Nissan Brandstoffilter
- 100 Nx
- 180 Sx
- 200 Sx
- 280 Zx
- 300 Zx
-
Toon minder Toon meer
- 300Zx
- 350 Z
- 370 Z
- Almera
- Altima
- Bluebird
- Cab Star
- Cedric
- Cefiro
- Cherry
- Cube
- Figaro
- Gt-R
- Interstar
- Juke
- King Cab
- Kubistar
- Laurer
- Maxima
- Micra
- Murano
- Navara
- Note
- Np 300
- Nt 400
- Nv 200
- Nv 300
- Nv 400
- Pathfinder
- Patrol
- Pixo
- Prairie
- Primastar
- Primera
- Pulsar
- Qashqai
- Quest
- Quest Mini Passengeran
- Serena
- Silvia
- Skyline
- Sunny
- Terrano
- Tiida
- Trade
- Urvan
- Vanette
- Violet
- X-Trial
Opschroeffilter
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 98 |
| Hoogte [mm] | 138 |
- -4%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 98 |
| Hoogte [mm] | 138 |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met snelkoppeling
| Filter type | Met snelkoppeling |
| Diameter [mm] | 90 |
| Hoogte [mm] | 193 |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met snelkoppeling
| Filter type | Met snelkoppeling |
| Diameter [mm] | 98 |
| Hoogte [mm] | 121 |
- -30%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 98 |
| Hoogte [mm] | 143 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met snelkoppeling
| Filter type | Met snelkoppeling |
| Diameter [mm] | 113 |
| Hoogte [mm] | 187 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met snelkoppeling
| Filter type | Met snelkoppeling |
| Diameter [mm] | 113 |
| Hoogte [mm] | 187 |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 78 |
| Hoogte [mm] | 95 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met snelkoppeling
| Filter type | Met snelkoppeling |
| Diameter [mm] | 113 |
| Hoogte [mm] | 187 |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met snelkoppeling
| Filter type | Met snelkoppeling |
| Diameter [mm] | 137 |
| Hoogte [mm] | 188 |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
IN / OUT : 8, Pijpfilter, 16400BC40A
| Diameter 1/2 [mm] | IN / OUT |
| Filter type | Pijpfilter |
| Lengte [mm] | 188 |
| Voor OE nummer | 16400BC40A |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Tipo: / Type: MAHLE, IN / OUT : 10, Pijpfilter, 16400JY00A
| Specificatie | Tipo |
| Diameter 1/2 [mm] | IN / OUT |
| Filter type | Pijpfilter |
| Lengte [mm] | 123 |
| Voor OE nummer | 16400JY00A |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
IN / OUT : 8, Pijpfilter
| Diameter 1/2 [mm] | IN / OUT |
| Filter type | Pijpfilter |
| Lengte [mm] | 188 |
| Voor OE nummer | 7701062104 |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter, A0000900100
| Diameter hydrauliekaansluiting [mm] | 10 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Voor OE nummer | A0000900100 |
| Hoogte [mm] | 184 |
| Buitendiameter [mm] | 90 |
- -78%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
3 / 4 X 16, Opschroeffilter, 164037F40A
| Binnendraad [mm] | 3 / 4 X 16 |
| Inbouwdiameter [mm] | 72 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Lengte [mm] | 153 |
| Voor OE nummer | 164037F40A |
| Buitendiameter [mm] | 97 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
IN/OUT: 8, Pijpfilter, 1541072F01000
| Diameter 1/2 [mm] | IN/OUT |
| Filter type | Pijpfilter |
| Lengte [mm] | 100 |
| Voor OE nummer | 1541072F01000 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, 1541567JA0000
| Inbouwdiameter [mm] | 33 |
| Filter type | Filter insert |
| Lengte [mm] | 91 |
| Voor OE nummer | 1541567JA0000 |
| Binnendiameter [mm] | 20 |
| Buitendiameter [mm] | 69 |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, 1640500Q0C
| Inbouwdiameter [mm] | 36 |
| Filter type | Filter insert |
| Lengte [mm] | 86 |
| Voor OE nummer | 1640500Q0C |
| Binnendiameter [mm] | 20 |
| Buitendiameter [mm] | 71 |
- -77%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Totale hoogte [mm] | 109,5 |
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | 6000619764 |
| Hoogte [mm] | 100,5 |
| Binnendiameter [mm] | 11 |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
| Binnendiameter1 [mm] | 31 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter, Met pakking
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 187 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met pakkingen
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 124 |
| Binnendiameter [mm] | 20 |
| Buitendiameter [mm] | 69 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Binnendiameter1 [mm] | 20 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met pakking
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 72 |
| Binnendiameter [mm] | 19 |
| Buitendiameter [mm] | 85 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Buitendiameter 1 [mm] | 88 |
| Binnendiameter1 [mm] | 18 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met pakkingen
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 92 |
| Binnendiameter [mm] | 19 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Binnendiameter1 [mm] | 19 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met pakkingen
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 90 |
| Binnendiameter [mm] | 20 |
| Buitendiameter [mm] | 69 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Binnendiameter1 [mm] | 20 |
- -76%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 98 |
| Hoogte [mm] | 120 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met pakkingen
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 93 |
| Binnendiameter [mm] | 19 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Buitendiameter 1 [mm] | 78 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 137 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 130 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Buitendraad 2 [mm] | 71 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
| Schroefdraad uitgang | 3/4-16 UNF |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 137 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder aansluiting voor watersensor, Pijpfilter
| Filter type | Zonder aansluiting voor watersensor, Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 113 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 185 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met watersensor
| Filter type | Met watersensor |
| Hoogte [mm] | 142 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.