Peugeot 806 onderdelen
Niet voor ABS, Vooras links
| Rem / voertuigdyn. artikelsamenhang | Niet voor ABS |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Lengte [mm] | 675,0 |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 61,38 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Niet voor ABS, Vooras rechts
| Rem / voertuigdyn. artikelsamenhang | Niet voor ABS |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Lengte [mm] | 990,0 |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 61,38 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Niet voor ABS, Vooras links
| Rem / voertuigdyn. artikelsamenhang | Niet voor ABS |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Lengte [mm] | 665,0 |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 61,38 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Voor ABS, Vooras rechts
| Rem / voertuigdyn. artikelsamenhang | Voor ABS |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Lengte [mm] | 990,0 |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 61,38 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Voor ABS, Vooras links
| Rem / voertuigdyn. artikelsamenhang | Voor ABS |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Lengte [mm] | 665,0 |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 61,38 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Hydraulisch, ZF, voor voertuigen met stuur links, Met riemschijf
| Aantal gaten voor montage | 6 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Hoogte [mm] | 107 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF |
| Riemschijf-Ø [mm] | 127 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder reservoir |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 42,35 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
3.0mm 231 CR P GOE13, 3.0mm 008 CK KV1, 2.0mm 005IF NT IKA
| Cilinderboring [mm] | 83 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 3.0mm 008 CK KV1, 2.0mm 005IF NT IKA |
| Standaardmaat |
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
3.5mm 008 CK P KV1, 3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005IFU P GOE13
| Cilinderboring [mm] | 85 |
| Componentennummer | 3.5mm 008 CK P KV1, 3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005IFU P GOE13 |
| Standaardmaat |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
3.0mm 712 CR ST, 1.75mm 026 P GOE13, 1.5mm 001IF CK P IKA
| Cilinderboring [mm] | 86 |
| Componentennummer | 3.0mm 712 CR ST, 1.75mm 026 P GOE13, 1.5mm 001IF CK P IKA |
| Standaardmaat |
- -32%
3.0mm 231 CR P GOE13, 1.5mm 026 P GOE13, 1.5mm 001 CK P KV1
| Cilinderboring [mm] | 83 |
| Optioneel | |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 1.5mm 026 P GOE13, 1.5mm 001 CK P KV1 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3.5mm 008 CK P KV1, 3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005 P GOE13
| Cilinderboring [mm] | 83 |
| Optioneel | |
| Componentennummer | 3.5mm 008 CK P KV1, 3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005 P GOE13 |
| Standaardmaat |
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Zonder cilinderbusring, Droge cilinderbus, Semi
| Breedte [mm] | 3,900 |
| Cilinderboring [mm] | 83 |
| Lengte [mm] | 153,500 |
| Cilindervoering | Zonder cilinderbusring |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Droge cilinderbus |
| Flensdiameter [mm] | 88,500 |
| Verwerking | Semi |
| Buitendiameter [mm] | 85,600 |
- -8%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Zonder behuizing, Met pakking
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 5,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 5,5 |
| Gewicht [g] | 57 |
| Openingstemperatuur | 82 |
| Diameter 1 [mm] | 53,4 |
| Behuizing | Zonder behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Zonder behuizing, Met pakking
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 5,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 5,5 |
| Gewicht [g] | 57 |
| Openingstemperatuur | 89 |
| Diameter 1 [mm] | 53,4 |
| Behuizing | Zonder behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Zwart, Recht, 1336 N5, Met behuizing
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Kleur | Zwart |
| Temperatuurbereik [°C] | 14 |
| Gewicht [g] | 88 |
| Vorm | Recht |
| Openingstemperatuur | 89 |
| Voor OE nummer | 1336 N5 |
| Behuizing | Met behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking, Met pakkingen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder sensor, Met afdichtring |
| Behuizingsmateriaal | Kunststof |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Zilver, 1336S4, Zonder ontluchtingsklep, Zonder behuizing
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 5,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 5,5 |
| Kleur | Zilver |
| Temperatuurbereik [°C] | 14 |
| Hoogte 2 [mm] | 18,2 |
| Gewicht [g] | 69 |
| Hoogte 1 [mm] | 35 |
| Openingstemperatuur | 82 |
| Voor OE nummer | 1336S4 |
| Hoogte [mm] | 18,2 |
| Diameter 1 [mm] | 55 |
| Diameter 2 [mm] | 29 |
| Verwarming / Koeling | Zonder ontluchtingsklep |
| Behuizing | Zonder behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking, Met pakkingen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder sensor, Met afdichtring |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met pakking
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 5,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 5,5 |
| Gewicht [g] | 57 |
| Openingstemperatuur | 82 |
| Diameter 1 [mm] | 55 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Kunststof, Met pakkingen, 1336P5
| Verpakkingshoogte [cm] | 13,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,1 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,1 |
| Gewicht [g] | 105 |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Voor OE nummer | 1336P5 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof, Zonder pakking, 1336R9, Zonder thermostaat
| Verpakkingshoogte [cm] | 13,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,1 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,1 |
| Gewicht [g] | 65 |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Voor OE nummer | 1336R9 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder thermostaat |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof, Zonder pakking, 1336C9
| Verpakkingshoogte [cm] | 13,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,1 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,1 |
| Gewicht [g] | 56 |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Voor OE nummer | 1336C9 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Gewicht [g] | 54 |
| Voor OE nummer | 13060000 |
| Druk (bar) | 1,4 |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Bajonett
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Gewicht [g] | 71 |
| Voor OE nummer | 130699 |
| Druk (bar) | 1,4 |
| Monteerwijze | Bajonett |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Achteras, Gasdruk, Demper zonder aanslagveer, Oog onderaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Demper zonder aanslagveer |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Oog bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.