | 79,0 |
| Componentennummer | 3. 3S 2.0 Cr, 2. NM 1.5 P, 1. R 1.2 N |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3. 3S 2.5 Cr, 2. NM 1.5 P, 1. R 1.2 N
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Nettogewicht [g] | 18 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Cilinderboring [mm] | 76,0 |
| Componentennummer | 3. 3S 2.5 Cr, 2. NM 1.5 P, 1. R 1.2 N |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.